Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bosphorus Ankara
« önceki   123 ... 474849 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 48
Misafir 121

1 ay önce - Prş 01 Ksm 2018, 12:47

Verilen vekaletname iptal edlebiliyormu

Misafir 473

1 ay önce - Cum 02 Ksm 2018, 21:45

Misafir Oc2, ben MİSAFİRdf4, ben densizin, peki bu Kadar sıkıntıyı yazanlar neci. Hepsi temiz ben de densiz. Peki sen nesin. Hala tapusunu alamayanlar var. Bence üslubuna dikkat et. Kabalaşma. Olmayan bir şeyi yazmıyoruz, başımızı sıkıntıdan kurtarmak istiyoruz. Birinci etapta yaşanan sıkıntılardan haberin var mı? Yok. İstersen git bir öğren.
İnsanlara sataşacağına sorunlara çözüm bulmak için birlik oluşturmayı dene. Bugün 3 Kasım. Anahtarını aldın mı? Benim gibi dünya insan alamadı. Diyeceğin birşey var mı? Ne zaman alacaksın? Yönetim ne dedi bana, müteahhit işi aksatıyor, taşeronlar gelmiyor, nasıl yetişecek bizde bilmiyoruz, Ocak 2018 olmaz ise mart olur nisan olur diyor. Ekonomik kriz var diyor. Ama satış ofisi orda arsa sahibi, müteahhit başkası. Yani birbirinden bağımsız bu adamlar. Dua edelim de Ocak sonunda alalım evleri.

Misafir 3ee

1 ay önce - Pzr 04 Ksm 2018, 15:23

Kesinlikle haklısınız. Bu kadar komşu zaten birbirini yemek yerine birlik olup daireleri için haklarını aramaya satış ofisine gitselerdi şuanda herkes dairesini teslim almıştı lafa gelince evimi alıyım da noğoluyorsa olsun bak evini bile alamadın daha ne zaman alacağın da kesin değil. Adamlar kira yardımı bile yapmıyorlar hani ihtarnameler çekilecekti onda da geri atım atıldı korkaklıktan neymiş adamlar iflas edermiş senin paranla son model trilyonluk arabalarla yatlarla katlarla gezerken iflas etmiyorlar aslında bize herşey müstehakta biz hala farkına varamıyoruz

Misafir 3e6

1 ay önce - Sal 06 Ksm 2018, 04:43

Tapu verememe sebepleri ne?
Net olarak bilen var mi
Bir de sozlesme yenileme yaptilar tamam da yeni firma gerçekten varmi yok batak bir firma ise ne.olacak
Mart 2018 de teslim alabilirseniz ne mutlu
Ocak subata inşaat işi ince işte bile durur

Misafir a92

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 17:57

Teslim Aralık sonu diyorlar bence Mart ı da bulur Nisan ı da. İnşaatlarda yaprak kımıldamıyor tek bir çalışan işçi bile Yok milleti de ikna ettiler kira yardımı talep etmemeleri için ohh ne ala adamlar kafalarına göre takılıyorlar ondan sonra da şimdi olmadan ekonomik krizi kullandılar emin olun 3 ay sonrasını hayli hayli kullanacaklar yazık gerçekten çok yazık bu kadar insanın ahı elbet bir gün tutar ama.

Misafir 214

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 21:28

Ben bugün 4+1 inceledim almak istiyorum ancak olumsuz yorum çok fazla 470 bin az rakam değil iskan kesin alınacak problem Yok deniliyor

Misafir 214

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 22:07

Ben bugün 4+1 inceledim almak istiyorum ancak olumsuz yorum çok fazla 470 bin az rakam değil iskan kesin alınacak problem Yok deniliyor

Misafir 4c6

1 ay önce - Prş 08 Ksm 2018, 09:27

Merhabalar,

benim en son aldığım bilgilere göre aralık sonu kesin teslim olacak diyorlar, fakat elektrik, su ve gaz işini çözemedim bağlanır diyorlar ne zaman bağlanır diyorum doğru düzgün cevap verilemiyor ve ağızlarında geveliyorlar. Dalavereler dönüyor kimse doğru düzgün açıklama yapamıyor gerçekten üzücü.
Etrafında ki diğer inşaatlara bakıldığında çok sonradan başlanmış ve şimdiden bile oturuma hazırlar kasadaki paralar bitti herhalde.
Kesin ve net bilgiler istiyoruz, paramızla rezil olmak değil!

Misafir a92

1 ay önce - Prş 08 Ksm 2018, 13:04

Sayın misafir 214
Al al vazgeçme sakın. Hazırda 470 binin varsa bitmiş gözünle gördüğünü al kardeşim yoksa biz 2 yıldır kanser olduk daha olacağımız ileride Evi aldığımızda tabii alabilirsek daha yönetimiyle uğraş onuyla bunuyla problem bitmez burada. Biz bir an önce satıp elden çıkarma derdindeyiz sen al belaya bulaş çok dertsizsen macera arıyorsan gel al daireyi komşu olur sen de bize katılır beraber uğraşırız

Misafir 5ce

1 ay önce - Cum 09 Ksm 2018, 00:46

A92 o kadar mı vahim durum dışarıdan bakınca daireler Ocak ayına yetişir gibi ama sıkıntılar nedir dışarıdan bilemiyorum tabi.Bir yanım al diğer yanım ilk yaptıkları proje gibi olacak diyor.Satış temsilcisi kendinden emin Aralık kesin teslim iskan alınacak diyor

sayfa 48
« önceki   123 ... 474849 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet