Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 826

Basaksehir sampiyon olabilir mi?
Evet 44.6%  44.6%  [352]
Hayır 51.0%  51.0%  [403]
Bilmiyorum 4.4%  4.4%  [35]
Toplam Oy : 790

BJK 5106
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 12:57

Alıntı:
Bjk kardeş, Moskovayla 2,4 milyon € yıllık anlasan Mandzukic neden Basaksehirden 4 milyon € istesin?

Not: Özette içeriği değiştirmiş olsam haklisin derdim.

Nerede 2,4 milyona anlaştı ben bilmiyorum.

Benim bildiğim 4 milyon civarı ve süre garantili talepleri olduğu.

Dediğin gibi bir şey velevki olsa da dolaylı yoldan alır taleplerini eminim.

Emeklilik öncesi döneminde son vurgunlarını yapar bu tarz kariyerli oyuncular malum!

Değişiklik olayında sırf bu mesajın için değil. Daha önce de bazı eleştiriler olmuştu şahsına malum. Neyse istediğin gibi yap artık. Ama dediğim gibi düzgünce yorum yapanları da kontrada bırakmamaya özen göstermeni rica ederim.

En son BJK 5106 tarafından Cmt 03 Ekm 2020, 13:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Karaman Ahmet
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 13:00

Alıntı:
Tecrübeli futbolcunun, yıllık 2.4 milyon euro üzerinden Lokomotiv Moskova ile anlaştığı ancak sözleşmenin detaylarında problem çıkması nedeniyle menajerinin daha önce de kendileriyle temasa geçen Başakşehir'e mesaj yolladığı bildirildi.

https://m.sporx.com/basaksehirin-sampiyonlar-ligi ...Q882325SXQ

Buyur Bjk kardeş.

Teki Rus ligi takimi, öbürü Türk ligi takımı ve ikiside Şampiyonlar Ligi'nde oynuyor.

Mandzukicle Başakşehir arasında anlasma olursa, muhtemelen bu meblağ uzerinden olur.

BJK 5106
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 13:05

Ben de CSKA Moskova dediğin için ona bakmıştım. Lokomotiv Moskova için de geçenki bir haberde şöyle denmiş.

Alıntı:
Transferde adı Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılan Mario Mandzukic ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.Mario Mandzukic, eski kulübü Al-Duhail ile sözleşmesini feshetti ve serbest oyuncu pozisyonunda olduğu için birçok kulübün radarına girdi. Mario Mandzukic'e Roma, Lokomotiv Moskova, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın ilgi gösterdiği gündeme gelmişti.

2 YILLIK KONTRAT VE 4 MİLYON EURO MAAŞ

Mandzukic için Rus ekibi Lokomotiv Moskova deyim yerindeyse atağa kalktı. İtalyan gazeteci Nicolo Schira, Mandzukic'in çok yakın bir zamanda Lokomotiv Moskova'nın sunduğu şartları kabul ettiğini ve görüşmelerin yakın zamanda olumlu sonuçlandığını öne sürdü.Lokomotiv Moskova, Mario Mandzukic için 2 yıllık kontrat ve yıllık da 4 milyon Euro önerdi. Uzun süredir Lokomotiv Moskova forması giyen Vedran Corluka'nın da Mandzukic'in adaptasyon sürecini kısaltabileceği ifade ediliyor.

EN ÇOK İSTEYEN KULÜP LOKOMOTIV

Hatırlanacağı gibi Lokomotiv Moskova'nın, Miranchuk'un ayrılmasının ardından ofansif hattı güçlendirmek istediği Rus basınında yer almıştı. Mario Mandzukic, Al-Duhail ve Juventus'un yanı sıra Atletico Madrid, Bayern Münih, Wolfsburg, Dinamo Zagreb gibi takımlarda oynadı.2018'de Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda yer aldıktan sonra 89 kez oynayıp 33 gol attığı Hırvatistan Milli Takımı'na veda etti.(Milliyet)

https://www.haberler.com/mario-mandzukic-lokomoti ...19-haberi/

Ha 4 milyon net olmaz da x bini - milyonu performans bonusu olur veya "el altından" olur o başka.

Ama dediğim gibi bu tarz adamlar maksimum son transfer kazançlarıyla emekliliğe yelken açmak ister yani.

Karaman Ahmet
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 13:09

Haber neredeyse kopye, fakat bir tek meblağ değişik.

Neyse, daha olacağıda belli değil, çünkü işin içinde Bayern Münihde var. Türk medyası burayı es geçmiş. Fakat orada yedek olarak düşünüldüğü için, belki oraya sicak bakmiyordur Mandzukic, fakat bellide olmaz. Bayern Munih formasiyla iyi hatiralari var.

alperenfatih
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 13:26

2.5'a sahaya adamın anca kramponlarını ve formasını çıkarırsın.

MeteHan!
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 13:38

Bu sene ilk iki içine bile giremez

UfukRaifoğlu
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 13:47

Hayır forma satışından belli bir gelir sağlar desen o da yok. 8 kişi forma alsa 800 TL yapar.

Karaman Ahmet
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 13:48

Alıntı:

Bu sene ilk iki içine bile giremez

Geçen senede küme düşecek demiştin, sonra şampiyonu selamlamak zorunda kalarak mors oldun.

Yakup

2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 13:59

Ahmet’in paylastigi bütün transferler Basaksehire gelmeyip baska takimlara gitmistir..

Ahmet’in hic duymadigi oyuncularida Basaksehir aliyor.

Ahmet’in görevi de bu oyuncularinin “reklamini” yapmak düsüyor..

Karaman Ahmet
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 14:01

Alıntı:
Ahmet’in paylastigi bütün transferler Basaksehire gelmeyip baska takimlara gitmistir..

Ahmet’in hic duymadigi oyuncularida Basaksehir aliyor.

Ahmet’in görevi de bu oyuncularinin “reklamini” yapmak düsüyor..

Danimarkacadan çevrimi yaptın?

Ben burada kaynagiyla beraber dedikodulari paylasiyorum. Bazi dedikodular tutar, bazilari tutmaz.

Sakat Aboubakari aldiniz diye havaya girmişsin.

sayfa 826
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET