Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Sokaklar
« önceki   123 ... 1415161718   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 15
serkan33

2 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 15:58

Mezitli’nin kuzeyindeki sokaklar, kaldırım ve ışıklandırmalar bitmiş, asfalt dökülmeyi bekliyor.

(+)

(+)

serkan33

1 ay önce - Pzr 29 Ekm 2017, 20:06

Forum civarı

(+)

gürsel6855
1 ay önce - Pzr 29 Ekm 2017, 22:45

Serkan33, paylaştığın fotoğraf çok güzel, emeğine sağlık, beğendim. Ben, Gebze'yi, Darıca'yı, Çayırova'yı o taraflarda çalıştığım için her gün görüyorum.Saydığım yerlere Batı Kocaeli diyorlar. Bu Batı Kocaeli'nde İzmit merkeze uzak olduğu halde saydığım ilçelerde çizgisiz sokak hemen hemen yok gibi. Neden Mersin merkezde ve ilçelerinde böyle bir uygulama yok? Çizgi uygulaması çok mu zor? Asfaltı yapmışsın, kaldırımı yapmışsın çok güzel Avrupai ama işte bir şeylerde dediğim gibi eksik kalıyor!

serkan33

1 ay önce - Pzr 29 Ekm 2017, 23:06

Alıntı:
Neden Mersin merkezde ve ilçelerinde böyle bir uygulama yok? Çizgi uygulaması çok mu zor? Asfaltı yapmışsın, kaldırımı yapmışsın çok güzel Avrupai ama işte bir şeylerde dediğim gibi eksik kalıyor!

Mersin merkezdeki ilçe belediyeleri bilhassa da fotoğrafın bulunduğu Yenişehir Belediyesi ciddi anlamda belediye hizmetlerinde sıkıntılı bir zihniyete sahip. Ben şu kaldırım ve asfaltı yaptığına şükrediyorum geçtim artık sokaklara çizgi çekmesini. Hele ki Yenişehir sınırlarındaki parkları görseniz, adamlar çim ekmekten acizler, sanırsınız İç Anadolu'da bir şehirdesiniz kupkuru sararmış çimlerle kaplı bütün parklar, zihniyetin değişmesi lazım kısacası Gürsel bey, o da şimdiki başkanlarla zor gibi...

Misafir b88

1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 10:42

Bir öz eleştri bir tane doğru düzgün bırakın caddeyi sokağımız yok bu nedir ya ? Burada fotoğrafların çekildiği yerleri biliyorum bir bina arkasında birşey yok sağında solunda birşey yok bir sokak oluşturulmuş önünde çoğu toz toprak içinde .bazı sokaklar var sağlı sollu ev dolu bir arka sokağına geçiyorsun gecekondusemtini andırıyor kap karanlık pislik Iiçinde herkes bilir pozcudaki sokakları.

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1415161718   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler