Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 801

Basaksehir sampiyon olabilir mi?
Evet 44.6%  44.6%  [352]
Hayır 51.0%  51.0%  [403]
Bilmiyorum 4.4%  4.4%  [35]
Toplam Oy : 790

AhmetB_44

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 12:57

(+)

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:57
Basaksehir UEFA Şampiyonu olabilirmi?

Neden olmasın?

Bu yil Basaksehir için ilklerin yılı.

İlk şampiyonluğun sonrasında, Danimarkada Basaksehir Kopenhag taraftarlarının cirkeflikleriyle karsilassada, ilk maçta aldığı galibiyetle büyük ihtimal çeyrek finale turlayacak.

Çeyrek finalde her ne kadar rakip Manchester United olacak olsada, 3 maçı sonrasının ucu UEFA kupası.

Olurmu olur, inşallah olur. Bu sene Türk futbolunun puanlamasini ilk turlarda elenen diğer Türk futbolu temsilcilerine rağmen inatla koruyan Başaksehir bunuda yapar, UEFA Kupasıni Türkiye'ye götürebilir.

Bu yazım burada dursun, sonra demedi demeyin.

cCcenk38
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:58

Alıntı:
Başaksehir bunuda yapar, UEFA Kupasıni Türkiye'ye götürebilir.

Bu yazım burada dursun, sonra demedi demeyin.

Şimdi beni de gaza getirdin

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:06
Basaksehir Avrupa Ligi şampiyonu olabilirmi?

Alıntı:
Şimdi beni de gaza getirdin

Mönchengladbach, Wolfsburger AC, AS Rom lu gruptan lider çıkan. Mönchengladbachi Almanya'da seyircilerinin önünde yenen, bir sonraki turda Sporting Lissabonu eleyen Basaksehir gaza gelmiş, üstüne birde şampiyon olmuş, ilk Avrupa Ligi ceyrek finalinin eşiğinde.

Bu sene bu kadar ilkleri taraftarlarına yaşatan böyle bir takimdan korkacaksın. Sonuçta 3-4 maç sonrası kupa var.

Bizim gaza gelmemize gerek yok, takım gaza gelmiş. Olurmu olur, demedi demeyin.

süleymanKS

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:11

Alıntı:
Bu sene bu kadar ilkleri taraftarlarına yaşatan böyle bir takimdan korkacaksın. Sonuçta 3-4 maç sonrası kupa var.

Önünde bugünkü maç ile birlikte 6 maç var.
Ve bu maçlar gurup maçları gibi değil. Yani mağlubiyet yada beraberlikte rakiplerinin maçlarını beklemek diye bir durum yok.
Kolay iş değil. Ama olmayacak iş de değil. Ülkece saçma sapan takıntıları bırakıp Başakşehir'in galip gelmesi için kenetlenmemiz lazım. Bundan sonra çıkacağı her maç direk ülke puanımıza katkı sağlayacak.

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:14

Alıntı:
Önünde bugünkü maç ile birlikte 6 maç var.
Ve bu maçlar gurup maçları gibi değil. Yani mağlubiyet yada beraberlikte rakiplerinin maçlarını beklemek diye bir durum yok.

Benim bildiğim çeyrek finalden itibaren Korona sebebiyle tek maç eklemeli sistem üzerine oynanıyor.

Yani Kopenhag maçı sonrası kupaya uzanabilmek için 3 maç kaldı.

Alıntı:
Kolay iş değil. Ama olmayacak iş de değil. Ülkece saçma sapan takıntıları bırakıp Başakşehir'in galip gelmesi için kenetlenmemiz lazım. Bundan sonra çıkacağı her maç direk ülke puanımıza katkı sağlayacak.

Aynen, altına imzamı atarım.

Bundan sonra Basaksehirin gidebileceği en üst nokta, direk diğer 20 Süper takımını etkiliyor.

Bu sene Basaksehir olmasaydı, Avusturya futbolu Süper ligi geçmişti ve Süper Lig şampiyonu vile on eleme oynamak zorunda kalacaktı.

Basaksehir bu sene Türk futbolunun can simidi oldu.

En son Karaman Ahmet tarafından Çrş 05 Ağu 2020, 16:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

süleymanKS

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:17

Evet doğru sanki öyle bir düzenleme konuşuluyordu. Şimdi hatırladım.

Simdi baktım. Bugünkü maçtan sonra Almanya'nın ev sahipliğinde tek maç üzerinden oynanacakmış maçlar

Alıntı:
Avrupa kupalarında yoluna devam eden tek Türk temsilcisi Medipol Başakşehir, son 16 turu ilk maçında İstanbul'da 1-0 yendiği Danimarka'nın Kopenhag takımı ile yarın TSİ 19.55'te deplasmanda karşılaşacak.

Son 16 turu ilk ayağında ertelenen Inter-Getafe ve Sevilla-Roma eşleşmeleri ise tek maç üzerinden yapılacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek final turundan itibaren ev sahipliğini Almanya üstlenecek ve tur atlayan takımlar tek maç üzerinden belli olacak.

En son süleymanKS tarafından Çrş 05 Ağu 2020, 16:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:19

Alıntı:
Evet doğru sanki öyle bir düzenleme konuşuluyordu. Şimdi hatırladım.

İşte bende o yüzden diyorum Süleyman bey.

Allahı izniyle Basaksehir Kopenhag deplasmanındanda zaferle dönerse, kupaya 270 dakika kalmış, Avrupa Ligi kupasinida getirebilir.

cCcenk38
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:34

Bence Türkiye’ye dönmezler, direkt Almanya’ya geçerler.. çeyrek final 4 gün sonra.

Gurbetçiler stadyum dışından destek olurlar.

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:42

Alıntı:
Bence Türkiye’ye dönmezler, direkt Almanya’ya geçerler.. çeyrek final 4 gün sonra.

Gurbetçiler stadyum dışından destek olurlar.

Cenk, maçların hangi stadlarda oynanacağıni biliyormusun?

Çeyrek finale belki bende giderim, değişiklik olur.

sayfa 801
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET