Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Eray10t

1 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 13:49

Zekai kafaoğlundan birşey bekleyen hayal kırıklığına uğrar Altıeylül de 3 yılda sadece 15 Temmuz anıtı yapan adamdan ne beklenir Karesi Başkanı gelse kim bilir neler yapmıştı ne diyeyim 2019 da cevabımı vereceğim inşallah edip uğur da aday olur da o kazanır

Misafir d2b

1 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 15:10

Edip Uğur'un başlattığı veya tasarladığı projeleri hayata geçirebilseler bile, şimdiki yönetimi de, Balıkesir'i de önümüzdeki 5 sene idare eder. Ama ondan sonrası için, gelişme ivmesinin devamı için Edip Uğur daha lazım.

Misafir 313

1 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 00:43

Ben duydum zekainin kendi ağzından yapılcak diye ama ne zaman başlar kimse bilmiyor

Afacan Bartu
1 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 23:49

Hala yokmu bir gelişme

Erdal Düven

1 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 01:11

Alıntı:

Hala yokmu bir gelişme

An itibariyle yok gibi duruyor şimdilik Bartu kardeşim

Misafir 0ee

3 hafta önce - Sal 23 Oca 2018, 05:00

Burası yapılcak mı iptal mi oldu

Misafir 404

3 hafta önce - Pts 29 Oca 2018, 03:51

Arkadaşlar valla şu Balıkesir in trafiğini gorunce üzülüyorum çünkü bu şehre böyle bir trafik yakışmıyor bizden küçük şehirler trafikte proje deliliği yaşıyor adamlar her yerden yollar yapıp şehir trafiğini rahatlatıyor biz daha basit yolları bile yapamıyoruz yazık valla bu şehre bu insanlara

HAKKI_1972
1 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 16:26

Bu proje Balıkesir şehir içi ulaşımı için çok gerekli bir proje. Çamlık ve Çay deresi projeleri tamamen kişiye hitap eden 'rekreasyon projeleri' yani boş vakti değerlendirmek için insanları gezip tozması, para harcaması için yapılmış projeler. Çamlık ve çay deresi projeleri bu kadar abartılmayıp daha sade projeler yapılabilirdi. Çay deresinde büyük yapay bir göl ve etrafında bol ağaçlıklı küçük küçük çay bahçelerinin olduğu piknik masaları olan daha doğal daha yeşil şehrin içinde nefes alınabilen bir yer olmalıydı, hem daha az emekle kısa sürede az para harcayarak bunlar yapılabilirdi. Çamlık ona keza aynı, yine fazla abartılmış bir proje. Ulaşım projeleri bu belediyenin bence 1. sırasında olmalıydı. Mevcut yönetim bu ulaşım projelerini tamamlamış olsaydı sandık onlar için çok kolay olacaktı. Ne yazık ki durum onlar için vahim. Başbakan geldi Cumhurbaşkanı geldi, eskisi gibi coşku ve katılım yok. Sandık onlar için çok zor olacak. iş yerim valiliğin hemen yanında ve akşam üstü olduğunda valilik kavşağındaki trafiğin yarattığı sıkıntı istasyon kavşağına kadar yansıyor tam bir çile. Bunun böyle olduğunu görüp de bu elzem projeleri neden yapmadıklarını aklım almıyor. En fazla yapabildikleri top dağıtmak ne yazık ki.

atk16
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 08:57

Hakkı Bey'e katılıyorum. Şehrin nüfusu arttıkça trafik şişmeye başlayacak. Şimdiden alınmayan önlemler daha sonraları büyük sıkıntılar doğuracak ve çok "ah vah" edeceğiz. Basit kavşaklar, üst geçitler yapmak çok zor olmamalı bence. Zekai Başkandan bende daha net bir şey göremedim. İşin tuhaf tarafı Cumhurbaşkanı Zekai Kafaoğlu'nu destekliyor, böyle çalışmayan adamları pek desteklemez C.Başkanı ama hadi hayırlısı bakalım.

Misafir 6fa

1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 22:30

bence gene diyorum bu balıkesirden bir şey olmaz yaa bizim ayarımızdaki şehirler çağ atladı biz yayan hala bence umut etmeyin hiç hiç bir şey bilmiyorsa başka şehirlerden feyz al demi bnce getircen başka şehrin çalışan belediye başkanını burdan aday gösterip yapcan hizmet gör o zaman

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara