Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yenimahalle Yakacık İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 120121122 ... 134135136   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 121
Must 130
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 13:21

Yakacik ankaranin merkezi haline gelecek ben mamanda oturuyorum konutta hak sahibiyim iki hafta önce gittim insaat aşamasını görmeye insaat alanının altındaki arsaları müteahitler almış inşaatlar başlyacak gibi duruyo ben oraların çok güzel gelişeceğine inanıyorum ama dediğiniz gibi hurdacilarda kalkarsa mükemmel olur

safari100
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 17:47

Maalesef hurdacılarin kalkma olasiligi yok adamlar arsalari toplayip bina yaptilar buyuk yatirimlar yaptilar ayrica yakacik icin arti bir durum kötü olan cevreyi kirletmeleri

turgutkuzan

1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 18:04

Alıntı:
Burda yakacik 479 konut hak sahibi olan varmı bu sitede

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

Ankara İli Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi 1. Bölge 2. Etap projesinde hak sahibiyim.
Konutlarımızı 2019 yılında teslim aldık ve taşındık.
Kızkardeşimin Ankara Şehir Hastanesinde devam eden tedavisi Sincan'da ikamet etmemizi imkansız hale getirdiği için, yakın zamanda Yenimahalle ilçesinde bir ev kiralamak zoruda kaldık.
Sincan'daki konutumuzu önümüzdeki yıldan geçerli olmak üzere (Banka devirli) satarak Yakacık projesinden Banka devirli bir konut almak düşüncesindeyiz.

2018 yılı Nisan ayında Sincan'daki konutumuzda hak sahibi olduktan sonra "Sincan Saraycık TOKİ Konut Sakinleri Dayanışma -Facebook- Grubu" nu oluşturmuştum.
Grubumuz "Sincan Saraykent TOKİ Konut Sakinleri Dayanışma Grubu" adıyla yayın hayatına devam etmektedir.

Yakın zamanda Ankara Yenimahalle Yakacık Mahallesi 451 Konut Projesi ile ilgili bir facebook grubu da oluşturarak bu proje ile ilgilenen kişiler arasında iletişimi sağlamak düşüncesindeyim.

Türkiye'deki tüm toplu konut projelerinde ikamet edenlerin ve hak sahiplerinin oluşturduğu
sosyal medya gruplarının tanıtımının yapılacağı,

konut kira / satış / devir ilanlarının yayınlanabileceği
ve toplu konutlar hakında bilgilerin bulunduğu,
tartışmaların yapılabileceği bir web sitesi tasarlıyorum.
İnşaAllah 1 ay içinde bu web siteyi de yayınlamak düşüncesindeyim.

İhtiyaç duyduğunuz hususlarda iletişimde olursak memnun olurum.

safari100
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:42

Aklima gelmişken hurdacılar yakacığın en değerli bölgesi ilanlara bakın yıllardır arsa ilanı yok gibi belediye el atip biraz temizlik yaparsa yakacık için artı katma değer olur belediyedeki imar plan tadilatlarıda onanırsa yakacık tutulmaz ben hurdacı esnafı değilim bilginize

Beins06
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 08:31

askander in hurdacılar sitesi projesi varmis

safari100
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 11:24

Hurdacılar projesi iki senedir falan var sanirim bu yüzden tokiyi hurdacılar üzerine yapıyorlar hurdacılar projesi çok büyük bir proje ben videosuna ulasamamıştım teşekkürler kardeşim eline sağlık

006ayhan

1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 14:58
Beins06

Az önce bakayım dedim, Askander projesi için bu video 6 yıl kadar önce youtube’a yüklenmiş. Yapılsa çok güzel olur ama bence çok zor.

http://Www.youtube.com/watch?index=17&v=7ShM0 ...kdmy3wkPFQ

Ayrıca Aksan Koop web sitesinde de bu videoyu vermişler ama çok eski tarihli

http://aksankoop.com/tr/projelerimiz

Ayrıca size birşey sormak istiyorum. Alzheimer ve yaşlı bakım merkezi yapımına eylül ayında başlanacak demişsiniz. Tam olarak nereye yapılacak, ada-parsel bilgisi veya harita görseli verebilir misiniz

Beins06
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 15:02

006ayhan Yenimahalle belediyesinden duyduğum bilgi Eylül sonu diye,ha olmaz virüsten Ekim olur ama kesin dediler ada parsel bilmiyorum

KENNES
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 18:36

ALZHAYMIR VE YAŞLI MERKEZİNİ YAPICAKLARI YERİ BEN ŞEY DİYE DUYMUŞTUM MESİRE ALANINI BÜYÜTECEKLER VE BÜYÜTTÜKLERİ YERE YAPICAKLAR VE BİR TANE DA HAVUZ PROJESİ VAR DİYE DUYDUM SPOR SALONU .

006ayhan

1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 22:41
Beins06 - KENNES

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. 43828/1 ada-parselde 77.900 m2 “Yaşlılar Yurdu“ olarak imarlı olan bir arsa var ve benim arsamın hemen bitişiğinde. Alzheimer ve Yaşlı Merkezinin yapılacağı yer burası olabilir diye düşündüğüm için sormuştum yerini.

sayfa 121
« önceki   123 ... 120121122 ... 134135136   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet