Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Anıl 95
1 yıl önce - Pzr 04 Arl 2016, 00:06

Sadece bu proje için demedim o bölgeye bunun gibi daha proje yapılması lazım

mahmut11
1 yıl önce - Pzr 04 Arl 2016, 01:16

Menemen'de Egekent-2 bölgesi bunun için daha iyi bence. Düzenli.

izmir29
1 yıl önce - Pzr 04 Arl 2016, 02:44

anıl kardeşim bu projenin yanında benimde ev almış olduğum egekoopun gedizkent-2 projesi var gecen haftalar mütahit ile karşılaştım bu bölgenin 2 3 seneye kadar çok değerleniceğini ve katal inşaat gibi bi çok firmanın yakında burda projelerine başlıcağını söyledi

Misafir 773

1 yıl önce - Pzr 04 Arl 2016, 11:53

Menemen kuzeyin Bucası olabilecek potansiyele sahip. çok fazla bos bolge var orada. iyi değerlendirirsek izmirin gelişmesinde onemli bir yer menemen.

Yasemin Çalışıcı
11 ay önce - Prş 22 Arl 2016, 19:30
Korkuyorum

Merhaba arkadaşlar ben kuzey İzmir projesinin lansmanına katıldım ve çok beğendim satın alabilmek için şartları zorlamayı düşünürken ya firma batarsa bu devirde temeli bile atılmamış niyete nasıl güvenirsin gibi sorular beni çok korkuttu ne yapacağımı bilemedim firmayı tanıyan varmı çok araştırdım kendi çapımda bişey bulamadım yorumlarınızı merak ediyorum

Anıl 95
11 ay önce - Prş 22 Arl 2016, 21:15

Projeyi Yücesoy şirketi yapıyor İnternetten bu firmayi araştırırsanız daha önce yapmış olduğu projelere falan bakın güvenilir olup olmadığını anlarsınız

Misafir ac0

10 ay önce - Prş 19 Oca 2017, 22:07

Yasemin Hanim(calisici) bende bu projeyi inceledim ormek dairelerini gordum, begendim ama benimde sizin gibi korkularim var. 4 hafta once yazmissiniz bu sure zarfinda oradan kuzeysehirden daire aldiniz mi?yanitlarsaniz sevinirim.

Misafir 6a4

9 ay önce - Pts 20 Şub 2017, 13:38

kuzeyşehir'den yatırım amaçlı daire almak doğru mu? ulukentteki palmiye park fiora mı kuzeyşehir mi?
kuzeyşehirin kentsel dönüşüme gireceği, katal inşaatın projesi de başlayacağı, askeriyenin taşınacağı, yeni otoban bağlantısı ile gelişeceği, duyumlarını aldım. referans alabileceğim bir oluşum yok şuan için. ama satış ofisleri örnek daireler güven verdi bana. palmiye düşündüğümde ise ulukentteki 35. sokak lansman fiyatlarını ve şuanda mevcut ilanları incelediğimde 330 civarında alınan 2012'de alınan evler sahibindende şuan 510 gibi satılıyor. yani enflasyon ile zaten 478bin civarı olacaktı o para. görünen o ki pek yükselmemiş şuan için. ama gelecekte daha farklı olur mu karar veremedim. sizlerin fikirleri nedir?

Misafir 929

9 ay önce - Cum 03 Mar 2017, 15:19

Hala ev almadım ve araştırıyorum bugün tekrar gideceğim vadeler değiştiği için rakamlarda değişiklik olmuşmu ona bakacağım hayırlısı hepimiz için

Misafir 3d4

8 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 07:17

Merhabalar. Ben de net teki uzun incelemelerim sonucunda dün kuzey şehir proje alanına gittim eşim ve ailemle örnek evi de görünce çok beğendik ve olumlu düşünüyoruz alicak gibiyiz siz ne yaptınız kadar verebildiniz mi ? En son yazan beyefendi isim yazılmadığı için bu şekilde hitap ediyorum kusura bakmayın aldınız mi evi acaba?

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet