Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara MES Polaris inşaatı
« önceki   1234 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir 20f

1 yıl önce - Sal 08 Ksm 2016, 22:15

maalesef, troller var ve çok acımasızlar. her türlü iftirayı ve yakıştırmayı yapıyorlar ve gerçeği sapıtarak insanları yönlendiriyorlar. ben buradan daire almadım, ama pazarlık yapmıştım. görünüşe göre gecikme oldu, ama bir şekilde inşaatın ilerlediğini de görebiliyorum. umarım zamanında bitirilir ve ev alanlar evlerinde bir an önce oturmaya başlarlar.

Misafir 9a6

1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 10:40

trol olarak adlandırdıgınız kisilerin bazı yorumları ne kadar yanlıssa o sahıslara utanmazlar yazmak da o kadar yanlıstır
benim anladıgım bu insaatta süre gelen yanlıslar ve aksaklıklar ne yazıkki kanıksanmıs, batıkentteki insaattaki sorunlar ve davaları mutahitte kabul ediyor, burda eylul ve kasım teslimattan bahsedildi, simdi mutahidin ohali bahane ettigi kira yardımıda vermedigi bahara teslimat olacagı bahsediliyor bu sadece etik olarak degil hukuksal olarak da yanlıstır ama anlasılan bu da kabullenilmiş, suan eryamanda birtane insaat var mı ohali bahane edebilen? ayrıca burda bir donem imza toplanıp havuzun kaldırtılması bile ciddi ciddi tartısıldı, bu da isin ne kadar ciddi ilerledigini gosterir..insallah evlerinize biran once sorunsuz sekilde gecersiniz

Zeynelcan
1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:08

İnşaatteki ilerlemeler, kira yardımı konuları, aksaklıklar eksiklikler ile ilgili yorum yazanlar ile ilgili birşey söylenmiş değil. Hedef saptırmaya gerek yok.

İnşaatte işçi ölmüş diyenler, devam edec çok sayıda davası var diyenler, Ulusoy inşaat dönemini inşaatin başlangıç tarihi olarak yazanlar, inşaatten ev lanlar için 'aklı varsa' yorumunu yapanlar tabiki utanmazdırlar. Onlar ile ilgili yorumum bakidir. Bu yorumları yazanlar üstelik üye de değildirler ve sürekli misafir olarak yazmaktadırlar.

Havuzun yapılmaması ile ilgili olarak ortaya atılan ilk fikir benim. Bu konunun ciddiyetsizlik ile ne ilgisi var? onu anlayamadım.

Misafir 1f6

1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:18

Havuz istemiyorsan havuz olmayan yerden alacaksin evini o zaman.

Zeynelcan
1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:20

Hah işte tam orasıda seni ilgilendirmez.

Misafir 1f6

1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:27

Yok ya, seni ilgilendirdigi kadar beni de ilgilendirir. Ben de kapali otopark istemiyorum hadi orayi da kapatalim.

Zeynelcan
1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:34

Ev sahibi isen alırsın forumdan bir üyelik, biz de görür, öğreniriz komşumuz kimmiş. Sonra oturur değerlendiririz site ile ilgili ne daha faydalı ne daha güzel olur diye.

Yok ev sahibi değilsen ki trollüğünden ve uslubundan belli, hiç boş yapma.

Misafir 3fe

1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 12:45

hangi firma yapıyor

Misafir 1ff

1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 14:03

1f6 tebrik ediyorum sizi
projeyş geziyorsunuz su bu diyerek ev alıyorsunuz sonra biri cıkıp kapatalm havuzu olmasın diyor, boyle profesyonellik olabilir mi ya, bi projede kafaya gore havuz kapalı otopark degisir mi?? bunu soyleyen diyelimli havuz kapatıldı iskanda sorun yasanıp yasanmayacagını da mı bilmiyor, iste elestiriler bu yuzden zaten

oz_atakan
1 yıl önce - Çrş 09 Ksm 2016, 14:52

Havuz meselesi bir ihtimal üzerine yapılan yorun idi, kimsenin girişimde falan bulunduğu yok, ev alanlar projeden memnun. Troller başka yere!!!!!

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet