Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yenimahalle Yakacık İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 121122123 ... 133134135   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 122
Halilykck
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 23:23
Yaşlı merkezi

Normalde buraya yapılması kadar mantıklı bı iş olamaz havadar hava temiz trafik sıkıntısı yok gösterdiğiniz parsele yapilmali yeşil alanida bol olur

safari100
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 00:02

Yakacığı müteahhitler ve emlakcılar görmeye başladı bir nebze olsun fiyat artışları başladı bunun en önemli olanı yakacıkta inşaat yapan önemli ölçüde büyük olan firma mk çetin yapı emlakcılığada soyundu buda yakacığın gerçek değerini bulacağı anlamına gelir şu anda kim olduğu bilinmeyen şahıslar hurdacılar üstünde arsa topluyor eski fiyatlardan bilginiz ola

Saldir
1 ay önce - Cmt 15 Ağu 2020, 21:20

Ben yakacikta degil sadece butun ankarada buyuk firmalar tokiler haric hicbir muthaitin bina dikecegine inanmiyorum maliytler cok yuksek satisida yuksek fiyattannyapacak alim gucu malum insanlar suan devletin verdigi odenekle donduruyor cevremde dusuk kredi kullanip 6 ay sonra odeyip ev alan arkadaslarim var ve suan issiz kaldi kara kara dusunuyor insallah yanılırım ama.malesef devlet piyasada para dönsün ve toki ve kalan sifir daireleri eritmenin pesinde.insallah mitahitlere bi uygulama cikarirsa malzeme alimlarinda vergi vs almama tapu toprak bedelleri gibi giderleri dusururse ancak canlanir cevremdeki mutahitler daireleri satip elini ayagini hepsi ya cekti yada cekecek

safari100
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 13:07

Son 10 yilin en yüksek daire satişlarına ulaştı müteahhitler arsa payını düşürmek için böyle bir uygulama içindeler özellikle yakacıkta daire fiyatları %35 arttı ve satacak ellerinde daire yok ssnıyorum ankara genelide böyledir bizim milletimiz yemez içmez çoluğuma çocuğuma birşeyler bırakayım diye daire alır

0661memir
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 14:21

Son on yılın en çok dairesi satıldı ne güzel .bu da yeni binaların yükseldiğini göreceğiz anlamına geliyor.

Halilykck
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 16:16

Yenimahalle'de oturmak isteyenler için kuzeyyildizi yerleşim açısından bulunmaz bir yer yollar geniş imarplani iç içe deyil burda iş mutahitlere düşüyor.projeler mesire alanında yoğunlaşıp yukarı doğru çıkarsa satışlar dahada hızlanır ulaşım olanagida artar dağınık yapılaşma oldukça yavaş gider projeler modern 2 blok şeklinde adalar birlestirilsin satış patlaması yaşar bu bölge. Malum deprem korkusu sarıyor insanları yeni yapılara yöneliyor insanlar.Mk çetinin yapısı bölgede örnek alınması gereken proje

safari100
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 17:00

Kuzeyyildizi yakacik zaten iç içe fakat her ne hikmetse hurdacılar daha kıymetli yakacik ve kuzeyyildizi geleceği çok parlak bir ovacık olmasada yaklaşır

Saldir
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 18:17

Yakacik ve kuzeyyildizinda satilacak daire kalmadi yazmis bagzi arkadaslar baska yere bakiyor galiba dunya kadar 0 daire var satılık

safari100
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 22:51

Konut satışlarınin arttığını ben söylemiyorum bakınız resme saldır kardeşim satılacak konut kalmadı derken neredeyse manasında okadar inşaat yapılıyorki tabiki satılık konut stoku olacak yakacığı ve kuzeyyıldızını bu kadar yerler serdiğinize göre emlakcısınız herhalde

Beins06
1 ay önce - Sal 18 Ağu 2020, 08:16

Safari100 çok haklısın Ankara'da o kadar yer var Ankara'ya 70 80 km yerdeki emlakçılar bile kendi yerini toprağına ovguyle bahseder , yakaciga özgü bir şey sanırım emlakçılari merkezdeki yeri kötuluyorlar Allah'tan teknoloji var 😅

sayfa 122
« önceki   123 ... 121122123 ... 133134135   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet