Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bosphorus Ankara
« önceki   123 ... 484950 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 49
Misafir 51e

4 hafta önce - Pts 12 Ksm 2018, 14:50

dün bu projeyi gezdim gözüme çarpan en olumsuz şey site ortasında kalan peyzaj alanının 1/4 ünü final özel okuluna satmışlar. yani havuzun bir tatafını resmen kazımışlar. peyzaj kuşa dönmüş. peyzajın sol tarafına okulu saplamışlar resmen. hadi yeşil alandan çalıp okula verdin biareder okulun arka bahçesini niye o kadar geniş tuttun. projeye bakın okul yok sonradan kama gibi sokmuşlar sitenin içerisine. bu da mütahitin profosyen olmadığını gösteriyor. malzeme kaliteli ama zihniyet çağdışı. sırf bu yüzden ev almadım

Misafir 85c

3 hafta önce - Cmt 17 Ksm 2018, 01:34

Sitedeki evimi nihayet sattım ve satma aşamasında da ofistedi satış elemanı arayıp daha küçük ve kötü bir daireyi üstüne para verip değiştirmeyi önerdi. Tek akıllı uyanık siz misiniz? Allahtan sattım da kurtuldum. Ev teslim alacaklara önerim evin her yerini incelesinler ankastreleri iç kapıları banyoyu dolapları vs. Ve aksak eksik şeyleri tutanakla teslim alsınlar

Misafir 853

3 hafta önce - Cmt 17 Ksm 2018, 02:31

Darısı bizim başımıza inşaallah biz de bir an önce satıp kurtuluruz ömrü hayatımızda bir ev aldık onu da burnumuzdan getirdiler bin pişman ettiler kesinlikle satıp geçmek zararın en karından dönmek ama bu dünya baki değil mazlumun ahı yerde kalmaz allah öyle bir şekle sokarki bu insanları kendileri bile şaşar kalırlar allah a havale ettik artık nasıl biliyorsa öyle yapsın

Misafir 74b

3 hafta önce - Cmt 17 Ksm 2018, 09:28

Armonia da oturuyorum. Sıktı artık şu okulun gün boyunca radyo yayını, köy meydanında toplanma anonsu, yada mahalleden geçen hurdacı, sütçü sesi gibi anons yapması. Biz buradan rahatsız oluyoruz.
Burada oturacakları düşünemiyorum.

Misafir 8f6

3 hafta önce - Cmt 17 Ksm 2018, 13:37

Bu formu okuyanları dikkatli olmaya davet ediyorum.
1. Teslimat yazıları gönderildi. Yani daire sahipleri randevu alıp dairelerini teslim alabilirler. 1 ocaktan itibaren aidat ödemeleri başlıyor. 1 ocaktan önce oturulabilir.
2.Bugün geceyarısından sonra saat 1.30 da yazmış adamın biri.
Her ne hikmetse de saat 2.30 da da bir başka adamın biri yazmış.
Üç gün önce başka adamın biri yazmış.
2..Adamın biri yazıyor da yazıyor zaten yok sosyal alan daralmış yok sosyal alan satılmış. Bu adam devamlı yazar zaten. İnanın ajan provakatör desem yanlış olmaz.
Sosyal donatıların bağımsız işletilmesi aidat yükü açısından daha mantıklıdır. Bu vatandaş görevli. Fiyat düşürmeye çalışan birisi.
3.Öbür adamın biri de gece ne hikmetse yazıyor. Diyor ki sattım kurtuldum. Darısı size.
4.Adamın bir diğeri yine enteresan bu gece yazıyor. Biz de bir kurtulsak falan filan..

Bu formları okuyan arkadaşlara şunu söyleyeyim. Benim de bir dairem var 3.etapta. 6-7 önce aldım . Bu krizde 2 ay gecikmeyle de olsa teslimat yspabiliyorlarsa müteahhitlere söyleyecek söz bulamam. Bu zorluklarda adam iflas etse söyleyecek söz yok.
Eryamanda Kaşmir ve Bosphorustan başka kaliteli bir üçüncü projeyi gösterebilir misiniz? Vicdanen cevap verin.

Bebden tavsiye, şu anda fiyatlar gerçekten bedava krizden dolayı. Kredi alamıyor millet.
Varsa imkanınız alın kardeşim. Kim oldukları belli olmayan insanların dedikosuna bakmayın.
Ben şu anda 6-7 ayda yüzde on zarar ettim. Fiyatlar geri gitti. Şu andaki fiyatlar maliyetin altında.
Satacaklara tavsiyem, mecbur değilseniz satmayın. Yerine koyma imkanınız yok.
Alacaklara tavsiyem ise varda gücünüz yetiyorsa bir değil 2 tane alın. Parası olana güzel fırsat gerçekten.
Eryamanda gezin bütün projeleri. Anlarsınız ne demek istediğimi.
Dua edersiniz ileride.
İyi günler, gönülleriniz aydın olsun.

Misafir bc3

3 hafta önce - Cmt 17 Ksm 2018, 14:03

Gece 1 de yazarım sabah 8 de yazarım yazdığım saat neden seni bu kadar rahatsız etti. Evet sattım kurtuldum yine söylüyorum tekrar söylüyorum ve çoğu insan da senin kadar mutlu değil projeye girdiğine. Yok diğer adam da sonra yanıl da yok 3 gün önce yazmış da başka takacak şey bulamadın mı? Ne ima etmeye çalışıyosun ima etme açıkça yaz. Çalışan olduğun da çok belli zaten çünkü ofisteki herkes kaşmiri örnek gösteril duruyor ben de senin çalışan olduğunu düşünüyorum neymiş efendi teslim ettiklerine şğkredecekmişiz batabilşrlermiş bununla mı avunuyorsun sen? Krizden önce durum farklı mıydı metrekareleri krizden mi küçülttüler

Misafir 8f6

3 hafta önce - Cmt 17 Ksm 2018, 17:14

Bak kardeşim,
Ben çalışan değilim. Ayrıca büyük bir kriz var, mutlu değilim. Benim dairem de değer kaybetti. Yspacak bir şey yok maslesef.
Madem ki sattın. Sorun kalmamış. Kurtulmuşsun. Gözün aydın.
O halde hangi blokta kaç nolu daireydi seninki. Kaça sattın. Söyle o zaman.
Hatta verdiğin gün ve saatte orada olacağım. Tapumla beraber geleceğim. Söz.
Bekliyorum.

Misafir bc3

3 hafta önce - Cmt 17 Ksm 2018, 18:50

Sen bak kardeşim öncelikle ithamda bulunan sensin ne söyliycem bloğumu dairemi sana ispata mı çalışcam. Satmışım gitmiş ne gelcem artık oralara.

Misafir 627

3 hafta önce - Cmt 17 Ksm 2018, 23:50

Şu maalesef doğruki bu proje çevrede bütün emlakçılar tarafından sıkıntılı bulunan bir proje sebebide yaptıkları ilk projede hala sorunları çözememiş olmaları.Bu yüzden yeni yapılarda da aynı sıkıntılar yaşanacak korkusu hakim yakın projelerin çıkarmış olduğu dedikodularda olabilir.Aynı cadde de bitmiş satılık çok fazla daire var.Göksu prestij çok avantajlı fiyatta ancak dairelerin teslimi Haziran deniliyor bu şartlarda biter mi bilinmez Arkadya yükseklerden uçup çakılan bir proje malzeme kalitesi zayıf istediği rakam uçuk daire satışı yok sürekli bir çaba içindeler kampanya kampanya artık anlayın 2005-2015 arası emlaktaki canlılık bitti.Firmalar karlarını bi zahmet düşürsünler altlarındaki lüks arabalarla biz çok kar etmiyoruz maliyete satıyoruz muhabbetleri çok komik oluyor.

Misafir 853

3 hafta önce - Pzr 18 Ksm 2018, 00:09

Hadi oradan neymiş adamlar teslim için randevu belirtmişler isteyen alıyormuş dairesini yani ol da bu kadar belli etme Bosphours yanlısı olduğunu ben de daire sahibiyim bana niye teslimat verilmedi hoş nasıl verilecek evde Petek yok asansör Yok mobilya Yok peyzaj Yok yok allah yok adamlar kendileri dediler Aralık sonu teslim diye Ağustos 2018 derken. Şu anda ülkede açıklanmış resmî gazetede yayınlanan ekonomik kriz diye birşey yok adamlar bilerek daireleri geciktirdiler ekonomik kriz diye bahane ettiler millete kira yardımı yapmamak için hiç kimse bunun arkasına sığınmasın biz adamlarla konuştuğumuzda herşeyimizi aldık koyduk diyorlardı Noğoldu şimdi yaptıkları duvar kağıdı bile her tarafı yırtık bildiğin A4 kağıdı en kötüsünden Neymiş en Gözde projeymiş neyiyle Gözde küçücük küçülen metrekaresinden çalınan dairesiyle mi havuz alanlarının çoğunu okula verdiği peyzajıyla mı beş para etmez malzemesiyle mi yoksa arsa sahiplerinin müteahhitlerinin mafyalıklarıyla mı? Valla biz aldık yaktık kendimizi burdan ne dükkan kiralanır alınır ne de ev. Allah herkese bu Bosphours dan bir an önce kurtulma şansı varsın inşaallah hepimize

sayfa 49
« önceki   123 ... 484950 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet