Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Kocaseyit Kavşağı (Doğumevi Kavşağı)
« önceki   123 ... 636465   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Erdal Düven

1 yıl önce - Sal 25 Ekm 2016, 10:41

Fotoğraflardada gördüğümüz üzere Doğum evi kavşağı yapımı yaklaşırken Büyükşehir Belediyesi ukome ekipleri tarafından alternatif yol güzergahlarını gösteren yol tabelaları ve kasaplar mahallesi okul sokakağa yol bölme dubaları konulmuş durumda
Büyükşehir Belediyesi daha önceki kavşak yapımlarından ders çıkarmış olacakki kavşak yapımı henüz başlamadan uyarı içeren göstergeleri şimdiden yerleştiriyorki sürücüler ve yayalar trafikte sıkıntı yaşamasınlar
Buda bana işlerin bundan sonra sanki daha sistemli yapılacağının bir işareti gibi geliyor bir nevi acemiliği üstlerinden atmış oluyorlar

(+)

(+)

(+)

Çağrı1045
1 yıl önce - Sal 25 Ekm 2016, 13:22

Ne zaman başlanacak acaba

Misafir 02d

1 yıl önce - Sal 25 Ekm 2016, 14:46

eger öteki dalçıklar gibi uzun sürerse vasıfçınar yolu üzerindeki esnafın işi ne olacak o ayrı bi konu

ivenrec
1 yıl önce - Sal 25 Ekm 2016, 15:47

Doğum evi kavşağı nasıl bir kavşak olacak, proje görselleri var mı acaba?

Erdal Düven

1 yıl önce - Sal 25 Ekm 2016, 21:32

Doğum evi kavşağı ile ilgili proje görsellerini Büyükşehir Belediyesi henüz yayınlamadı diye biliyorum üzerinde çalışmalar devam ediyorda olabilir diğer kavşak çalışmaları projelerini çok erken açıklayıp sıkıntı yaşamışlardı özellikle hastane kavşağının ilk görseli ile şu anda uygulanan proje birbirinden çok farklı yakın bir zamanda açıklayacaklarını düşünüyorum benim asıl yanıldığım durum fen İşleri yetkilileri ile konuştuğumda kavşağın dalçık şeklinde olacağını söylediler
Benim ise bildiğim üst geçit şeklinde yapılacağı idi dalçık tarzında yapılması nasıl olacak merak ediyorum bana göre teknik açıdan yapılması çok zor şu anki mevcut tren hattı ile tabiki biz ne düşünürsek düşünelim proje açıklanmadan muallak bir durum olacak bizler adına

Erdal Düven

1 yıl önce - Prş 27 Ekm 2016, 22:07

Bugün Büyükşehir Belediyesi yetkilerinden aldığım bilgiye göre doğum evi kavşağına yapılacak olan kavşak projesi üst geçit şeklinde olacakmış yani dalçık tarzında olmayacak tahminime göre eski kütüphane manolya sokak ile çardaklı Bigadiç caddesi arasına üst köprü yapılacak böylelikle kırmızı ışıkta beklenilmeyecek daha bir akıcı trafik olacak firma yetkililerinin bir kaç gün için içinde çalışmalara başlayacakmış Büyükşehir Belediyesi tarafındanda yakın bir zamanda proje görsellerini paylaşacakmış
Birde arkadaşlarında belirttiği üzere hükümet akasyalar kavşagıda dalçık şeklinde köprülü kavşak olacakmış doğum evi kavşağı tamamlandıktan sonra
Anladığım kadarıyla doğum evi kavşağını rahatlattıktan sonra hükümet kavşağına geçilecek buda en mantıklısı bence çünkü yol kapandığı zaman trafik çok tıkanıyor bu şekilde ise doğum evi kavşağı direk geçiş olacağı için sıkıntı yaşanmayacak
Bugün itibariyle manolya sokak kütüphane önü trafiğe kapandı izmir yoluna geçiş sanat okulu caddesi ile tren yoluna açılan hem zemin geçit vasıtasıyla oluyor
Bakalım ne kadar zaman zarfında tamamlanacak çok merak ediyorum

Jaserus

1 yıl önce - Prş 27 Ekm 2016, 23:35

Bence hepsi dalçık olsun zaten 100 metrede bir dalçık olacağından bütün İzmir Yolu yer altına alınsa çok değişik olur

Erdal Düven

1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 00:08

Malesef dalçık yapımı için yeterli alan yok mevcut tren hatt olduğu için doğum evi kavşağı için o yüzden köprülü olacak asıl önemli olan trafik akışı trafik sirkülasyonu direk devam edecek ssk kavşağına kadar buda trafiği olumlu yönde etkileyecektir

Bartu Afacan
1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 00:16

(+)

Arkadaşlar doğum evi kavşagı şu tarz düşünülüyor

Erdal Düven

1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 00:34

Yapılacak olan üst köprü bartucan arkadaşımızın paylaştığı resimdeki şekilde olacaktır fakat alt kısım bu şekilde olamaz çünkü resimde dönel bir kavşak var bizde ise izmir yönüne gidiş direk bir şekilde olacaktır trafiğin durmaması için
Yapılacak olan sistem en basitiyle aşağıdaki çevreyolundakine benzer olacaktır diye düşünüyorum

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 636465   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara