Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yenimahalle Yakacık İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 122123124 ... 138139140   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 123
safari100
2 ay önce - Sal 18 Ağu 2020, 12:44

Beins06 kardeşim maalesef yskacığın makus kaderi yenimahalle emlakcıları yakacığı üvey evlat gibi görüyor gelişmesi için gerekli her şey var mesela toki afet konutları ufak ufsk rezidanslar başladı çok eski olmasına rağmen hurdacılar sitesi geniş bulvarı mesire alanı belediye fen işleri ovacıkta sadece forum var ve fiyatlara bakın arsa sahipleri emlakcılsra biraz yüz vermezse bakin yakacık nasıl oluyor

Saldir
2 ay önce - Sal 18 Ağu 2020, 22:49

Kardesim emlakci filan degilim yakacikta 1 dairem 1000 m2 de arsam var emin olun sizden çok isterim bir ovacik gibi olsun çünkü daha cok kazanacagim size eskisehir yolu örneğini vereyim yakaciktan 2006 yılında aldigim arsayi eskisehir yolunda turkuaz toki yakini civarında ayni fiyata aliyordum .o kadar pismanimki suan eskisehir yolu gokdelenler turkuaz tokiye dayandi cankaya universitesi universiteler roketsan havelsan hep vuralarda besa 40.000 konut projesi hep burada maalesef sehirler batiya buyuyor ankarada bu sekilde .insallah ovacik degerine gelirde herkesin yuzu güler

safari100
2 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 00:26

Saldır kardeş benimde arsam var ivedik te hurdacılar sitesinde benim arsa değeri ile sıkıntım yok fakat bu forumda bazı emlakcı ve müteahhit arkadaşlar var yakacığı yerin dibine sokarak yazar arkadaşların ve okuyucuların moralini bozup buralardan rant sağlamaya çalışıyorlar bende elimden geldiğince hsddim olmadan bazı bilgileri paylaşmaya çalışıyorum kusuruma bakmayın biraz daha sabredin göreceksiniz yakacık gsyet iyi olacak sakın tuzağa düşmeyin arsanızı satmak isterseniz ilana kendiniz koyun arayan emlakcılara kulak asmayın iyi akşamlar

Saldir
2 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 07:57

Tesekkur ederim safari bey arsami satma gibi bir niyetim yok malesef insallab hak ettigi degeri bukur iyi gunler

safari100
2 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 15:55

Bugün itibari ile protokol yolunda 4 yıldır hareketlilik başladı pursaklardan bağlum son durağa kadar doğalgaz boruları yere indirilmiş bir taraftanda kazı ve inşaat devam ediyor herhalde bundan sonrada asfaltı atarlar artık

0661memir
2 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 17:47

Fotoğraf çekebilen atarsa seviniriz arkadaşlar . Mk yapinin oraya da doğalgaz boruları indirilmişti .

safari100
2 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 13:20

(+)

Pursaklardan bağluma dogalgaz boru döşeme inşaatı hızla ilerliyor fotolar bağlum son duraktır 4 yildir hiç bir hareket yoktu protokol yolunda ilk başladığı hızla ilerliyor boru inşaatı

(+)

(+)

(+)

0661memir
2 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 13:39

Mesire alanının yakacık takı . Ordada doğalgaz boruları yola konmuştu. Protokol yolu başlarsa buraların önü açılır

safari100
2 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 13:55

Haklisiniz zannedersem protokol yolu artik asfalti atilir bağlumdaki boru inşaati çok hizli ilerliyor 1. resideki yerde borular deste halinde dün akşam yerdeydi bugün sabah yere dizilmiş iş makinesi bir yandan kazıp bir yandan gömüyorlar fırsatı olan gelip kontrol etsin yenimahalle tarafından ne hızla geliyor bilmiyorum burada 3 yada 4 km kaldı yenimahalleye doğru oradanda grliyorlarsa 1 haftada bitirirler tabiki bu hizla araya birsey girmezse virüs darbe girişimi gibi

Hüseyin 1234
2 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 15:35

Fotoğraflar için teşekkürler asfalt da atılırsa çok güzel olur.

sayfa 123
« önceki   123 ... 122123124 ... 138139140   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet