Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
albatros22
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 10:49
Ankara Keçiören Bağlum

Arkadaşlar Bağlumla ilgili resim ve paylaşımlarımızı buradan yapalım. Artık Bağlum bu sene yapılan çalışmalarla ve yapılacaklarla adından daha fazla söz ettirecek konuma geliyor. Sadece Bağlum'un konuşulacağı bir başlığa ihtiyacımız olacak diye düşünüyorum. Katılımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler hayırlı günler

misafiredu
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 10:52

Hayırlı olsun sayın albatros22 bu şekilde bağlum olarak bir sayfa açmanız iyi olmuş saygılar

albatros22
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 12:31

Alıntı:
Hayırlı olsun sayın albatros22 bu şekilde bağlum olarak bir sayfa açmanız iyi olmuş saygılar

tşkler misafiredu Bağlum'u artık hep beraber buradan takip edeceğiz.Sağolun

mrt73
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 15:22

yeni sayfa hayırlı olsun hepimize

Tuncay7560
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 16:12
Baglum

Hayırlı olsunn

Misafir 236

1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 17:31

Keçiören Bağlum başlıklı yeni sayfamız hayırlı olsun çok güzel düşünmüşsünüz.

Misafir 236

1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 17:37

Sayın albatros22 Bağlum Sondurağın Bağlar, çeşme tarafındaki villalık arsaların metrekaresi ortalama ne kadar şu an? Bilgin var mı acaba? Kayapınarı caddesine yakın yerlerden bahsediyorum.

albatros22
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 18:00

Alıntı:
yeni sayfa hayırlı olsun hepimize

Teşekkürler
Alıntı:
Hayırlı olsunn

Teşekkürler Tuncay hocam
Alıntı:
Keçiören Bağlum başlıklı yeni sayfamız hayırlı olsun çok güzel düşünmüşsünüz.

Teşekkürler
Alıntı:
Sayın albatros22 Bağlum Sondurağın Bağlar, çeşme tarafındaki villalık arsaların metrekaresi ortalama ne kadar şu an? Bilgin var mı acaba? Kayapınarı caddesine yakın yerlerden bahsediyorum.

Serdar arkadaşımızının villa parseli arsaların fiyatlarının hareketlendiği 100-120 bandın da alıcı bulunabildiğini yazmıştı. Tekrar fiyatlar konusunda tam parsel yazarsanız arkadaşlar beyin fırtınası yapacaktır. Serdar arkadaşın fiyat analizini de yabana atmayın değerlendirin. Ada ve parsel numaranızı da yazdığınızda duruma göre yorum yaparız. Teşekkürler

serdar72
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 18:04

iki ayrı başlık oldu..

bunu teke indirelim derim. ya burada yazalım yada diğer başlığın ismini değiştirelim.

benim için farketmez.. ama tek başlık olsun..

1649 ada civarındaki bir yer için yer sahibi 90.000 tl isterken emlakçı 85.000 tl verdiğini biliyorum. bu kısım manzara olarak ankaraya pek hakim bir nokta değil. hakim noktalar daha yüksek olur. 50 mt lik bulvara yaklaştıkça fiyatlar artar

Misafir da8

1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 18:31

Yeni sayfa umarim hayirli olur.. 2935 parsel trafo civari bi yorum yaparsaniz sevinirim.. villalik ve 2002 deki revizyonda yanimiza ortak verildi.. ortaga cok ulasmak istedik ama tapu sicilden bile cikmadi... buralarin bu durumundan dolayi cok katli olma durumu varmıdır.. sizcede metresi ne kadardir teskkurler

sayfa 1
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet