Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu Projesi ve İnşaatı
« önceki   123 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 39d

1 yıl önce - Prş 08 Arl 2016, 12:15

Merhaba, hattın detaylı bir haritası var mı? ÇED raporu hazır mı? Teşekkürler.

Mertcan95
1 yıl önce - Prş 08 Arl 2016, 16:07

Çed raporu bitirilmiş

Mertcan95
1 yıl önce - Cum 16 Arl 2016, 22:27

Umarım bu proje gerçekleşir. ÇED raporu çoktan hazır. Fakat bakmak için bulamadım bulanlar yada bilenler varsa siteye paylaşabilir mi? (Menemen Çandarlı Otoyolu Çed Dosyası)

Mertcan95
Mertcan95
1 yıl önce - Pts 26 Arl 2016, 01:07
Çandarlı Otoyolu

Arkadaşlar, Çandarlı otoyolunun güzergahı ve bağlantı yolları.

(+)

Otoyolun gerekli olan tüm yerleşim yerlerine bağlantısı var tabi ücrete tabi olacak.

Şuan mevcut koyundere kavşağından, menemen manisa yoluna uzatacak 6 km'lik kısım şuan yapılıyor bildiğiniz gibi. (ücretsiz olacak) manisa yoluna köprülü kavşaktan sonra;
Gişeler, eski foça kvş, yeni foça kvş, aliağa ve osb kvş, yeni şakran kvş ve çandarlı kvş.

Misafir 5fd

1 yıl önce - Prş 29 Arl 2016, 20:45

Herzaman gibi vatandaşı düşünülmemektedir ama kendi kafalarına göre işyapılıyor! İzmir Çevreyolu Eski Foça kavsağına kadar uzatılmalıdır. Ki vatandaş Menemen'e girmeden Çanakkale-İzmir devlet yoluna bağlanıp oradan yoluna devam etsin! Eski Foça Kavsağından sonra üçretli otoyol başlaması lazım! Ayrıca ben defalarca dedim ama kimse bana inanmadı, bu hükümet İzmir halkına tee Çandarlı'ya ücretsiz otoyol yapmaz! Bak bide değim de çıktı.

Misafir 5a6

1 yıl önce - Prş 29 Arl 2016, 22:12

İstanbul'da Sabiha Gökçen'e giderken, Avcılar'a giderken de otoyol bedava değil. İzmirlilere yönelik bir garez değil.

Mertcan95
1 yıl önce - Sal 10 Oca 2017, 12:37

Çandarlı otoyolunun güzergahını paylaştım ama şuan yapım aşamasında olan 6 km,lik (koyundere-manisa yolu arası) kesimin şuan ki durumunu hiç bilmiyorum ne oldu ne bitti.

halll
1 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 13:10
Çandarlı Otoyolu ihalesi için 15 Şubat'ta teklif alınacak

Alıntı:

Çandarlı Otoyolu ihalesi için 15 Şubat'ta teklif alınacak
İZMİR - Çandarlı otoyolu ihalesi için 15 Şubat'ta teklifler alınmaya başlanacak. 2017 yılı içinde yapımına başlanacak yolun üç yıl içinde bitirilmesi hedeflendi. Otoyol, 76 kilometre uzunluğunda 3 şerit gidiş 3 şerit geliş olmak üzere altı şeritli yapılacak.

İzmir - Çandarlı Otoyolu özelikle Nemrut, Menemen, Aliağa, Çandarlı arasında günde yaklaşık 60 bin aracın geçtiği bölgede yapılacak. 15 Şubat 2017 tarihinde teklifler alınacak. 2017 yılı içinde yapımına başlanacak yolun üç yıl içinde bitirilmesi hedeflendi. 76 kilometrelik projede yol 3 şerit gidiş 3 şerit geliş olmak üzere altı şeritli olacak. Yolun tamamlanmasıyla bölgede Tüpraş'ın, Petkim'in, Nemrut'taki limanların yol açtığı ağır araç trafiği çözülmüş olacak. Menemen, Aliağa ve Çandarlı'daki insanların ulaşımı kolaylaşacak. İzmir, Çandarlı üzerinden Ayvalık'a, Bergama'ya, Çanakkale'ye götüren yola alternatif bir yol oluşturulacak. Yap-işlet-devret modeliyle gerçekleştirilecek projede günde 35- 40 bin aracın geçişi öngörülüyor. Çiğli - Aliağa - Çandarlı Otoyolu, Sasalı Köprülü Kavşağı çıkışından başlayacak, Hatundere ve Helvacı mevkilerinden geçerek, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nin (ALOSBİ) batısından Çandarlı mevkiine uzanarak Çandarlı Liman bölgesinde son bulacak. Projede 14 adet köprülü 4 adet hemzemin kavşak, 6 adet ücret toplama alanı ve 3 adet otoyol hizmet alanı ve 7 adet viyadük bulunacak.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

http://mobil.hurriyet.com.tr/candarli-otoyolu-iha ...i-40338716

Misafir 11e

1 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 14:11

Alıntı:
Çiğli - Aliağa - Çandarlı Otoyolu, Sasalı Köprülü Kavşağı çıkışından başlayacak

Şu anda kullanılmakta olan Sasalı Kavşağı'ndan itibaren mevcut çevre otoyolundan ayrı bir otoyol mu çıkacak kuzeye doğru?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege