Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yenimahalle Yakacık İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 133134135 ... 141142143   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 134
safari100
1 ay önce - Pzr 27 Eyl 2020, 15:41

Benim dediğimi yanlış anladınız siz arsanızı emlakcıya gòtürürseniz tok alıcı muamelesi yapıyorlar değerinin yarısını teklif ediyorlar bir sürü bahane üretip sizin moralinizi bozup yok pahasına satıp kurtulmanızı istiyorlar benimde arsam var hurdacılarda bana geldikleri için biliyorum hurdacılar tarafında arsa topladıklarını

Sdt0666
1 ay önce - Pzr 27 Eyl 2020, 19:00
Ayhan006

Ovacık-yukarı haçıl tarafında olsa pazarlığa lüzüm olmaksızın dediğin fiyattan anlaşırdık fakat yakacık bölgesine yatırım yapmıyorum üstadım. Teyzenizin Dediğim bölgede yeri varsa biz oraya talip olalım

006ayhan

1 ay önce - Pzr 27 Eyl 2020, 21:26

Sdt0666 >>> Y.haçıl’da yerimiz yok, yer K.Yıldızı’nda

Safari100>>> Yakacık er geç hak ettiği yeri bulacaktır. Bu 1 yıl olur 5 yıl olur bilemem ama eldeki arsayı satmamak bence de en doğru olanı ama yıllardır bekliyoruz. İnşallah bu süre uzamaz da bölge hakettiği değere tez zamanda ulaşır.

Sdt0666
1 ay önce - Pzr 27 Eyl 2020, 21:40

Arsa sahiplerinin mağduriyetini gidermek adı altında, Büyükşehir Belediye Meclisinin “Ortalama daire büyüklüğünün 150 m2’den 125 m2 düşürülmesi” kararı Yakacığı 1 vites düşürdü aslında. Düzelir mi, tabiki düzelir ama ne zaman olur bilinmez. Yukarı haçıl ile alakalı yeni bi karar çıktı. Kat sınırı olarak 16.kat şeklinde onaylandı. Daire özellikleri yine aynı minimum 150 metrekare. Arada sadece yol var ama bu kriterler fiyat belirlenmesinde çok etkili. Mk265 bittiğinde en azından onun çevre düzenlemesi yapılırken bölgede de bazı eksikler giderilecektir (alt yapı,elektrik,doğalgaz,internet vs) ve tabiki en önemlisi bulvar ın aktif hale getirilmesi. Nasip..

KENNES
1 ay önce - Pzr 27 Eyl 2020, 22:10

sdt0660 Senin ovacığın şuanki durumundan haberin yok heralde ovacık 2 senedir bir çivi çakılmıyo yapılan inşaatlarda satılık daire kaynıyo bomboş binalar bütün içkiciler gece oldumu orada ovacık biraz zorrr .

safari100
1 ay önce - Pzr 27 Eyl 2020, 23:03

Kennes çok haklısında bizim gibi arsa sahiplerini bilgilendirme yazılarımız ya yanlış anlaşılıyor yada bazı arkadaşların hoşuna gitmiyor benim bilgilendirmelerimin hepsi belge resimleri ile araştırmaya vakti olmayanları bilgilendirmeye elimden geldiğince devam edeceğim kızan arkadaşlar umurumda değil size katılıyorum ovacık aynen dediğiniz durumda 4 5 sene öncede yuva anteks bölgesinin parsel yolları açıldığında emlakcılar oraları şişirmışti 2500 3000 tl fiyat çekiyorlardı şimdi 1000 tl ye alıcı bulamıyorlar ensal değerlerini şişiriyorlar şimdide örnek 1.5 emsal olmadığı halde ilanların çoğu 1.5 emsal herkese iyi akşamlar

Sdt0666
1 ay önce - Pzr 27 Eyl 2020, 23:24
Kennes

Güldürdün beni. Seni okurken Ovacıkta dairelerimi sattığım dönemde bu mazeretlerle fiyat kırmaya çalışan ve sonraki günlerde sürekli arayarak kımıl kımıl fiyat yükselten alıcı profili geldi aklıma Her projenin altına Pavyon açıldı da bizim mi haberimiz yok. Sorunlu parsellere tabi çivi çakılmaz. Adamlara dededen 100 metre yer kalmış, tutturmuş 1 daire isterim diye. Her bölgede önce sorunsuz parseller tamamlanır sonrasında gerek mahkeme yolu gerek imtiyazlarla diğer parseller başlar. Belli ki karalama ile fiyatı altta tutup Al-Sat ile ekmeğine bakma derdindesin ama bu bölgede maymun gözünü açtı. Yedirmezler

006ayhan

1 ay önce - Pts 28 Eyl 2020, 14:02

Yakacık-K.Yıldızı emsal %10 artırma ve daire büyüklüğü 125 m2 düşürme kararının mahkemece yürütmesinin durdurulduğu ile ilgili bir paylaşım yapılmıştı geçenlerde, bu durum doğru mudur bilgisi olan var mı? Ayrıca Y.Haçıl emsal 1 diye biliyorum ama net emsal şu an kaç veya henüz onaylanmadı ise kaç olarak çıkacak bilgisi olan var mı?

006ayhan

1 ay önce - Pts 28 Eyl 2020, 14:58

Yakacık-K.Yıldızı emsal %10 artırma ve daire büyüklüğü 125 m2 düşürme kararının mahkemece yürütmesinin durdurulduğu ile ilgili bir paylaşım yapılmıştı geçenlerde, bu durum doğru mudur bilgisi olan var mı? Ayrıca Y.Haçıl emsal 1 diye biliyorum ama net emsal şu an kaç veya henüz onaylanmadı ise kaç olarak çıkacak bilgisi olan var mı?

KENNES
1 ay önce - Pts 28 Eyl 2020, 16:45

KARDEŞSEN BANA OVACIKTAKİ 2 SENE İÇİNDE YENİ BAŞLANAN PROJELERİ SAYSAYANA BAKAM Bİ SAYABİLECEKMİSİN MÜTAHİTLER MAL DEĞİL KUSURA BAKMA MİLLET ARTIK 1 MİLYONA 1,5 MİLYONA DAİRE SATAMİCANI BİLİYOR YAKACIKTAKİ DAİRE İLE OVACIKTAKİ DAİRER KALİTESİ AYNI YAKACIKTA 500 BİN OVACIKTA 1,5 MİLYON BÖLGE OLARAK BAKARSAK YAKACIĞIN YERİ DÜMDÜZ OVACIK ÇUKURDA HEMDE HAVALİMANI YOLU ÖNÜNDEN GEÇİYO ÖRNEK MK265 PARK .

sayfa 134
« önceki   123 ... 133134135 ... 141142143   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet