Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara MES Polaris inşaatı
« önceki   123 ... 2526272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 26
Misafir 9b3

7 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 19:54

Mağdur olan yurttaşlar evlerine kavuşsun da 2 blok fark etmez.

Misafir 496

7 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 16:07

Bilgiler için teşekkürler.insallah herkes en yakın zamanda tapusunu alır.

Misafir 3e5

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 10:04

Evler teslim edilmeye başlanmış.

Misafir 9fc

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 19:45

Hayırlı olsun evlerine taşınanlara, şöyle bir evinin köşesinden fotoğraf paylaşırlar bizlere inşallah.
Allah isteyen herkese nasip etsin.

Misafir 9af

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 20:49

Teslimat falan yok, müteahit hergün teslim ediyorum diyormuş hatta borcu olmayanlara borcunuz var diye mesaj yolluyormuş ama teslimata gelince de tık yok yazık ev alanlar usandı bunların elinden.Bitmeyen inşaat Mes Polaris

Misafir 393

6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 15:30

Arkadaşlar Mes'te evlerin tapusunu vermiyor, 6 aydır oyalıyor, icralık olarak bizim evler mi satılıyor acaba?

serkantaş
6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 15:34

Kat ve daire numaranızı söylerseniz hemen tapudan kontrol ettirebilirim.

Misafir 8b1

6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 22:38

Valla burdan yazan misafir arkadaş veya daire alan arkadaş her kim isen lütfen doğru bir şeyler yaz insanların kafalarını bulandırma şayet daire almışsan kendi ayaklarına sıkmaktasın bunu bilesin yok yabanxı biri isen yaptığın be yazdığın şeyler hiç hoş değil eğer varsa bir sıkıntım git müteahhit firmaya erkekçe çöz burdan misafir YAZIP İnsanların umutlarıyla oynama lütfen başka hobiler bul hakketen yani burada yazınca sana birşeyler çıkmaz eğer para yatırıp tapunu alamadıysan git adli mercilere sana buradan kimse tapu vermez lütfen eğer sende bu proje den daire aldı isen akli melekenden şüphe duyarım git arkadaş müteahhit firmaya herif gibi görüş burası hukuk devleti muz cumhuriyetimde yaşamıyoruz bende daire aldım tapumuda aldım sana NE lütfen ama buradan paylaşım yapman hiç mi HİÇ uygun değil eğer sen konuşamıyorsan söyle ben konuşuyum

Misafir 4fe

6 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 16:15

2 yıldır yeni bati mahallesinde oturuyorum. 6 aydır mes polaris te 3 aile yanlış değilse oturuyor ise giderken görüyorum 1 haftadır bahçe düzenlemesi ile uğraşıliyor. A ve b bloklari dış kabası bitmiş ama c ve din hala dış kabağı bitmeyen yerler var. İnşaat gerçekten çok yavaş ilerliyor. Burdan ev alanlar inşallah bir an önce oturuma geçerler.

Misafir 4d9

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 20:34

Yokmu haber?

sayfa 26
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 2526272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet