Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Beyazkent
« önceki   123 ... 474849   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 48
h1a2
2 ay önce - Çrş 02 Ekm 2019, 18:02

Sayın Rüsma, koop. watsabında paylaşılan asfaltlamak için makinaların geldiği, gelen makinaların resmimi atmışlar bir de. Asfaltlama başladılar mı bilmiyorum

ilkermen
2 ay önce - Prş 03 Ekm 2019, 11:04

Arkadaşlar orada bulunan şahsi parselde ki arsama inşaat başlamak için ilk adımı atıp belediyeye gittim. 2019 sonuna kadar en azından harfiyat işlerinin başlamış olması şartlı tokiden aldığım arsamın sincan belediyesinde projeleri bile belli değil. İki katlı mı olacak tek katlı mı arsamın bulunduğu ada da yapıların nasıl yapılacağı bilgisi bile yok. Bu tür sorunlar önümüze ilk aşamada gelince ben de artık belediyenin bölge ile ne kadar alakadar olduğu konusunda endişeliyim. Büyükşehir belediyesinden öğreneceklerini ona göre bilgi vereceklerini söylediler. Bu bölge inşallah gelişir, biz de gaza geldik apartman hayatından sıkıldık bahçeli çocuklarımızın rahatça oynayabilecegi alanı olan bir evimiz olsun diye aldık, inşallah pişman olmayız. Sürekli yazıyorum benim gibi şahsi olarak özellikle 296 ada da arsası bulunan form da bir arkadaşımız var ise görüşmek isterim. sıfır beş yüz altı beş yüz altı 69 doksan altı

rankara
2 ay önce - Cmt 05 Ekm 2019, 21:15
Asfalt

"Büyükşehir bugün ne yapıyor?" internet sitesinde bir kaç gündür aşağıdaki ifade bulunuyor. Umuyorum asfalt çalışması başlamıştır.

"SİNCAN ALCI MELİH GÖKÇEK CAD. MALZEMELİ BAKIM ÇALIŞMASI KAPALI Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol ve Asfalt Şube Müdürlüğü 5308442619"

vsumer
2 ay önce - Pzr 06 Ekm 2019, 10:36

Insallah malzemeli bakim sonrasi "asfalt serim" asamasina gelir. O caddenin asfaltlanmasi ve ona dik giden caddelerden birinin asfaltlanmasi bile bolgeye hareket getirecektir. Belki birer dolmus ve otobus hatti da boylece gundeme gelecek bu yil icinde.

Soyle dusunuyorum, bolge bir anda canlanmayacak ama her ay 3-5-10 aile tasinacak. Adim adim, 2 yila yayilan bir surecte bolge bambaska bir gorunum kazanacaktir.

Nufus arttikca da, bir dahaki secime yonelik olarak oy kazanmak isteyen belediyeler de park vb. hizmetleri yogunlastiracaklardir.

rüsma
2 ay önce - Prş 10 Ekm 2019, 15:13

Bir haber var mı ? Ne oldu asfalt çalışması ?

h1a2
2 ay önce - Prş 10 Ekm 2019, 20:41

Şu an dolguları yapıyorlarmış. Sonra da asfaltlamaya geçileceği haberini aldık koop. bekçisinden.

rüsma
2 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 09:49

sayın h1a2 tesekkürler. İnşallah asfalt atılırda yerleşim olur.

h1a2
1 ay önce - Sal 22 Ekm 2019, 20:48

Arkadaşlar yok mu bölgeye giden, gelişme olup olmadığını gören? Ankara da yaşayan ve o bölgede dairesi olan arkadaşlar...

rüsma
1 ay önce - Cum 25 Ekm 2019, 09:13

Büyükşehirin sayfasına bakıyorum 10 gunden fazladır hergun calışma gösteriyor SİNCAN ALCI MELİH GÖKÇEK CAD MALZEMELİ BAKIM ÇALIŞMASI KISMEN KAPALI Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol ve Asfalt Şube Müdürlüğü (5350215814)

ANKARA BULVAR
1 ay önce - Pts 28 Ekm 2019, 17:01

selam arkadaşlar biraz önce fen işleri ile görüştüm.
şuan melih gökçek bulvarında dolgu yapıyorlar mış.
belediyenin elinde asfalt yokmuş. doğru çünkü eniştem asfalt işi yapıyor, geçen asfalt yok bulamıyoruz demiştiç
sonuç olarak aralık -ocak gibi asfaltlama biter dedi
hayırlı olsun....

sayfa 48
« önceki   123 ... 474849   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet