Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bosphorus Ankara
« önceki   123 ... 1415161718   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 15
Sky101
2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 19:32

Ya m2lerde farklılık var diyor proje gereği daha ne olsun bir de içinizi ferah tutun demiş, m2 nasıl farklı olabilir örnek daireden ayakta uyutuyorlar sizi...

Misafir 717

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 21:05

O zaman projeye bakıpta alacaktınız kusura bakmayın bende memenun değilim m2 lerden belki benim dairenin giyinme odası sizinkinden bile küçük.siz bence içindeki kaliteden ödün vermemeleri daha önemli sonuçta m2 lerdeki sorunu satış ofisi il görüşün bence inşaatı yapan firma farklı satış ofisi farklı öncelikle bu ayrımı yapın

Sky101
2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 21:36

Bu az uzbir fark değil salon m2 sini 36 m2 demisler 30 m2 yapmislar bu skandal degil de nedir? Arada 6 m2 fark var ortalama bir genç odasinin 2/3 ü gibi dusunun.

Misafir db3

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 22:09

Şu en kaliteli malzeme kullanılacak diye bir Müteahit diyorsa bilinki en kötüyü kullanır. Sanki, franke,hüppe, sur kapı kullanıyorlar. Gider görseli güzel kalitesi düşük malzeme kullanırlar klasik müteahhit mantığı. Satın alma sözleşmesine örnek dairede kullanılan malzemelerin marka modellerini yazmak gerekir

fyzllhucr
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 15:01

Merhaba bende bosphorustan daire aldım, bu konuyu özellikle mütahit firma ile görüştüm.projeyi uyguladıklarını kuzey cephedeki dairelerde şaft boşluğundan dolayı metraj probleminin olduğunu söylediler.Görüştüğüm Hüseyin bey beni bu konuda detaylı bilgilendirdi benim aldığım dairede belirtilenden az bir fark metrekare çıktı.çok problem değil benim için.4+1 daire aldım ben.fazladan çamaşır odası eklemişler art niyetli olsalar böyle bir şey yapmazlardı sanırım.

ÖKSC
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 15:20
4+1

Merhaba
Bende güney cepheden aldım fark her cephede aynı salon özellikle 30m geliyor yükseklik 2.80 yerine 2.63 geliyor senin dediğin şaft boşluğu banyo için geçerli.bunlara ek olarak akıllı ev sisteminin niçin değişeceğini salon sürgülü kapısını niçin yapmayacaklarını ve mutfak dolap ve kapıların niçin lake olmayacağı için bir şey söylediler mi

TSN25
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 15:27

Hangi etaptan bahsediyorsunuz acaba

fyzllhucr
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 16:14

ben 2.etaptan aldım nasıl lake olmayacakmış bana kimse olmayacak demedi ,diğer konulardan bilgim yok bu haftasonu hüseyin beyle tekrar görüşeceğim o konuları da soracağım. aldığım bilgileri buradan iletirim.

TSN25
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 16:29

Banyonun kapisi surgulu olmayacakmis anca salonunun kapisinda bir degisiklik yoktur ben bugun gorustum

Uzman eczacı
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 20:37
2. Etap 4+1

Arkadaşlar bir sürü şeyin değişeceği aşikar biz taa 2. Kat çıkıldığında adamlarla görüşmeye başladık her tarafta metrekareler aynı yani küçültülmüş kuzey taraf cephelerde sadece banyo daha küçük onun harici bütün evin genelinde metrekarelerden kırpılmış eklenen çamaşır odasını da adam kendinden çıkarıp yapmadı herhalde senin banyonu kümese dönüştürüp çamaşır odası çıkarttılar. Arkadaşlar artık evin küçültüldüğünü unutalım üzerine bir bardak su içelim ama en azından iç malzemelerini birebir aynısı yaptıralım be şuan tam içi yapılmaya başlandı çok geç olmadan herkes birebir adamlara gidip konuşsunlar ben her hafta sonu gidiyorum buraya yazan 3-5 adam belli 60 daireden o kadar kişi nerde acaba

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1415161718   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet