Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Haldun Turan

7 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 00:32

Şimdiki nesil evet geçmişi de iyi bilecek ama ileride yaşlanınca şimdilerde neler olduğunu da çok iyi bilecek ve hiç unutmayacak

Kurallar neyse odur o zamanlar kurallar öyleydi ve bu kurallar işledi şimdi öyle değil başka türlü ve yine kurallara herkes uyacak.

Kural neyse o

Bodrum askeri kamp başlığı , Antalya Karpuzkaldıran Askeri Kampı başlığı ve Fenerbahçe Orduevi başlıklarında yaptığım paylaşımları hazmedemeyen kıskançları gördüğüm için bu sitede bana dediğim gibi hava hoş

İzmirin 1.sınıf Orduevinde çektiğim fotoğraflar devam edecektir.

Ersin_35
7 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 00:39

Benim yaşadığım anım burayla ilgiliydi. Başka yerlerde olanlar da oraları anlatabilir.

Kurallar tabi ki olmalı ancak kendi vatandaşını öcü gören kurallar başka ülkelerde var mı bilemem.

Eğer bu dönemde giyimi kuşamı veya hayat tarzı nedeniyle birileri dışlanıyor ise gelecekte onlarda yaşadıkları şeyleri anlatsınlar. Ama günümüz artık ufacık birşeyi bile abartıp sosyal medyaya taşıma devri olduğu için hiçbirşey geleceğe kalmıyor.

egebabacan
7 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 00:40

Alıntı:
Ben Ankara'da çok komik bir fiyata kaldığımı belirteyim.
İki ayrı yataklı oda : 26 TL. idi.
Hakikaten komik bir rakam, şimdi Jandarma misafirhaneleri 20 TL civarı. Ama büyük rahatlık oluyor; her yerde var ve odaların konforu oldukça güzel.

Haldun Turan

7 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 00:46

Herşey bitti herşey dört dörtlük mesele orduevlerine sakallı ve başörtüsüyle girememek miydi yani bu kadar basit yani ama ne yazık ki bu kadar basit değil

Olayın özünde yatan şeyi iyi biliyorum ben bunu da yazdım zaten

Bir sürü kamu kuruluşlarının tesisleri var otel mahiyetinde

Kimse onları gündeme getirmez ama Orduevleri birilerine batar.

Bir Allahın kulu çıkıpta Öğretmenevi Hakim Evi ve DSİ'nin tesisleri hakkında yazdı mı ?

Demagojiyi genelde askeri tesisler için yaparlar çünkü

Yani ben bu filmi iyi biliyorum tekrar tekrar bu filmi gösterime sokmaya gerek yok

Asla gişe başarısı yakalayamaz çünkü

Ne diyorduk İzmirin 1.sınıf orduevinde çektiğim fotoğraflarım devam edecektir

Her orduevine gidişimde bu kez daha fazla fotoğraf çekeceğim ve daha çok paylaşımda bulunacağım.

Ersin_35
7 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 01:26

Haldun yine olayı çarpıtıyorsun. Ufak çocukken burayla ilgili yaşadığım bir anıyı paylaştım ki annem örtülü değildi. Bizim için sorun olmadı ama çocukken bile garipsemişim olayı.
Hicbir kurumda sosyal tesis bu kadar çok yok. Kendi eniştem emekli mensup hala çocukları torunları yararlanıyor. Gumuldure giderler şu kadar paraya şunları yedik diye övünürler. Yesinler tabiki ama zamanında hem yiyip hemde onların masrafını karşılayan halkın bir kısmını kendilerine tehdit görüyorlardı. Tabi ki marjinal şekilde olup tehdit olanlar vardır ama onları görüp herkes cezalandırılıyordu.

Not: Bildiğim kadarıyla askeri tesisler ile ilgili fotoğraf paylaşmak bildiğim kadarıyla yasak. Yemek tabağı vb olabilir ama tesisin içi dışı ile ilgili fotoğraf yasağı var diye biliyorum yanılabilirim.

sayfa 5
ANA SAYFA -> İZMİR