Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Erdal Düven

8 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 18:02

Evet yeni başkanımız şuanda kendi tanıtımını yapmakta şu aralar haliyle insanlar yeni projeleri görmek istiyor bilboardlarda buda yeni başkanın projesi demek istiyorlar galiba biraz daha zamanı var. Umarım şimdiden uğraşmaya başlamışlardır yeni ekibi ile birlikte

Recep ALKAN
8 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 08:18

Zekai Kafaoğlu'nun kendisini anıtmaya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
Adam 3 senedir Altıeylül Belediye Başkanı.
Yaptıkları ! ve yapmadıkları ile zaten herkes kendisini tanıyor.
Altıeylül'e atanan Hasan Avcı gibi halka yabancı, bilinmeyen bir adam değil kendisi.

Eğer 2019 seçimleri için garanti almamış ise, bir an önce hizmetlerine başlaması gerekiyor.
Aksi durumda, ancak evde ki televizyon koltuğuna oturabilir sadece...

Afacan Bartu
8 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 15:48

Ben zekai başkanın valilik kavşağı yapılcak dalçıkları çoğaltcaz dediğini kendi azından duydum ama 2018 demişti televizyonda zaten yapmazsa erdoğan balıkesirde tutmaz ama edip gittikten sonrada herkesde bir endişe var bakalım nolucak

Misafir c44

8 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 14:06

Erdal buranın ne zaman başlıyacağını belediyeden birinden öğrenemezmisin

Erdal Düven

8 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 20:04

Alıntı:

Erdal buranın ne zaman başlıyacağını belediyeden birinden öğrenemezmisin

İnanın güzel haberler vermek isterim ama kurtdereli köprülü kavşağının ne zaman yapılacağını bu işin içinde olanlar bile bilmiyorlar diyebilirim.

Şöyle bir örnek verebilirim esentepe viyadüğü için cengiz topel caddesinsen geçen havai hat enerji nakil hatları yer altına alınacak ve kazı yapılarak bunun ile ilgili hatırlarsınız yol kapanacak diye kroki paylaşmışlardı fakat bunu yapacak müteahhite yer gösterimi 1,5 aydır yapılamadı en nihayetinde
Bugün itibariyle kazı başladı yani planlandığı gibi olmuyor işler benim bildiğim esentepe viyadüğü bitmeden başlanmayacaktı orasıda yaz aylarında biteceği için önümüzdeki sonbahar aylarını bulabilir diye düşünüyorum.

Misafir c44

8 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 22:11

Şurası başlasada herkes rahatlasa

Afacan Bartu
7 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 01:10

2018 e geldik hala bu kavşaktan bir gelişme yok

Misafir 237

7 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 10:23

Arkadaşlar bu belediye den bir şey beklemeyin 2019 a kadar bnden demesi

Misafir 313

7 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 12:52

Buranın başlaması için neyi bekliyorlar kimse anlamadi

Misafir 141

7 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 13:11

Neyimi kardeş 2019 u çünkü para yok yani öyle bir bahane uyduracaklar siz başkanın ağzından hiç duydunuz mu işte şu proje su zmnda olacak işte ihalesine çıkıldı cikilcak şunları yapcaz gibi edip uğur hep konuşuyordu bnce umut etmeyin bi şey 2019 u bekleyin bnce o zamana kadar bisey olmaz bnce

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123456 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara