Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Beyazkent
« önceki   123 ... 505152

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 52
Abc1208
3 hafta önce - Çrş 22 Oca 2020, 20:05

Hümeyra23 hanım kooperatiflere bakarsan 2008'den beri asfalt inşallah bu yazın atılıyor.

15 senedir atıldı atıldı atılamadı...

Yani kooperatiflerin dediklerine fazla itibar etmeyin.

-Depo olacak söylentilerine inananlara da boşuna kızmayın.

15 senedir bu yaz oturum başlayacak diye aldatıldı millet.

Oturan 1 tane Allah'ın kulu yok.

Bunları düşününce depo yapılacağı söylentileri pek de saçma gelmiyor insana...

Yasar Arikan
6 gün önce - Sal 11 Şub 2020, 16:11
ASVALT KALDIRIM

MERHABA, YAPILAN İŞLERDE SONA GELİNDİ. BİTMİŞ VE İSKAN ALMIŞ BİNALAR ARTIKK MEVCUT. İLGİLENEN VE BÖLGEDE DAİRE SAHİBİ ARKADAŞLAR 153 Ü ARAYIP 3Ü TUŞLAYIN
ALCI MAHALLESİNE BULUNDUĞUNUZ CADDEYE ASVALT KALDIRIM VE OTOBÜS SEFERİ İSTEYİN. (ÖRN ALCI MAHALLESİ ETİ CADDESİNE ) SAYICA NE KADAR ÇOK OLURSAK SONUCA DAHADA YAKLAŞIRIZ.

Abc1208
6 gün önce - Sal 11 Şub 2020, 22:47

Yaşar Arıkan hep aynı şeyler

Belediyeyi arayalım

Şu tuşa basalım

Yol isteyelim
Su isteyelim
Asfalt isteyelim
Gaz isteyelim
Tuz isteyelim

Allah aşkına yazmayın artık böyle
Inanın gına geldi
Sanki seni beni dinleyen vardı

Beyzadelerin işine gelmezse senin benim için kılını bile kıpırdatmazlar

Öyle de yapıyorlar

Orda bir hesap vardır ve zamanı gelmeden bitirilmeyecek belli

Yoksa bizim belediyeyi aramamızla olacak iş değil

Yasar Arikan
5 gün önce - Çrş 12 Şub 2020, 16:32

DEĞERLİ KARDEŞİM NE YAPALIM OZAMAN Bİ ÖNERİN VARSA YAPALIM. ADAMLARIN KEYFİNİMİ BEKLEYELİM SESSİZCE. ZATEN ORANIN YARISI ÇAYYOLUNDA OTURAN HALİ VAKTİ YERİNDE İNSANLARIN. ZAMANINDA VERMİŞ PARASINI ALMIŞ, ADAM UNUTMUŞ ORAYI AMA KENDİ ADIMA ZARZOR BİR DAİRE ALDIM GÖZÜMDE ORADA YALANMI SÖYLEYİM ŞİMDİ YAPILSIN BİTSİN DİYE BEKLİYORUM.
Bİ AVUKATIM VAR ŞİMDİ ORAYLA İLGİLİ MÜTEAHHİT VE BELEDİYEYE GEREKLİ YAPTIRIM VARMI YOKMU SORGULUYOR BAKALIM NE OLACAK BEKLEYİNCE BU İŞ ÇÖZÜLMEYECEK. BEN ŞAHSEN DAİREYİ ALDIĞIM MÜTEAHHİT İ MAHKEMEYE VERECEM. BANA 2017 KASIM AYINDA TESLİM EDECEEĞİM DİYE SÖZLEŞME İMZALADI. ŞİMDİYE KADARDA BELEDİYEYE ATTI YOK YOL YAPMADI ALTYAPI YAPMADI DİYEREK, AMA BELEDİYEYİ ARIYORUM ABONE OLABİLİRSİNİZ DİYOR ARTIK. İSKAN ALIN ABONE OLUN GİDİN OTURUN DİYOR. BİLGİNİZ OLSUN .

Abc1208
5 gün önce - Çrş 12 Şub 2020, 18:39

Yaşar Arıkan kardeş dikkat et.

Bir de avukata para kaptırma

Bu işler hep böyledir

Avukatlar çaresizliği iyi kullanır

Dünyanın parasını alır senden

Ama sana gram faydası olmaz

Dikkat et derim

h1a2
5 gün önce - Çrş 12 Şub 2020, 20:21

Sayın Yaşar Arıkan, ben de çok merak ediyordum. Biz hak arayışında bulunamazmıyız diye. Sonuçta bırakın 5 ya da 10 yılı 2016 da bitecek artık diye toplu para çekilip verildi. Onun üzerine ne paralar istendi, ödendi. Bitti bitecek, kötü olmayalım kimseyle yok. Hep aynı hikaye, aynı masalları dinle dinle gel haziranda. Gerçekten koop. başkanlarının sorumluluğu yok mu? Hesap sorulacak kişi ya da kişiler yok mu?Toplantılarda devlet görevlisi diye şahıs gelip oturuyor. Acaba gidince vicdanı sızlamıyor mu? Ya da bu seneyi de atlattık diye seviniyorlar mı. Birileri olmalı, hesap verecek, hesap sorulacak. Bu kadar basit olmamalı insanları hayal kırıklığına uğratmak...

ANKARA BULVAR
4 gün önce - Prş 13 Şub 2020, 11:21

yaşar arıkan doğru bir tespit yapmış. hukuki girişim olarak.
doğrusu şöyle olmalı tüm üyeler bir avukata vekalet verip kandırıldıklarını milyarlarca faiz verdiklerini
ve her toplantıda önümüzdeki yaz bitecek dendiğini. ama hep çıktığı. ortadadır. deyip tüm koop başkanlar hakkında dolandırıcılıktan dava açılmalıdır.
geri boş çaba olur.

HÜMEYRA _23
4 gün önce - Prş 13 Şub 2020, 15:56

SAYIN YAŞAR ARIKAN BİZDE BİRÇOKLARI GİBİ ZAR ZOR Bİ DAİRE ALDIK. EVİMİZ BİTMİŞ DURUMDA BEKLİYORUZ.SİZİN HANGİ KOOPERATİF ACABA ? BENDE ARIYORUM MESAJLAR ATIYORUM AMA OLMUYOR. BELEDİYE BİTMİŞ BİNAYA YÖNETMELİĞİNE UYMUYOR DENİYOR İSKAN VERMİYOR. BU BİNA YILLARDIR BİTMİŞ O ZAMANKİ YÖNETMENLİĞE UYGUN AMA ŞİMDİYE UYGUN DEĞİL. NE YAPACAĞIZ ARTIK BİLMİYORUM.

sayfa 52
« önceki   123 ... 505152
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet