Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara - Best Point Batıkent
« önceki   123 ... 3839404142   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 39
Misafir 889

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 11:52

Best Point pano ve reklamlarının söküldüğünü görüyoruz. Satış ofisindeki canlılık eskisi kadar olmasa da sürüyor. Yeni adının West City olarak değişeceğini duyduk. Umarız her şey yolundadır.

Misafir 6ca

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 12:23

Evet reklam panoları sökülmüş kalıplar büyük çoğunlukla gitmiş. Önceki günlerde cuma inşaat başlayacak diyen arkadaş nerdesin bir açıklama yapar mısın cuma dedin oldu

Misafir 239

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 13:08

Millete boş yere ümit vermeyin ptesi falan başlamıycak inşaat ortada çözülen hiçbişey yok, bunlar sadece vakit kazanma manevraları 2018 şubata kadar tek çivi çakılmasını beklemeyin boşa kendinizi kandırmayın

Misafir 7d1

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 15:30

sadece kızıltoprak bayrağı var satış ofisi önünde muhtemel devredilecek. nevadiumda hemen hemen kaba inşaatın yarısı bitti. ergazi köyiçine yapilan bati vizyon evleride çok hızlı ilerliyor...

Misafir 7d1

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 15:47

1-batı bulvarıyla açık cezaevi arasında kalan büyük parselde onlarca iş makinası ve kamyon çalışıyor ne yapıldığı hakkinda fikri olan var mi? 2- başkent otosanayi ile istanbul yolu arasında( ergazi sinirlari tarafinda point 312 tarafinda değil )vinç kuruldu yine büyük bir proje var yakında belli olur ne yapıldığı ..

Misafir f28

2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 11:24

Bu inşaatın hafriyatını Batı Bulvarı üzerinde yer alan alana (Gersan Sanayi önü) döktükleri gün beddua etmiştim inşallah batarlar diye. O yüzden şimdiki duruma üzülmüyorum.

Misafir 9e8

2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 14:50

Bravo hocam. Allah nefesinize guc kuvvet versin. Firmayi batirmayi basarmissiniz ama onca garibanin sucu ne? Millet 15-20 sene yemeyip icmeyip birikim yaparak ev alabiliyor. O kuvvetli duanizdan projeden ev alanlar icin de yapsaniz! Benim projede evim yok. Ama baskasinin acisiyla beslenen insanlari sevmiyorum.

musdincer
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 11:10

Arkadaşlar i

(+)

nşaattaki bütün malzemeler gidiyor

Misafir e16

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 11:41

Hani cuma günü basliyacaktı?. Birileri resmen bizimle dalga geçip, zaman kazandılar.

batıkent proje
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 16:54

Misafir e16 dalga geçen falan yok lütfen herkes adabı ile yorumunu yapsın bahsettiğiniz iş o kadar kolay değil elbette erkenden başlanması için elden gelen yapılıyor işler internet başında buradan yorum yaparak ilerlemiyor ruhsat yenilecek proje adı değişti sözleşmeler basılıyor yeni katalog ve broşürler hazırlanıyor ofiste tadilat oluyor her şey inşaatın biran önce başlaması için yapılıyor.

sayfa 39
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 3839404142   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet