Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 740

Basaksehir sampiyon olabilir mi?
Evet 44.6%  44.6%  [352]
Hayır 51.0%  51.0%  [403]
Bilmiyorum 4.4%  4.4%  [35]
Toplam Oy : 790

Karaman Ahmet
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 01:58
Saldırrr Basaksehiiiir oleeeeeyyyy!

Sampiyooonluk geliyooor oleeeeeyyyy 👍

talha58
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 09:54

Alıntı:
Talha58 hocam, son yıllarda kaliteli transfer bonservisle çok yapılamıyordu ki zaten.

Sanki bu sene işler daha zor gibi. Bir de üç İstanbul takımından en az bir belki iki tanesi Avrupa'ya gidemeyecek gibi. Yani gelirlerden de mahrum kalacaklarını düşünürsek ben açıkçası işlerini zor görüyorum. Özellikle de maaş yükleri çok önemli olacak gibi.

Diğer taraftan bakarsak Başakşehir eğer ligin sonunu getirebilirse kadro değeri anlamında da iş yapar. Mesela İrfancan, Visca, Mert gibi oyuncuları değerlendirebilir. Ben açıkçası Başakşehir'de Epureanu gerçeğinin nasıl görülmediğine şaşırıyorum. Geçen sene sakatlık yaşadığında takımı da baya sorun yaşamıştı.

BJK 5106
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 12:54

İşte ben de kaç sezondur büyüklerin işleri hep zordu demek istiyorum zaten.

Böyle olmasa daha net ve istikrarlı performanslarla şampiyonluklar görürdük.

Hep dönemsel teşekkül-isabetlilik ve çeşitli etki tepkilerle şampiyonluklar oldu. Çok iyi olmaktan değil yani.

Başakşehir de hem bu durumdan istifadeli hem de çok büyük kadrosal ve sistem değişimleri olmamasıyla yarışmacı istikrarını sürdürebildi.

Bu sezon amaçta nihayetlendirme olursa ki yüksek ihtimal artık, sonrasında aynı grafik ve hava sürer mi onu göreceğiz Allah ömür verirse. Belki bir yapısal, formatsal değişim de olabilir, bu geleceğe olumlu da yansıyabilir olumsuz da.

Mesela geçenlerde biraz da tepkiyle yurtdışına satış konusundan bahsetmiştim. Bu tarz bir durumun mahiyetine göre performans değişimleri de mümkündür.

Karaman Ahmet
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 18:22

Alıntı:
Bu sezon amaçta nihayetlendirme olursa ki yüksek ihtimal artık, sonrasında aynı grafik ve hava sürer mi onu göreceğiz Allah ömür verirse. Belki bir yapısal, formatsal değişim de olabilir, bu geleceğe olumlu da yansıyabilir olumsuz da.

Mesela geçenlerde biraz da tepkiyle yurtdışına satış konusundan bahsetmiştim. Bu tarz bir durumun mahiyetine göre performans değişimleri de mümkündür.

Bjk kardeş, Basaksehirde her sene 3-5 futbolcu gider, 3-5 futbolcu gelir. Kadronun bel kemiği futbolcular, astronomik teklif gelmezse, futbolcuda gitmekte diretmezse, satılmaz.

Mesela Berkay Özcan kiralandı, uzun dönemli plana uyduğu görüldü, bonservisi 2,5 myon € ya satın alınarak, 2025 yılına kadar takıma bağlandı.

Şampiyonlar liginden gelen paralarla, gelecek 3-5 futbolcu bir tık daha üst kalite olur, Robinho, Elia, Gökhan İnler gibi 3-5 futbolcu gider ve Basaksehirde devran dönmeye devam eder.

Goool Rifki
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 21:47

Hey hey hey
Nerdesin troll

Karaman Ahmet
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 21:49

Kendi kendinemi konuşuyorsun?

Sen git Ankaragücünü yan Trol.

UfukRaifoğlu
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 21:50

Hey hey hey, tey tey tey

Karaman Ahmet
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 21:51
Vizzzzzzzz

Sinekmi vızıldıyor?

Goool Rifki

Alıntı:
Kendi kendinemi konuşuyorsun?

Sen git Ankaragücünü yan Trol.

Şampiyon hey hey oooo ooooo

Burhan Orhan

Futbolseverler biraz da Survivor 2020 başlığına gelin. Yarın şampiyon belli olacak alalım tahminleri.

sayfa 740
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET