Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Trump Dönemi Yeni Amerika
« önceki   123 ... 202122 ... 545556   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21

Trump sonrası Amerika gerçekten beklenildiği gibi değişecek mi?
Evet değişecek, Trump bu değişikliği sağlayacak 42.1%  42.1%  [72]
Hayır, hiçbir şey değişmeyecek klasik Amerika devam edecek 57.9%  57.9%  [99]
Toplam Oy : 171

Ertuğrul MERTEL

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:46

Cemoli Açık olan bir şey var bana göre .
BOP 'un Bilinen şekli bitti ve Suriye mevzusunda artık orası ne olacak göreceğiz .

Trumpun Ekibinde çok tartışma yaşanacak ne yapacakları ile ilgili ve Muhtemelen Süfyanın çıkma safhaları bu devre denk gelecek .
Her seferinde hareket etmek için elinden geleni yapıp destek görmediği belirtilen Süfyan Trump Döneminde çıkabilir .

Ben doğrusu çok dikkatli olmalıyız diyorum Çünkü O bölgede Savaş istemiyor Trump bana göre ilk etapta ve Ortadoğunun sakinleşmesini istiyor . İşte bu şartlar süfyanın çıkmasını sağlayacak trump ile beraber ama Arzı Mevud Dedikleri Yahudilerin bölge SALİHLERE Vaadedilmiş bölge olduğundan ,
O Vaad İbrahim A.S 'ın İsmaili Kolunu da içine alır diyemiyorlar ve ondan Abd'yi bile batırdılar boka .
İstedikleri kadar zıplasınlar işleri bitti Allahın izniyle ...

Süfyan Hadislerini incelediğimde Kafamı karıştıran bir şey de var .
Dabık olayı olmadı .
Fıratın etrafındaki savaş mevzusu da halen denklemde çıkmadı .
Acaba diyorum Birileri bazı İşleri ileride olacakları Kendi Cephelerinden değerlendirip eğip büktüler mi ? Alanla tutarsız duruyor çünkü .
Şimdi O bölgeyi temizleyecek olanı da süfyan diye isimlendirip
Rağbet oluşmasın istemiş olabilirler mi bu işi yapana ?
Allah biliyor bunu da düşünmüyor değilim .

Çünkü Bunlar Harflerin yerini değiştirip veya anlamını İşleri Fesada döndürmek için ellerinden geleni yaparlar ve Allah C.C Mezhep savaşı çıkartmak üzere kurdukları 79/8= Denklemini yırttı attı Elhamdülillah ...

Koministlerin Temizleneceğini düşünüyorum ve DİN adına hareket edip DİN'i kötü gösterenlerin bu hengamede O bölgeden ...
Tabii ki Allah sonumuzu hayretsin .

2017 ve 2020 arası Dönemde Abd Dönüşüm yaşarken BOP ve bölgesel ortamdaki oluşumlardan Terör üretenler Bertaraf edilecekler ve Muhtemelen Rusya'da NATO Bayrağının altına girebilir ...
Bunu iyi takip etmek lazım ...

Çünkü Hristiyanların Birleşmesi ve Kendi aralarında 1 Sulh yapmaları gibi bir İhtimal gözüküyor bakınca süreçlerde ...

Sefa K
1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 02:04

Youtubeda daha önceden izlediğim videoyu bir kere daha izledim ve çok şaşırdım. Bu amerikalılar gerçekten videolarla filmlerle çok güzel subliminal mesajlar veriyorlar. Belki tahmin tutmamış ama istek ortada

[url=]
[/url]

Hamza Koçak
1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 02:44

Alıntı:
Trump'ın Dışişleri Bakanı adayı Tillerson, "Suriye meselesinde Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'la tekrar çalışmalıyız. Türkiye bizim çok eski bir NATO müttefikimizdir" dedi

ABD Dış. Bak. adayı Tillerson: "DAEŞ'e karşı müttefikimiz Suriyeli Kürtler ile çalışmalıyız. Onlara Rakka için destek vermeliyiz"

Misafir 2f3

1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 03:05

Turkiye küçük amerika olacak derken amerika büyük türkiye oluverdi iyimi

Trump geldi rahata erdik zannedenler boşuna sevinmesin bu koyunun oyunu çok sonraya kalmaz çıkar hemen

mtoman
1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 08:10

Trump ile medya arasında yaşananlar, Erdoğan ile medya arasında yaşananlar ile benzer nitelikte. Her ikisini de sisteme hakim oligark aileler istemiyor. Trump globalist oligark aileler arasında yaşanan hesaplaşma arasında kalmış biri. Kendisini Henry Kissinger destekliyor. Kissinger demek Rotschild ailesi demek...
Kissinger yeni dünya düzeni için farklı bir adım atıyor. Aslinda kendisi Amerikan grand stratejisini belirleyen en önemli isim. Yeni stratejiyi Trump seçim kampanyası boyunca dile getirdi. En temel alt strateji Rusya ile yakınlaş, Çin'i zayıflat.
Kissinger Türkiye'ye sempati duyan bir isim aslında. Bu nedenle yeni dönemde Trump, Türkiye'nin karşıtı bariz adimlar atmayacak. Ama bu herşey super olacak demek değil. Şu an Türkiye ye yönelik çökertme operasyonlarını yöneten gurup Trump karşıtı. Büyük ihtimalle dövizi manipüle eden isim ise George Soros. Türkiye'nin bu kuşatmadan çıkması için Trump desteğine ihtiyacı var...
Herşeyi zamanla göreceğiz. ..

erkin1
1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 08:39

Sam Amca kartları yeniden karıyor. Onların el hep full as...

(+)

Misafir 2aa

1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 10:46

Trump'un Rus ayısı ile flörtün nedeni belli oldu.
Meğer s. kasetini şantaj için kullanıyorlarmış.

Öyle bir kaset olsa Trump şantajı kabul etmez, övünme vesilesi yapar! (Kasetin kendisi çoktan ortadan kalktı, adı kaldı)

Sefa K
1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 10:49

Alıntı:
Sam Amca kartları yeniden karıyor. Onların el hep full as...

Kemal sunal gibi restine rest ulan diyip 5 ası koyacak bencede

uthmani
1 ay önce - Pts 16 Oca 2017, 19:24

Alıntı:
Trump'tan çarpıcı Ortadoğu ve NATO açıklaması

ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’un Obama’dan görevi devralacağı gün yaklaşırken bir basın toplantısı yaptı.

Avrupa’nın önemli yayın kuruluşlarından olan İngiliz Times ve Alman Bild gazetelerinin sorularını cevaplandıran Donald Trump, Ortadoğu ve NATO ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Açıklamasında “Suriye'de güvenli bölgeler oluşturulmalı” diye konuşan Trump, “Maliyetini Körfez'deki müttefiklerimiz karşılamalı. Irak'ın işgalini kınıyorum. Muhtemelen tarihimizdeki en kötü kararlardan birisiydi" dedi.

Mevcut haliyle NATO’nun modasının geçtiği belirten Trump sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yıllar önce kurulan ve teröre karşı önlem almayan NATO'nun modası geçti. Üye ülkeler ödemeleri gerektiği kadar para ödemiyor. yalnız 5 ülke Nato bütçesine katkı sağlıyor. Daha fazla ülke katkı sağlamalı. NATO benim için önemli."

Açıklamasında İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılma sürecini de değerlendiren Trump, “Avrupa Birliği ülkeleri mültecilerden dolayı birçok sorunu almasaydı İngiltere de ayrılmazdı. kendi kimliğini sürdürmek isteyen başka ülkeler de bu yolu izleyecek. Avrupa Birliği, Almanya için bir araç haline geldi. Merkel'in mültecileri kabul etmesi felaket bir hataydı" ifadelerini kullandı.

Trump ayrıca sözlerine AB'den başka ülkelerin de ayrılmak isteyeceğini ekledi.

Moskova'ya sıcak mesajlar göndermeyi ihmal etmeyen Trump, Rusya'ya yönelik yaptırımların kaldırılmasını ise ciddi miktarda nükleer silahın yok edilmesine bağladı.

http://www.trthaber.com/haber/dunya/trumptan-carp ...94131.html

OkanY
1 ay önce - Pts 16 Oca 2017, 19:44

Yine saçmalamış. Cahillikte sınır tanımıyor.

Herkes para öderse zaten kendilerini korur.

Amerika süper güç olmaktan çıkar böyle bir durumda.

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122 ... 545556   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET