Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Beyazkent
« önceki   123 ... 474849

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 49
Abc1208
1 ay önce - Cum 01 Ksm 2019, 15:02

ANKARA BULVARI ne ilginç ülkeyiz.

Yüzbinlerce TL para yatırılan yerdeki gelişmeleri belediye baskanindan, kooperatif başkanından veya başka yetkili birinden değil de inşaat bekçisinden, asfalt işi yapan eniştemizin yorumlarından öğreniyoruz

h1a2
1 ay önce - Cum 01 Ksm 2019, 20:33

Yıllardır koop. başkanlarının yalanlarından olabilir mi acaba. 15 sene geçmiş hala yerleşime geçmemiş evler, ödemeye devam...

gulnare
1 ay önce - Pts 04 Ksm 2019, 06:41

Dün biraz turladım bölgeyi. Asfalt çal şması falan göremedim. Bir kaç yerde dolgu yapılmış. Oturana sadece ilk girişte iskan alınan villalarda vardı galiba. Koca koca yapılar bitmiş. 1 tane oturan yok. Bölgede altyapı sorunu falan var galiba. Kime sorsam herşey hazır. Tamamada niye kimse oturmuyor ozaman? Bende buranın yerleşkesi daha 3 - 4 yıl sürecek gibi. Yatırımlık tarafıda çok yok gibi. Daha bitmemiş villalara 200 istiyorlar. Zaten çoğuda kooperatif. Kim bilir sonradan ne kadar ödemesi çıkar. Daireler var çok pahalı.

ANKARA BULVAR
1 ay önce - Pts 04 Ksm 2019, 10:30
gülnare hanım

merhaba.. doğuşkent koop. de 6 bloktan oluşan sitemiz var.
burda 2 dairem var. birini satıyorum. 185 m2 brüt net 145 m2 dairelerimiz ve ayrıca havuz yerimiz var.
irtibat için: 532 783 20 28. mehmet.
arzu ederseniz gidip daireyi görebilirsiniz.
fiyatını daire görün öyle konuşalım derim.
bu arada cam balkon ankastre fırın falan hazır takılı şuan.

Abc1208
4 gün önce - Çrş 11 Arl 2019, 22:49

Var mı yeni gelişmeler.

Bölgeye gidip gören var mı ?

vsumer
4 gün önce - Prş 12 Arl 2019, 06:42

Gitmedim, ancak telefonla bilgi aldim. Asfaltla ilgili yeni bir gelisme olmamis. Bazi yollarin asfalta hazirligi, dolgusu vs. yapilmis. Zaten asfalt mevsimi de gecmis durumda. 2020 yazinda asfalt atilabilir en iyi ihtimalle diye dusunuyorum.

rüsma
3 gün önce - Prş 12 Arl 2019, 15:42

Bende 2 gun önce aradım buyuksehir sayfasında ki numaradan dede efendi caddesinde yapım gorunuyordu. telefonu açan kişi gayet guzel bir şekide anlattı başkanın burayla ilgili sözü var asfalt atılımda öncelikli yerler arasında ama tabıkı asfalt programını bilmiyorum dedı.biz çöken yolları asfalta hazırlıyoruz.

sayfa 49
« önceki   123 ... 474849
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet