Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Trump Dönemi Yeni Amerika
« önceki   123 ... 666768   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2

Trump sonrası Amerika gerçekten beklenildiği gibi değişecek mi?
Evet değişecek, Trump bu değişikliği sağlayacak 41.0%  41.0%  [77]
Hayır, hiçbir şey değişmeyecek klasik Amerika devam edecek 59.0%  59.0%  [111]
Toplam Oy : 188

mtoman
5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 11:44

Ertuğrul Bey, sizin düşünceleriniz bir ileri ki dönemde olabilecek, düşünceler! Trump bu kapasiteye, yani entellektüel birikime sahip değil. ABD'de Trump'ı bu konuda yönledirebilecek bir entellektüel birikimde hali hazırda birkaç sol fraksiyon hariç yok.
Trum bildiğin, Amerikan rüyası peşinde koşan klasik bir Amerikalı. Farkı çok iyi hitabet, zeka ve görüşü olması...Trump globalistlere savaş açmıştır ama globalistler onu her an fikri anlamda yutabilir kendilerine eklemleyebilir!
Trump için en uygun tanımlamayı geçen gün gördüm. Pankartta şu yazıyordu.
"Trump çok zengindi, Lüks Hayatını Bırakıp, Amerikan Halkını Kurtarmaya Kendini Adadı"

Bu slogan aslında, Trump'ı tam olarak tanımlamasa da,kendisini anlatıyor. Ama globalistler ile savaşma falan, Trump'ı aşar! Ama bu durumda da gerçek bir globalist karşıtı Trump kadar başarılı olamazdı...

Ferhat Nedimoglu
5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 11:52

Obama'da farklı vaatlerle gelmişti başa fakat sonra'dan George Bush'tan iki kat daha kötü birisi oldu ve tüm Ortadoğu'yu karıştırdı!!!

Trump'ta aynı yolu izleyecektir, Clinton seçilsede aynı yolu izleyecekti

Ertuğrul MERTEL

5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:00

Sevgili Mtoman ...
Dünyanın işlerinin Kararı Göklerden verilir yerde uygulanır .

Bundan 3-4 asır öncesine kadar KAMİLEN Avrupa'da ve Hristiyan dünyasında Pis yahudi diye bakılan Yahudi ırkı ve 2.dünya savaşında Holokost tabanı bulabilen bakış (Arka planında onları buna iten ne olursa olsun) var olan bir Yahudiye bakış SİSTEMSEL olarak Yahudileri Küçültmemiş ve bir arada olan o Irkın İlahi Vaad gereği Az bir Nüfusla tüm dünyaya Hakim olabilecek MAL ve Servete ve bunun yanında EMANET evlatlara sahip olmasını engelleyememiştir .

Ve gelinen nokta Yahudiler İçin Mısır'dan çıkışta Vadedilen Kıyamet öncesi sizi bir araya toplayacağım Hükmüdür .
Ben Olayların Gidişine bu yönde bakıyorum .

Mevzu nerede toplanacağı konusu ise İhtilaflıdır ve Bunun Küdüs olarak seçilmesi Mesih Gelmeden Önce Dindar Yahudiler için Sorundur . Siyonistler Toplanmayı ve Irkı bir araya getirme görevini üstlenirken diğer unsurlar asli fonksiyonlarını daha İLAHİ Planda oynamamışlardır .

Dediğimiz gibi İnsanların ve bütün dünyanın dikkatini çekmek isteyen ve Ben aranızdaki Küçücük bir Grubu sizin En Tepenize Getirme gücüne sahip olanımı Kafamıza Çakan bir GÖKSEL Yetki sahibinin CEBRİ ve RAHMETİ Denkleminde ,
Artıkın SİYONİST Ekibin Görevi bitmiştir .

Benim Bütünsel olarak anlatmak istediğim budur ve Siyonist Arzı Mevud çerçevesinde Fitneyi uyandırınca doğacak Denklemden diğer Yahudi Fırkaları Artıkın Öne çıkarak ,
Dönüşümde toplanma bittiğine göre diğer safhalara geçilecektir .

Arzı Mevud ise Ciddi mana da Ben buna SALİH Kulların Sahip olacağı alan olarak baktığımdan Tüm Milletlerde İSLAM ile SALİH Kul olmaya Çağırıldıklarından ,
ENDEKS ve PARAMETRELER Nezdinde DOĞRU NAZARİ UFKA veya BASİRETE Sahip olabilmek için SALİH Olmanın ALLAH'ın Muradına ve SAĞ SALİM Kalmanın veya Ölseniz bile CENNETE Girebilmenin Endeksi olduğuna inandığımdan .
Bütün ZAMANSAL İşaretleri ve Olayları bu sistematikte dizdiğimde Karşıma çıkan şey .

TRUMP VE ekibinin Siyonist Globalcileri FBI Aracılığı ile Hizaya sokacağıdır .
İsra suresinde nanladığım ve İşlerin Gidiş Hartiası olarak Gördüğüm bu Denklemde Ben TRUMP'un Gelmesine bu mana da Asli FİTNECİ Unsurun Güçlü olduğu yerde pıstırılması olarak baktığımdan seviniyorum .

Yoksa Ayetin Devamında denen Şeyi unutmadan bakmamız gerekiyor .
DÜNYAYI İSTEYENLERE DÜNYA AHİRETİ İSTEYENLERE İSE ONA LAYIK ÇALIŞM AYAPMALARI ŞARTIYLA RABBİNİN RAHMETİ KULLARINDAN ESİRGENMİŞ DEĞİLDİR.
YANİ ARTIKIN Fitne bitecek ve DÜNYA MI AHİRET Mİ ENDEKSİNE TABİ TUTULACAĞIZ Ve Türkiyenin ÖNÜ açılacak .

Dünyalık olarak Dalarsanız Başarı gelse de sonu Cehennem .
ahiretlik olarak bakıp hamleler üretip RAGHMET'i Çoğaltmak Zahmeti azaltmak ve ALLAHIN KULLARINA SALİH'LER OLARAK RABLERİNİN MURADINA UYGUN İŞLER YAPMAIS İÇİN ZULMETMEMEK ÜZERE BİR YÖRÜNGE TUTTURUP ,
HAYATINIZI İDAME ETTİRİRSENİZ 2023 ALLAHIN İZNİYLE GÜZEL GÜNELERE GEBE .
Bu Saatten sonra Allahın izniyle Fitnecinin Fitnesi bitmiş ve Herkes Amelini ortaya koymuştur .

Geçmiş günahların kişileri kavurmasından Allaha sığınırım . Ve Onun üretilip Kulu Rabbinden uzaklaştıran her HAK olmayan işten ALLAH'a sığınırım .
Tövbe kapısı açık olduğu müddetçe Allahın Rahmetinden ümitsizlik etmekten Ona sığınırım .
Doğru işlerimde Yardımını Hatalı işlerimde Dönebilip AF'fına uğrayacak İşleri Kendisinden NİYAZ ederim Nefsim ve TÜM Ümmeti Muhammed için .
Hayırlı Olsun .
Fitnecinin fitnesi Allahın izni ile söndürülmüştür .
Elhamdülillah ...

En son Ertuğrul MERTEL tarafından Çrş 09 Ksm 2016, 12:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Cemoli D18
5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:02

Californialılar ABD'den ayrılmak istiyor!

#CalExit etiketiyle Twitter üzerinden başlatılan kampanyada, Californialı seçmenler eyaletin Birleşik Devletler'den ayrılmasını istiyor.

Eyaletin dünyada altıncı büyük ekonomi olduğunu söyleyen seçmenler, binlerce mesaj attı.

Kaliforniya hakkında bilgiler;

1849 yılında altın yataklarının keşfedilmesi üzerine, nüfusu on binin altındayken günümüzde Amerika kıtası'nın en büyük ekonomi merkezi konumuna gelen Kaliforniya; Amerika Birleşik Devletleri'nin de en büyük ekonomik gücünü temsil eder.

Kaliforniya eğer bir ülke olsaydı, dünyanın en büyük 8'ıncı ekonomisine sahip olurdu. (ABD'nin geri kalanı, Çin, Japonya, Almanya, İngiltere, Brezilya ve Fransa'dan sonra). İtalya, Meksika, İspanya,Güney Kore, Suudi Arabistan ve Kanada'dan daha büyük ekonomiye sahiptir. Bu ekonomiksel durum, resmi yerleşimi henüz 200 yaşına bile gelmemiş topraklarda ulaşılabilen mucizevi bir başarıdır.

ABD'nin batı yakasında yer alan ve ülkenin en kalabalık eyaletidir.

Kaliforniya'daki değiştirilemeyen anayasa kanuna göre; eyalet gelirlerinin %40'ı eğitim'e harcanmaktadır. Her ne kadar çoğu ülke için eğitim harcamaları çöpe giden para olsa da, bu harcamalar Kaliforniya'yı bilinen dünya tarihinin en hızlı büyüyen ekonomisi ve devleti yapmıştır. Dünya tarihi boyunca, nüfusu 200 yıl içerisinde bu denli yükselen; ekonomisi hiç yoktan böylesi bir noktaya gelen başka bir devlet de bulunmamaktadır. (Son 200 yılın ortalamasını alacak olursak, nüfusu 35,000 katına çıkmış, ekonomisi 1,5 trilyon dolar olmuştur.

Kişi başına düşen gelir 33.403 dolar iken; emlağın yerleşim yerlerinde en ucuz olduğu Central Valley deki ortalama ev fiyatları 290.000 dolardır. En pahalı emlak fiyatları ise San Francisco koyunda ortalama 650.000 dolardır. Tabi ki Beverly Hills, Rolling Hills, Hidden Hills, Malibu, Bel Air gibi $2–3 milyondan aşağı evin bulanamadığı yerler de vardır; ancak bu şehirler daha büyük bölgelere bağlıdır.

Şehir olarak Beverly Hills Amerika'nın en zengin muhitidir ve kişi başına düşen gelir 113.595 dolardır.

Maldeyna
5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:04

Alıntı:
Californialılar ABD'den ayrılmak istiyor!

Destekliyorum.Kaliforniyalılara özgürlük.Kaliforniya kaliforniyalılarındır...
çok endişeliyim.

mtoman
5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:17

California güzel memleket! Severim, ayrılmasına izin vermezler! Çok verimli arazileri var! Yaşam güzel! Orada insanlar Orta-Batı Amerikalı sığlığında değiller! Teksas'a gidip yerleşen, 6 ay bile dayanamadan geri dönenlerin memleketidir orası!

Misafir ec6

5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:24

erdemunsal44
5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:25

Bu değişikliğin en somut şeklini birkaç gün içerisinde Suriye'de göreceğiz diye düşünüyorum.
Özellikle el Bab ve ypg'nin suriyedeki konumu..

Cemoli D18
5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:26

Calexit

boran3365
5 ay önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:32

ABD halkı değişim istiyor. Obama gelenin aynısı olduğu için değişim olmadı. Umuyoruz Trump yüzyıllarıdır devam eden ABD'nın dünyayı kaosa sürükleme politikasından vazgeçer.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 666768   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET