Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Trump Dönemi Yeni Amerika
« önceki   12345 ... 130131132   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 4

Trump sonrası Amerika gerçekten beklenildiği gibi değişecek mi?
Evet değişecek, Trump bu değişikliği sağlayacak 33.2%  33.2%  [95]
Hayır, hiçbir şey değişmeyecek klasik Amerika devam edecek 66.8%  66.8%  [191]
Toplam Oy : 286

Misafir f32

4 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 16:29

mtoman nedir bu illimünati söylentileri, bu tesedüf! fotoğraf karelerinin anlamı? bu illüminati sadece bir kurgu ve içi boş bir korku oluşturma yada ''canbaza bak'' olayı mıdır? amerikanın iç düzenini ve bu görüntüleri bilen birileri bu tesadüf denilecek kareleri yorumlarsa seviniriz..

mtoman
4 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 16:34

Alıntı:
mtoman nedir bu illimünati söylentileri, bu tesedüf! fotoğraf karelerinin anlamı? bu illüminati sadece bir kurgu ve içi boş bir korku oluşturma yada ''canbaza bak'' olayı mıdır? amerikanın iç düzenini ve bu görüntüleri bilen birileri bu tesadüf denilecek kareleri yorumlarsa seviniriz..

Misafirf32, açıklamasını diğer sayfada yaptım zaten. Ortada komplo teorisi olacak bir şey yok! Aşağıda ekleyeyim! İllimunati uzun konu! İnternetten araştır! Bak dikkat et, çok fazla kurcalama evinden alırlar!
Alıntı:

Ali Bey o görsel ile ilgili bilgi şöyle: Trump, 2000 yılındaki seçime Reform Partisinden aday oluyor. Sonra belki kazanamayacağını anlayınca adaylığını çekiyor. Trump'ın adaylıktan çekilme tarihi 14 şubat 2000. Simpsons'ın bu bölümünün yayınlanma rarihi 19 Mart 2000. Yani ortada bir gariplik ya da komplo teorisi yok!

https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump_presid ...aign,_2000
https://en.wikipedia.org/wiki/bart_to_the_future

İbrahim A
4 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 16:39

içimden bir his trumpın ikinci hitler vakası olabileceğini söylüyor.
hitlerde seçimle iktidara gelmişti ve bütün azınlıklara karşı soykırım uygulamıştı(slavlar yahudiler çingeneler).
trumpta bütün azınlıklara karşı nefret söylemleri içeriyor.
ayrıca trump ışidi iflahı kuruyana kadar bombalayacağını söylüyor. iflahı kuruyana kadar demesinden ben pek iyi bir sonuç çıkarmıyorum. bence bu adam bir manyak ve psikopat.
umarım yanılırım ve islam aleminin başına birşey gelmez.
valla ne yalan söyleyeyim ümmetin başına geleceklerden dolayı korkmuyor değilim.

Misafir b53

4 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 16:44

Son 10 yıl içerisinde ciddi anlamda komplo teorisi çılgınlığı tavan yaptı. YouTube videosu ve Twitter takip ederek insanlar dünyayı anlamaya çalışıyor. Yazık. İşin komik kısmı, sıradan videolar bile viral olup insanları düşünce tembelliğine itmesi.
Dünyanın düz olduğunu iddia eden komplo teorileri bile revaçta. Milyonlar izleyip, acaba diyorlar. Yazık.
İlluminati de aynı şekilde. Sağlam rant ve manipülasyon şansı verdi. Okumayın, araştırmayın, videolardan falan filan bir şeyler öğrenin.

Misafir f32

4 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 17:10

sizlere komik gelebilir ama ben dünyadaki birçok olayın arkasında negatif enerjileri metafizik boyutunda kullanarak birşeyler yapan vede yapmaya çalışan etkili grupların olduğuna inanıyorum. sonuçta ilim denilen şey herkese açık ve Rabbimiz buna izin vermiş. şuan bütün toplumlar tam da bir üstteki mesajda beni eleştiren arkadaşın dediği gibi olmuşlar
boş, umutsuz, bunalım içerisinde ve anlamsız bir koşuşturmaca içerisinde. heryerde tembellik, sarhoşluk ve akletmeyen bir cinnet hali var...

ÖzCan Karaman

4 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 17:17

Yıllardır abd başkanları ve abd severler ne anlatıyordu her yerde.
ABD'DE DEMOKRASİ GELİŞMİŞ BİR YÖNETİMDİR. HALKIN İRADESİNE ASLA KARŞI GELİNMEZ...
Vs vs vs laflarla göz boyayanlar şimdi Trump başkan seçilince tutuştular. Hillary milleti sokağa çağırdı.Sokaklar çatışma alanına döndü.Ama malum aydın medya bunları hiç göstermiyor nedense.
Kaliforniya ABD'den ayrılmak için referanduma gitmeye karar verdi.Yavaş yavaş dağılma sürecine girecek abd.Artık kaçar yolu yok.

galip m
4 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 21:34

demekki başkanlık sistemindede sevilmeyen bir adamın başkan seçilebilme olasılığı varmış.umarım herkez derin derin düşünecektir trump ın seçilmesiyle alakalı

rem0te

4 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 23:48

Budan önceki başkan ve ekibinin tek iyi yanı Türkiye'yi çok önemli müttefik görmesi idi.Darbe girişiminden sonra Biden bizi kaybetmemek için hemen ziyaret etti.Ancak Trump'da böyle bir dikkat ve istek gözükmüyor sanki.O sadece kendi ülkesini düşünecek gibi duruyor.
Yıllardan beri Abd Türkiye'yi kaybetmek istemediğînden darbelere kadar farklı yöntemler denedi.Bence Trump için olmuşuz ya da olmamışız önemli değil.Çünkü adam daha ne istediğini bilmiyor,ciddiyet göremiyorum

Misafir 0e3

4 yıl önce - Cum 11 Ksm 2016, 00:11

Trump 20 ocak 2017de koltuğa oturacakmış,onlarda bizdeki gibi seçim olur olmaz koltuğa oturma yokmuş.

Camaro89

4 yıl önce - Cum 11 Ksm 2016, 00:49

Benim sahsi gorusum Trump döneminde Suriye ve Irak düzelecek ABD buralardan buyuk olcude çekilecek isid bitecek.cunku arkadaki buyuk aileler yeterince silah sattilar ve petrolun de artik geleceği parlak gorunmuyor.İsrail yükselişe geçecek Filistin de kan dökmeye devam edecek.Bu artarak devam edecek.ABD nin bu dönemdeki hedefleri israilin daha da yukselmesini saglamak ve Çin i durdurmak diye düşünüyorum.her ne kadar abd ve cin pazari birbirleri icin onemli olsa da Çinle sürtüşmeler yasanacak diye bekliyorum.bu da dolayısıyla Rusyayla bir soğuk savaş donemi olarak sürebilir

sayfa 4
« önceki   12345 ... 130131132   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET