Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 270

Beşiktaş eleme turunda ne yapar?
Son 32'de Elenir 5.7%  5.7%  [10]
Son 16'da Elenir 6.9%  6.9%  [12]
Çeyrek Finalde Elenir 27.4%  27.4%  [48]
Yarı Finalde Elenir 18.9%  18.9%  [33]
Finalde Kaybeder 7.4%  7.4%  [13]
Kupayı Alır 33.7%  33.7%  [59]
Toplam Oy : 175

emrebatur
1 yıl önce - Cum 21 Nis 2017, 12:48

Alıntı:
Fatih Şen

Ben dedim Beşiktaş'ın iyi oynamadığını, renkli değilim siyah beyazım

Abdullah4434

Biz de bu kupa geyiğini sadece taraftarları yapıyor sanıyorduk, bunlar 7den 70e aynıymış
Galatasarayın hesabını da çocuklar yönetiyor heralde insan bi 24 saat bekler enazından

MeteHan!

Esamesi mi
Yahu daha 2 sene once sl 2.turda chealsea ile oynadık
3 sene evvel real madride yari final gitti galiba dedirttik

Kim var son dönemde sampiyonlar liginde 2. Tur gören pehhh

Recep ALKAN
1 yıl önce - Cum 21 Nis 2017, 12:51

Yahu,

Hepiniz koca koca adamlarsınız, okuduğunu idrak edin.
Kimsenin Galatasray'ın başarılarını küçümsediği yok.
Kimsenin alınmış kupaya laf etmişliği yok.
Kimsenin başarılmış işe sırt çevirdiği yok.
O günde tebrik ettik, bugünde ediyoruz.
Sıkıntı burada değil.
Sıkıntı, Beşiktaş'ın elendiği günün ertesinde bizde var, sizde yok mesajı vermede, 17 yıldır bu kupanın kovalaklının yapılmasında, bu başarıyı yakalamış bir camianın yenisinin peşinde koşmak yerine, geçmişi ile avunmasında.
Bunu anlamadığınız her dakika, konu farklı yollara sapacak ve sohbetin ucu kaçacak.

ÖzgürZB
1 yıl önce - Cum 21 Nis 2017, 12:52

Beşiktaş'ın daha önce kazandığı 13 kupa değersiz diye oldu mu?

Ama 100. Yılında kazandığı kupa ayrı bir anlamlıdır, millenium diye adlandırılan sene ise 2000 yeni bir yüzyılın başlangıcı anlamında ifade edilen bir tarih ve bu yüzyılın ilk senesi olması bakımından böyle bir yaklaşım ifade edilir...

Galatasaray toparlanmadan alabildiğiniz kadar kupa alın, biliyorsunuz Galatasaray ile şampiyonluk yarışı verdiğiniz sezonlarda kazanan daima en kötüde olsa Galatasaray oluyor...

Fatih Şen

1 yıl önce - Cum 21 Nis 2017, 12:52

Yazdığımız mesajlar silinecekse eğer sayfayı 2 3 tane trole bırakın onlar yürütür ayıptır ya.

Adam sayfalar dolusu trolluk yapıyor mesajları duruyor.biz tepki verince hemen mesajımız siliniyor.

Dahada yazmam mesaj.hakkımı helal etmiyorum mesajımı silen yöneticiye...

Trollerinizle size mutluluklar diliyorum.

emrebatur
1 yıl önce - Cum 21 Nis 2017, 12:55

Galatasaray avrupada başarılıdır, olmayada devam edecektir. beşiktaş dün 2-1 kazanmasına rağmen sezonun en kötü maçlarından birini oynamıştır ancak son bir kaç senenin en başarılı türk takımı olmuştur. Bunu bir beşiktaşlı olarak söylüyorum. gsli arkadaşlar konu Beşiktaş Avrupa Ligi 2016-2017 sezonu, 2000 yılındaki başlıklara dönebilirler.

emrebatur
1 yıl önce - Cum 21 Nis 2017, 13:02

Alıntı:
Recep ALKAN

Yahu,

Hepiniz koca koca adamlarsınız, okuduğunu idrak edin.
Kimsenin Galatasray'ın başarılarını küçümsediği yok.
Kimsenin alınmış kupaya laf etmişliği yok.
Kimsenin başarılmış işe sırt çevirdiği yok.
O günde tebrik ettik, bugünde ediyoruz.
Sıkıntı burada değil.
Sıkıntı, Beşiktaş'ın elendiği günün ertesinde bizde var, sizde yok mesajı vermede, 17 yıldır bu kupanın kovalaklının yapılmasında, bu başarıyı yakalamış bir camianın yenisinin peşinde koşmak yerine, geçmişi ile avunmasında.
Bunu anlamadığınız her dakika, konu farklı yollara sapacak ve sohbetin ucu kaçacak.

Bırakın övünmeye devam etsinler. FB ve BJK ne zaman kupanın eşiğine gelmiş olsa bu konuşmalar GS'liler tarafından hep yapılır. Kendilerini ancak bu şekilde avutup mutlu olabiliyorlar. Böyle avunmaya devam ettikleri sürecede yeni bir başarı hiç bir zaman gelmeyecek. Başakşehir'den 4 tane yemeyip, kazanıp şampiyonlar ligini zorlayabilirlerdi. Elemelerde ne de olsa başarılı bu takım, şimdiye kadar 15-20 şampiyonlar ligi ön elemelesi oynamıştır, daha hiç elenmedi sanırım, hepsinde gruplara kaldı. GS'nin ikinci bitirmesini isterdim ben bu sene, ama onlar hala 2000 yılında oldukları için çok zor.

kenan429

1 yıl önce - Cum 21 Nis 2017, 13:09

Hala dünki maçın hayal kırıklığı varken, Galatasaray taraftarı arkadaşların bizim kupamız var muhabbeti ve adeta afedersiniz ama kupa konusunda sidik yarışına girmeleri gerçekten hiç çekilmiyor. Bu muhabbeti ya kendi sayfanızda yapın ya da hiç yapmayın burada ya.

Yeter yani, hiç mi saygınız yok ya! Tebrik edin veya etmeyin, laf kalabalıklığı yapıyorsunuz şu başlıkta...

Misafir 48c

1 yıl önce - Cum 21 Nis 2017, 13:10

Eyy gs liler açın bakın kaynaklara sampiyonlar ligi (eski adıyla şampiyon kulüpler kupası) ve uefa kupa tarihine nice takımlar kazanmıs simdi kendi ülkelerinde bile kaçıncı liglerde oynuyorlar. Leicester gecen sezon ingilterede nasıl tesadüfen sampiyon olduysa sizde o övündügünüz kupayı tesadüfen kazandınız. Üstelik her hafta lig ve kupa maclarınız sürekli ertelenerek bir süre sadece uefa maçları oynadınız.

sayfa 270
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET