Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Basaksehir sampiyon olabilir mi?
Evet 42.6%  42.6%  [304]
Hayır 53.1%  53.1%  [379]
Bilmiyorum 4.3%  4.3%  [31]
Toplam Oy : 714

Necati1993
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 17:07

Hayır şampiyon olamaz ama 4. veya 5. olur.

Çılgın Ateş
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 17:10

valla ben şampiyon olacaklarına inanıyorum karabük gibi güçlü takımıda yenmişler..

Cesur onur
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 17:15

Başakşehirin taraftarı yok diyen sanırım hiç başakşehirin maçlarını izlememiş. Bundan 3 4 sene öne 100 200 kişi taraftari olan takımın şuan 5000 6000 kişi maçlarına geliyor sabit. Ve bu sayı her geçen gün galibiyetlerle başarilarla artacaktir. Eminim bu sene güzel bir başarının ardindan sabit maça gelen taraftar sayısında 3x artiş olacaktir.

Cesur onur
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 17:23

Bu arada beni bu mesajdaki bilgiler yanlış diye eksileyen arkadaşa hitaben attıyorum bu mesajı -

http://www.transfermarkt.com.tr/super-lig/besuche ...bewerb/TR1

buradan bakabilir başakşehirin ev sahibi iken taraftar sayısına eksilemek için eksilemeyin dürüst olun

Karaman Ahmet
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 19:14

Basaksehir yüzbinleri icinde barindiran yeni bir yerlesim, takimininda yeni olmasi gayet dogal.

Basaksehir takimi Basaksehirle büyüyecek ve beraber Türkiyenin yeni yüzünü temsil edecek. Ben Türkiyenin bu yeni yüzünün eskilerin hegemonyasini yikacagina inaniyorum.

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 19:35

Olamaz, inşallah olmasın da zaten..
Taraftar yok birşey yok, olacaksa Bursa olsun Antalya olsun Eskişehir olsun Trabzonspor olsun ama böyle takımlar olmasın..

Necati1993
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 19:37

Başakşehir bu sene yine uefa avrupa ligine katılacak pozisyonu yakalamalı.

cCcenk38
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 19:38

Olmasını kesinlikle İSTEMİYORUM.

Süper Ligte Trabzon, Bursa, Kayseri, Konya, Antalya, Gaziantep, Adana gibi takımlar varken, bunlar mı şampiyon olacaklar.

Kümeye düşer inşallah Başakşehir, beter olsunlar. Osmanlı, Akhisar, Kasımpaşa gibi takımlar da düşer inşAllah.

Göztepe, Eskişehir, Adana Demir, Malatya, Karşıyaka, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak, Bolu, Samsun, Erzurum, Altay, Mersin, Sivas, Balıkesir, Denizli gibi takımlar gelsin bunların yerine.
Alıntı:
olacaksa Bursa olsun Antalya olsun Eskişehir olsun Trabzonspor olsun ama böyle takımlar olmasın..

KAYSERİSPOR ÖLÜMSÜZDÜR.

UfukRaifoğlu
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 19:43

Cesur onur o toplam seyirci sayısı.Başakşehirin 6000 taraftarı ya vardır ya yoktur.Bırakın şu uyuz takımı medyanın şişirmesine.Böyle gereksiz takım dünyada yok.İnşallah en kısa zamanda küme düşerler de Türk futbolu kurtulur.Adamlar sırf Bursa maçını düşünerek Shaktar maçına yedekler ile çıktılar. Art niyetli hocalı bir takım.Medyanın şişirmesi çok doğal çünkü medya istanbul medyası mecburen destekliyorlar.Anadolu takımı aynı başarıyı gösterse bir gram bahsetmezler.

Karaman Ahmet
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 19:53

Basaksehir 22.000 civarinda passolig satmis, 17. sirada. O kadarda abartmayin.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET