Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yenimahalle Yakacık İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 141142143144145   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 142
Must 130
1 ay önce - Pts 26 Ekm 2020, 18:32

Toki 479 konutun etrafındaki bütün gecekondular yıkılmış müteahitler şimdiden tabelaları dikmişler orası baya güzel olacak gibi

myilmaz06
1 ay önce - Pts 26 Ekm 2020, 23:26

mk265 keçiören yenimahalle sınırındamı

Fatihsy
1 ay önce - Pts 26 Ekm 2020, 23:57

TOKİ 479 yapılan yerde ailem oturuyor hiç bahsetmediler yıkılan gecekondulardan kaldiki ortaya aldılar gecekonduları etrafında 1 2 ancaydi olanlar da zaten devletindi güncel gitmedim ama böyle birşey denmedi soruyirum her gün yapılan edilen nedir diye

KENNES
1 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 03:23

myilmaz Mk265 Park Yakacık Kuzeyyıldızı Sınırları İçerisinde Yükseltepe Sınırına 1 km uzaklıkta falan

myilmaz06
1 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 08:39

Teşekkürler o asfalt atilacak buyuk yola çok yakin olan

Must 130
1 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 11:07

Yukarıdaki gecekondular duruyo ama ordaki calisanlara sordum yolların yapılacağını söylediler mücahitlerin tabelalarını kendi gözümle gördüm o civarda büyük bir yatırım var

turgutkuzan

1 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 12:23

Alıntı:

Yakacik toki 479 konuta ugradim 2021 in sonuna biteceğini söylüyorlar toplamda 22 konut dikilecek ama şimdiden 11 12 konut dikilmiş bu esnada toki yollarıda yapilir

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

Sincan Saraycık TOKİ projesinden konut sahibi olduğum için TOKİ projeleri hakkında biraz bilgi sahibiyim.
İstisnalar hariç olmak üzere konut projelerini yapan firmalar projelerini süresi içinde tamamlayabiliyorlar.
Ankara İli Yenimahalle İlçesi Yakacık Mahallesi 479 Adet Konut projesi muhtemelen Eylül 2021 tarihinde tamamlanmış olur.

TOKİ projelerinde konut teslimi geciktiren temel etken, proje alt yapısının, şehir alt yapısına bağlanmasında çıkan problemler oluyor.

Projenin elektrik, su ve doğalgaz alt yapısı ile şehir alt yapısı bağlantısı genellikle proje tamamlandıktan sonra yapılıyor.
Bağlantı alt yapıları yapılmadan yollarda yapılmıyor.
Yollar yapılmadan iskan izni verilmiyor vs.
Kurumlar eş zamanlı çalışamadığı için proje tamamlansa bile konutlar teslim edilmiyor.
İnşaAllah bu projede bu tür sıkıntılar yaşanmaz.

Not : İnşaat firması çalışanlarının proje bitimi ve konut teslimi konularında verdiği bilgiler SAĞLIKLI değildir. Bu nedenle inşaat firması çalışanlarından alınan bilgiler itimat edilmemesini tavsiye ederim.

KENNES
1 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 20:14

Yalnız Bölgede Altyapı Mevcut Doğalgaz Yok Diye Biliyorum .

Fatihsy
1 ay önce - Çrş 28 Ekm 2020, 11:28

Bölgede kanalizasyon mevcut değil elektrik ve su var sadece o bölgede doğalgaz ve kanalizasyon alt yapısı yapılacak inşaat iç işleri kalır sadece kış aylarına baya baya hızla devam ediyor bir an önce bitmesi temennisiyle çünkü gerçekten ordaki insanla icinde zor bı durum bı an da heryer inşaat alanı toz duman oldu nefes almakta zorlanıliyor gece gündüz sürekli çalışma var ama bu bitse mutahitler gelecek bı de gerçekten hayvanlarımız var ailem için zor olacak

KENNES
1 ay önce - Çrş 28 Ekm 2020, 13:26

O TOKİNİNYAPILDI YERDE GECEKONDU YAPARAK YAŞAYAN KİŞİLERİN TAPUSU BİLE YOK .

sayfa 142
« önceki   123 ... 141142143144145   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet