Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Selim757
1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 23:32

Evet bazı insanların vizyonu ve hayal gücü mangalının ateşi ve tavuklarından öteye gidemiyor yazık...

Selim757
1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 23:34

Hey sincanlılar mangal yeriniz artık belören dağı olacak yavaş yavaş hazırlayın kendinizi...

Misafir 799

1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 23:42

Selim bey , 2015 yılında 10 yıllık kiraya verildi mangal yerleri , yani 10 yıl boyunca mangal yasaklanmayacak göksu parkında . Kusura bakmayın biz mangalımızı yakmaya devam edecegiz . Haber kaynağı için buyrun okuyun ; http://mobil.hurriyet.com.tr/cardaklar-ucretli-ol ...r-40028138

Misafir 6fb

1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 23:52

Anlaşılan mangaldan rahatsız olanlar var aramızda , yahu ben mi dedim yıllardır mangal yapılan mesire yerinin yanından ev al diye . Şimdi gelmiş mızıkçılık yapıyorsun , yok mangal istemezük diye . Mangal kokusundan rahatsızsan klima var , oda parfümü var , bunları kullan .

Selim757
1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 23:56

Mesa gibi lüks konut inşaatları bölgede mantar gibi çoğaldıkça işlerin böyle devam ediceğini mi zannediyorsunuz eyy mangal-kömür kafalar, göksu kalkanı operasyonu 3 yıl önce başlamıştır mangalcılar çevreyolunun batısına süpürülene kadar mücadeleye devam

Misafir 7e6

1 yıl önce - Cmt 29 Ekm 2016, 00:00

selim beyfendi göksuda hangi sitede oturuyorsunuz , mangaldan neden rahatsızsınız bu kadar nedenini öğrenebilir miyim

Misafir 92e

1 yıl önce - Cmt 29 Ekm 2016, 00:04

Ne bu çekememezlik anlamıyorum millet kaşmirin önündeki park genişleyecek diye sırf hasetliğinden karşı çıkıyor, biraz medeniyet öğrenin, ankaranın en güzel yeşillik alanlarından birisi her haftasonu acımasız bir sincan-mangalcı istilasına uğruyor, tinerci apaçiler mi dersin, dilenciler mi dersin bu mahalleye yakışmıyor, parkın çöplüğe dönmesi ise ayrı bir konu. Kabul edin artık o park şehirin ortasında kalmıştır bütün mahallenin huzuru kaçmaktadır belli bir kesimin görgüsüzlüğünden...

Misafir caa

1 yıl önce - Cmt 29 Ekm 2016, 00:14

Adam kaşmirden ev aldım diye göksu gölünüde aldım sanmış , işte orada bir durucaksın o mangal sen yokkende vardı , senin derdin yesil alan göl vs değil tek derdin evim prim yapsın ama gölü kullanan diger herkez ne yaparsa yapsın , bu bölgeyi yada kitlesini begenmiyorsan satarsın evini gider başka yerden alırsın . O mangal yasaklanmayacak , beraber yaşayıp görecegiz bu süreci .

Misafir 6fb

1 yıl önce - Cmt 29 Ekm 2016, 00:24

Üzülme selim kardeş , ilerde evini satarken göl manzarılı değilde , mangalcı manzaralı diye satarsın .

Misafir 92e

1 yıl önce - Cmt 29 Ekm 2016, 00:28

Park genişlesin, daha fazla ağaç, daha fazla çimen, daha az beton dedikçe millet daha fazla mangal çardağı diyor, o park genişlediğinde sizin dumanaltı zevkin için sıra sıra mangal çardağı dizileceğinii zannediyorsan yanılıyorsun, koca mahalle bir kaç kişinin bitmek bilmez mangal duman sevdası için feda edilemez, zaten yeterince piknik alanı var parkın içinde gerisinin yeşillik olmasına izin verilmeli, bu bencilliktir...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet