Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa TEKNOSAB
« önceki   123 ... 29303132   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30
Misafir 169

5 ay önce - Cmt 13 Ekm 2018, 11:44

Yakın köylerde şu an dönüm fiyatları 80 bin TL civarı. Alıp kenara attık bakalım 10 sene sonra ne olacak.

Misafir ed7

5 ay önce - Çrş 17 Ekm 2018, 07:07

Renault Teknosab'a yatırım yapmadı,diğer inşaatlar ne durumda?

Misafir c43

5 ay önce - Çrş 17 Ekm 2018, 20:02

Renault nasıl Teknosab'a yatırım yapmadı? 10 sene istediler taşınmak için Belediye'den. 2025 gibi komple taşınacak. Taşınmaz ise bütün tedarikçileri NOSAB'ta kalır ki Belediye'nin planı bu değil. Tofaş ve Renault fabrikalarını komple taşıma peşindeler ki firmalar da liman sebebi ile olumlu bakıyordur diye tahmin ediyorum.

Misafir 9aa

4 ay önce - Prş 01 Ksm 2018, 23:19

karacabey akçakoyun köyünü etkiliyor mu proje¿

cemolimm
4 ay önce - Cum 02 Ksm 2018, 09:07

Bu proje dostum beklenilen başarıyı yakalarsa Başta Bursanın batısı olmak üzere tüm Bursayı etkiler. De sıkıntı, Ülkenin bulunduğu sıkıntılı ekonomik durumu. Gelecek biraz karamsar yani.

BURSA ÜRÜNLÜ
4 ay önce - Cmt 03 Ksm 2018, 11:52

BENİM TAHMİNİM 8-9 AY YADA EN FAZLA 1 SENE SONRA BURSA'NIN BATISINDAKİ ARAZİLER İNANILMAZ FİYATLANACAK. ÇÜNKÜ BU KRİZ BÖYLE DEVAM ETMEYECEK ELBETTE BUNUN SONU VAR. ÖZELLİKLE TEKNOSAB KENDİ ÇEVRESİNDE BULUNAN YERLERİ İHYA EDECEK. VE BENİM DÜŞÜNCEM ESENCE'DE ÇOK GÜZEL KONUTLAR OLACAK, DENİZ MANZARALI EVLER. HİÇ KARAMSAR OLMAYA GEREK YOK. KRİZLERDEN HER ZAMAN DAHA KUVVETLENEREK ÇIKTI BU ÜLKE. BEN ŞAHSEN 2 TANE KRİZ GÖRDÜM. ÖZELLİKLE 1998 KRİZİ ÜLKEYİ UÇURUMUN KENARINA GETİRMİŞTİ. O KRİZDEN BİLE 6-7 AY GİBİ SÜREDE NORMALE DÖNÜLDÜ. TEKNOSAB BURSA, KARACABEY VE MUDANYA SINIRLARINI BİRLEŞTİRECEK. PARAN VARSA BATAKLIK OLMASIN, KORUMA ALANI OLMASIN, BARAJ KENARI OLMASIN, ORMANA SINIR OLMASIN, DERE'YE SINIR DERE YATAĞINDA OLMASIN, BORU HATTI OLMASIN, İÇİNDE YÜKSEK GERİLİM HATTI OLMASIN, YER AL. BU BENİM TAVSİYEM. SAYGILAR.

wow16
4 ay önce - Cmt 03 Ksm 2018, 12:08

Su anda hurriyet dag korusu , taspinar falan fiyat olarak cok yuksek. Civar koylerde ayni sekilde tavan yapmis durumda. Ulkemizin durumuda malum. Allahin iziniyle bu durumlarda duzelecektir ama insan ister istemez tereddut ediyor. Su anda en mantikli yatirim nereye yapilir? UsttekI arkadas genel olarak bi yorum yapmis sagolsun ama net olarak su bolge, su köy vs. gibi net bir bilgisi olan varmi?

Misafir 719

4 ay önce - Pts 05 Ksm 2018, 00:32

Net bişey söylemek zor ben duyduğum kadarıyla konusulan planlanan hürriyet dağkorusu konut için teknosab kurulduğundan beri hürriyet dağkoru söyleniyor Du Bi ara karakoca ya konut yapılıcak dendi Karacabey belediyesi ne ayıt konut alanı olarak ama daha sonra karakoca iptal olmus tekrar hürriyet dağkorusu düsünülüyormuş cok yakın btso da calısan arkadaşım hemde samimi olduğum emlakcı ark da aynısını duydum kesin su bölge olucak demek cok zor duyduğumu yazdım ytd. Suan hürriyet deniliyor.

serdar erennn
4 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 17:06

6-7 ay önce bende Karakoca subaşı arasında bulunan tepe bölgeye yapılacak diye duymuştum karakoca köylüsünden.Sonradan değişti hürriyet denmeye başladı.Hatta oradan bir arazi alacaktım ihale ile ama bütçem yetmedi.

Misafir 626

4 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 18:42

Bende aynı şeyleri duydum ama duyum dan cok emir koop gibi köklü büyükbi firma yanlış hatırlamıyorsam 4 5 ay önce hürriyet dağkorusundan 148 dönüm yer aldı kimse bu denli büyük yer i bişeyler duymadan bilmeden almaz vat Bi beklenti dağkorusu ile alakalı.

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 29303132   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet