Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 739

Basaksehir sampiyon olabilir mi?
Evet 44.6%  44.6%  [352]
Hayır 51.0%  51.0%  [403]
Bilmiyorum 4.4%  4.4%  [35]
Toplam Oy : 790

Karaman Ahmet
3 hafta önce - Çrş 08 Tem 2020, 23:40
Oooo, Basaksehir oooo

Şampiyon Başakşehir oooo 👍

Gediz_001
3 hafta önce - Çrş 08 Tem 2020, 23:56

Dün lig bitti şampiyon oldu demiştim lig sayfasında. Trabzon benden bu kadar deyip havlu attı. Antalyaya karşı Trabzon hep sıkıntılı oynuyor.

Bu duruma en çok Fenerbahçe taraftarı sevinir. Birde GS lılar sevinir. Benim düşüncem taraftarı olmayan bir takımın sampıyonluga gitmesinin anlamsız oldugu. Tabi istanbuldan 4. Şampiyon çıkması da anlamsız. Ankara yada İzmirden lig şampiyonu çıkamayacak bu gidişle..

Atakum Mehmet
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 00:00

Şaka maka Başakşehir'in şampiyonluğuna bir adım kaldı.
Bu hafta takımların puan kayıbı yaşayacağına ihtimal vermemiştim. Sürpriz oldu.
Bu moral bozukluğu devam edebilir ve rakibi önümüzdeki haftada kayıp yaşayabilir.
Matematiksel olarak bu iş haftaya bitecek sanki.
Birgün bizde görürüz şampiyonluk inşallah.

ads 1940
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 00:18

Alıntı:
Birgün bizde görürüz şampiyonluk inşallah.

Söz konusu şampiyonluk ise ve sen Anadolu takımıysan bundan sonra rüyanda bile göstermezler şampiyonluğu Anadolu takımıysan öyle inşallah ile maşallah ile olmuyor İstanbul'dan ŞAMPİYONlar Anadoludan ise olsa olsa PİYONlar çıkmaya devam eder boş söylemler bunlar.

BJK 5106
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 00:30

Alıntı:
Tabi istanbuldan 4. Şampiyon çıkması da anlamsız. Ankara yada İzmirden lig şampiyonu çıkamayacak bu gidişle..

Olur da 1959 öncesi şampiyonalar konusunda bir radikal karar falan olursa bunlardan da çıkmış olur belki.

talha58
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 00:33

Eğer bugün okuduğum gibi özellikle mali kriterler esnetilmezse İstanbul takımları nasıl çok kaliteli transfer yapabilir bilmiyorum. Belki kiralık alma oranı da artabilir. Ama önümüzdeki yıllar onlar için çok parlak görünmüyor bence. Bu inşallah hayırlara vesile olur. Belki de gereksiz pahalılık da azalabilir.

Başakşehir için belki Cengiz Ünder meselesi çok konuşuldu ama mesela Da Costa'dan da iyi bonservis kazanmışlar. Bunu yeni öğrendim. Belki başka da vardır bu şekilde kazançları. İllaki diğer gelirleri de önemli ama bence kulüplerin ana gelir kalemi oyuncu bonservis bedelleridir.

Şampiyonluk konusunda avantaj sağlamış olsa da halen bitirmiş değiller. Yine de herşey olabilir bence.

salihhr

3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 00:51

Alıntı:
Eğer bugün okuduğum gibi özellikle mali kriterler esnetilmezse İstanbul takımları nasıl çok kaliteli transfer yapabilir bilmiyorum

Her sene aynı muhabbet İstanbul takimlari borç içinde İstanbul takimlari batacak. Hep aynı şey konuşuluyor ama battiklari da yok adamlar hala basıyor parayi yapiyor transferi.
Ya vergi affı geliyor, ya devlet bankalari kredi veriyor ya Acun para topluyor bir şekilde hallediyorlar yani. Olan gariban Anadolu takımına oluyor hemen eksi puan cezası

BJK 5106
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 00:52

Talha58 hocam, son yıllarda kaliteli transfer bonservisle çok yapılamıyordu ki zaten.

Vasat üzeri kalitede ve görece genç alımlar genelde kiralık formülleriyle olabiliyor bilindiği gibi.Anlaşma şartlarına göre bonservisliye dönebiliyor işte.

Çok fazla değişen birşey olmaz yani.

Bir de bu yabancı sınırlandırma konusu var malum.

Yetiştiricilik ve potansiyele yönelik alımlar ile kiralıklardan bir harmanlama stratejisi izlenir büyük oranda.

Kim daha fazla isabet sağlarsa başarıyı yakalar.

En son BJK 5106 tarafından Prş 09 Tem 2020, 00:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Yakup

3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 00:53

Alıntı:

Eğer bugün okuduğum gibi özellikle mali kriterler esnetilmezse İstanbul takımları nasıl çok kaliteli transfer yapabilir bilmiyorum

Her sene aynı muhabbet İstanbul takimlari borç içinde İstanbul takimlari batacak. Hep aynı şey konuşuluyor ama battiklari da yok adamlar hala basıyor parayi yapiyor transferi.
Ya vergi affı geliyor, ya devlet bankalari kredi veriyor ya Acun para topluyor bir şekilde hallediyorlar yani. Olan gariban Anadolu takımına oluyor hemen eksi puan cezası

Türk futbolunun yapisi, zihniyeti ve düsüncesi cok yanlis zaten..

Bunlari düzeltmeden önce kalkinamayiz..

Kel Aliço
3 hafta önce - Prş 09 Tem 2020, 01:04

Abdullah Avcı gitmese yine şampiyon olamazlar derdim ancak, bu defa Okan Buruk var. Keramet başkanda. İBB seçminden sonra Başakşehir küme düşer diyenleri de sahneye alalım.

Bence herkes önümüzdeki yıllarda Başakşehir'in şampiyonluklarına alışmalı, diğer takımlar borç batağında.

sayfa 739
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET