Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa TEKNOSAB
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir ca5

6 ay önce - Sal 23 May 2017, 00:02

Yeni reform paketi bekleniyor, teknosab ın resmi Twitter adresinden paylaşıldı.

sabah1234
6 ay önce - Sal 23 May 2017, 00:13

Tam olarak içeriği nedir? Paylaşabilir misiniz?

Misafir d56

6 ay önce - Sal 30 May 2017, 15:43

Mayıs ayı bitti halen Teknosab temeli ile ilgili bir haber duymadım, gelişmelerle ilgili bilgisi olan var mı.

Misafir b7d

6 ay önce - Sal 30 May 2017, 17:06

Daha Tosab bitmedi, Deri Sanayi viranelik (görseniz Hindistan'dan beter) Teknosab falan hikaye söylemedi demeyin. Bursa OSB'nin girişinde levha var BTSO'dan satılık sanayi parselleri diye. Teknosab falan önümüzdekş 5 sene yapılmayacak. Temel atılsa bile bizim hızlı trene, İzmir Otoyol'una vs. döner. Bu arada Kayapa, Akçalar vs. kaçak sanayi bölgelerinde de bol bol yer var.

Misafir 489

6 ay önce - Sal 30 May 2017, 17:57

En fazla seneye eylüle (2018) kadar gözle gürülür bir yatırım olacak (%30) mesajım bulunsun. Diğer misafir arkadaş ithafen

Misafir 5d6

6 ay önce - Sal 30 May 2017, 21:37

Misafir 489 bu ay temeli atılmayacak mıydı?

Misafir f61

6 ay önce - Çrş 31 May 2017, 00:25

Teknosab olacaksa BTSO niye sanayi arsası satıyor peki? Benim öğrendiğim şu: İhtiy görülen org. sanayi bölgeleri teknosaba gidecek. NOSAB old. yerde kalıyor. Ama BOSB gidecek, çünkü Sarı Cadde tarafı, BESAŞ tarafı tam AVM'lik

Misafir f61

6 ay önce - Çrş 31 May 2017, 00:57

Yukarıdaki yazıma ilaveten yazayım: NOSAB kesin kalıyor, teknosaba taşınmıyor. Yeni yönetim binası da bitmek üzere ve gitmek istemiyor. Ama BOSB gidecek ve gitmek istiyor. Zorunluluk olmayacak. Her iki bölgede de 330'a yakın firma var; ancak bosch, valeo vb en büyükler BOSB'de yer alıyor. Yani büyük yabancı sermaye (BOSCH gibi) daha iyi, büyük ve ucuz alan arayışı 3-5 yıldır vardı. Bu fırsat onlar için. Ama yine en erken beş yıldan önce bişii olmaz. Ben BOSB da aslında gidebikeceğini düşünmüyorum. Taşınacak hal kalmayacak yakında ))

Misafir f61

6 ay önce - Prş 01 Hzr 2017, 21:12

Hani OSBler de taşınıyordu? Bugünkü Üretim reform paketi taslağını okuyun, sadece 100 metrekare olan sanayi siteleri 300 metrekare yerlerine tehcir edilecek tabir yerindeyse. OSBler için böyle bişii sözkonusu bile değil. Hatta mevcut olanları ıslah edecekler. Boş alanları doldurmak, boş duran arazileri geri almak gibi. OSBler de taşıncak diyen aklıboşlara slmlarımızla kamuoynaa sunarız

Misafir 36b

6 ay önce - Prş 01 Hzr 2017, 22:06

https://mobile.twitter.com/BursaTeknosab?ref_src= ...wsrc%5Etfw

Faruk Özlü @Dr_Faruk_Ozlu

Yerli sanayiyi ayağa kaldıracak üretimi, yatırımı artıracak Üretim Reform Paketimiz meclis sanayi komisyonundan geçti. Hayırlı olsun.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet