Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Beyazkent
« önceki   1234 ... 474849   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 3
Misafir 471

2 yıl önce - Çrş 12 Tem 2017, 13:31

Bu kooperatifler tamamlanma aşamasına geldi ama altyapı, asfalt , okul vs. durumları ne zamana son bulacak? Kooperatifler işini tamamlasa bile belediye hizmetleri eksik!

Misafir 6d2

2 yıl önce - Prş 13 Tem 2017, 00:22

Altyapi ve asfalt işi (büyük oranda) bu yıl içinde tamamlanacaktır. Kaldırım işi esasen seneye sarkacak sanıyorum.

Okul, sağlık ocağı, cami, dolmuş ve otobüs hizmeti ve çocuk parkı gibi diğer hizmetlerin hepsinin yeri belli ve hazır. Bence bunlarla ilgili de yetkililer biraz hızlı davranmalı.

Çocuk parkı ve otobüs (asfalt-altyapı ve kaldırımlarla birlikte) hizmetleri belediyenin sorumluluğunda.

Sanırım Organize Sanayi Bolgeleri'nde bir-iki okul bulunuyor. Cami de var diye biliyorum.

Eylül-Ekim itibariyle burada küçük bir ilçe nüfusu yaşamaya başlayacak..ve bu sayı hızla artacak. Tüm hizmetler de aynı hızla getirilmeli.

Misafir 471

2 yıl önce - Prş 13 Tem 2017, 02:47

Bimer üzerinden bilgi edinme talebi gönderdim, belediye işleri ne durumda diye!

Misafir 80c

2 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2017, 00:18

Halk bankası ndan proje tamamlama kredisi için başvuru asfalt olmaması nedeniyle reddedilmiş. Hangi hızla devam ediyor bilen var mı acaba? Bu yıl kim oturacak oraya? Temelli den başka nereden alışveriş yapacak? Arabası yoksa adam nasıl orda duracak? Gerçekten son günlerde giden varsa, bilgi verebilir mi?

Misafir 88e

2 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2017, 01:18

Tam iki hafta once bolgedeydim. Hizla altyapilar tamamlaniyor. Pek cok sokak bitirilmis durumda. Eylul-Ekim gibi althapi isi biter. Dile kolay 25 bin konut var.

Ay sonu itibariyle ilk asfaltlar da dokulmeye baslar diye tahmin ediyorum. Melih Gokcek Bulvari'nin hizla asfaltlanmasi gerekli. Ana bir yol durumunda. Pek cok diger yerlerde de sorumluluk Sincan Belediyesi'nde.

Bazi sitelerde peyzaj duzenlemesi isleri devam ediyor, birkac onemli sitede basket sahasina, sus havuzlarina ve cocuk parklarina varincaya kadar cevre duzenlemeleri bitirilmis.

Bolgede ilk acilacak market parsayı toplayacak. Su anda en onemli eksiklik market. Market acilmasinin 3 ayi gecmeyecegini tahmin ediyorum.

Misafir 40b

2 yıl önce - Pts 07 Ağu 2017, 16:13

Alt yapı çalışmaları daha hızlı olmalı. bir çok kooperatif evleri sahiplerine teslim etti.

Misafir 88e

2 yıl önce - Pts 07 Ağu 2017, 21:13

Altyapı tamamlanip yasam baslayinca, ev fiyatlarinin artmasi kacinilmaz gorunuyor.

Tahminen gelecek yilin yaz aylarinda 200 binli rakamlardan asagiya ev bulunmayacak. Bazi evler de , konum ve ozelliklerine gore 250 bini aşacaktir.

Misafir 471

2 yıl önce - Prş 10 Ağu 2017, 14:57

umarım yeni yapılacak yol sebebiyle işler hızlanır. Yatırım yaptık, borçlarımız bitti bina da oturuma hazır hale geliyor ancak çevre müsait değil. İnternetteki ilanlarda gördüm peyzajı dahil bitirmiş güzel siteler bulunuyor. İnsanların emekleri ve yatırımları zayi olmamalı. Yol-su-elektrik-ulaşım gibi temekl ihtiyaçlar en kısa sürede çözülür inşallah

Misafir 88e

2 yıl önce - Prş 10 Ağu 2017, 22:41

Belediye zaten asfalt katilim payı alacak bu dairelerden. Daire basi ortalama 800-1000 tl'den az olmaz.

Simdilik yok gorunuyor ancak 2019 mart'ından sonra bu konu tekrar gundeme gelecektir. Buyuksehir kasasi iyi durumda degil ve Ankapark gibi işler ciddi para emiyor.

Yani bu dairelerden, en az, eski parayla 20 trilyon gelecek. Yani Belediyeye buyuk bir kulfeti olmayacak gibi gorunuyor. Insallah yol-su-kanalizasyon islerini yapar Buyuksehir Belediyemiz. Başkana çok dua gider bu bölgeden.

Misafir 471

2 yıl önce - Cum 11 Ağu 2017, 14:17

Daire başı 5 bin lira gibi bir ücret bu altyapı hizmetleri - iskan vs. sebeple kooperatif tarafından ödeniyor.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 474849   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet