Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Kocaseyit Kavşağı (Doğumevi Kavşağı)
123 ... 596061   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Erdal Düven

1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 11:02
Balıkesir Kocaseyit Kavşağı (Doğumevi Kavşağı)

Balıkesir şehir merkezindeki köprülü kavşak yapımı çalışmaları sırasıyla devam ediyor şuanda mütehait firma bildiğimiz üzere hastane kavşağını bitirmeye çalışıyor daha sonra Altıeylül meydanı kavşağına geçilip burası tamamlandığında istasyon meydanındaki kavşak düzenleme çalışmaları başlayacak sonra ise doğum evi kavşağına geçilecek
Bugün sabah saatlerinde Büyükşehir Belediye fen İşleri dairesi ekipleri çalışalışanları ile yaptığım sohbette doğum evi kavşağı yapımı başladığında izmir yolu caddesinin bir kısmı kapanacağı için trafiğin izmir yoluna bağlanması için alternatif bir yol açılacağını söylediler bölgede bulunan ray cafe tren yolu demirleri yıkılarak hem zemin geçit üzerinden araç ve yaya trafiği açma çalışmaları yapılıyor
Bahçelievler mahallesi pınar sokaktan sanat okulu caddesi cumartesi pazarı istikameti ile hem zemin geçit vasıtasıyla izmir yoluna bağlantı sağlanacaktır dediler bu yol sadece doğum evi kavşağı yapımı süresince kullanılacakmış birde akıllara şöyle bir soru gelebilir pazar kurulduğu gün ne olacak bildiğiniz gibi pınar sokak ve sanat okulu caddesinde kuruluyor
Benim tahminim pazarın kurulduğu sokaklarıda değiştireceklerdir diye düşünüyorum
Çalışmalar yakın zamanda başlayacak gibi şimdiden hayırlı olsun
BALIKESİRİMİZE

(+)

Misafir f4a

1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 12:28

Burayıda aynı firma yapacaksa yandık.

Bartu Afacan
1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 17:47

İstasyon kavşaginda değilmiydı sıraa

En son Bartu Afacan tarafından Prş 20 Ekm 2016, 18:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Çağrı1045
1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 17:50

SIRADA ‘ DOĞUMEVİ KAVŞAĞI ‘ VAR..!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin trafik yükünü azaltacak olan kavşak projeleri tüm hızıyla devam ediyor.Son olarak Kasım ayının ilk haftası doğumevi kavşağında yeni bir köprülü kavşak projesinin temeli atılacak.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi kavşak projelerini tüm hızıyla sürdürüyor.Emniyet Müdürlüğü önündeki dalçık projesiyle trafik ışıkları iptal edilip,hem trafiği rahatlatıp hem de kentin girişine estetik kazandıran Büyükşehir Belediyesi,şimdilerde Hastane Kavşağı çalışmalarını sürdürüyor.

Buradaki çalışmaların yüzde 95 oranında tamamlandığını söyleyen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nazım Ergelen,15-20 gün içinde projenin tamamlanacağı ve yolun trafiğe açılacağı müjdesini verdi.

Büyükşehir Belediyesi’nin kent içindeki trafiği rahatlatmak adına Hastane Kavşağı’nın ardından ‘eski doğumevi kavşağı’nda bir projeyi hayata geçireceğini ifade eden Genel sekreter Yardımcısı Nazım Ergelen,'Kavşak projelerimiz tüm hızıyla sürüyor.Hastane kavşağının tamamlanmasıyla Gençlik Merkezi önünden başlayan üst geçit yolu doğrudan Devlet Hastanesi’ne bağlanırken,alt bölümde yer alan otoyoldan da Emniyet Kavşağı yönüne karşılıklı olarak direkt trafik akışı olacak.’diye konuştu.
Alıntı:
TV100

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 18:04

http://www.tv100.com.tr/hastane-kavsagi-nda-sona- ...sak/10682/

Aslında Doğum Evi'nden evvel Akasyalar (Valilik) Kavşağına batçık gerekli. Yaya ve araç trafiği Doğumevi'ne göre oldukça yoğun. Yine de hayırlı olsun.

Jaserus

1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 19:06

Bencede kurtdereli kavşağı ttm kadar önemli bence

Erdal Düven

1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 22:29

Evet arkadaşlar bende akasyalar kavşağına bir düzenleme yapılması gerekliliğini bende düşünüyorum ama Kasım ayı gibi doğum evi kavşağına başlanacak gibi hükümet kavşağı ile ilgili bu kavşak yapımları ile ilgili numuneler alındığında alınmamıştı belki ilerleyen zamanlarda burası ilede bir çalışmalar yaparlar sonuçta sıra ile değilde belkide en ihtiyaç olan bölgelere yapmayı planlıyor olabilir Büyükşehir Belediyesi yetkileri diye düşünüyorum

EfeSengul077
1 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 14:07

Belki de önce diğer kavşakları bitirip, trafiği bir nebze azalttıktan sonra, trafiği en çok etkileyecek olan TTM ve Hükûmet kavşağına geçeceklerdir.

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 14:33

Anladığım kadarıyla Doğum Evi Kavşağı çalışmaları başladığında Balıkesir'den İzmir'e alternatif yol: Vasıfçınar Caddesi-Stadyum Caddesi-Sanat Okulu Arkası ve yukarıdaki açılan yoldan İzmir yoluna çıkılacak. Yalnız İzmir'den Balıkesir'e gelirken alternatif yol neresi olacak anlayamadım çünkü bu açılan yoldan iki araç yanyana mümkün değil geçmez. Alternatif yol güzergah haritası:

(+)

Erdal Düven

1 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 16:26

Evet bende efesengul arkadaşımızın dediği gibi düşünüyorum asıl amaç ilk önce trafiği rahatlatmak gibi görünüyor birde hükümet kavşağına battı çıktı yapmak şu anki konumu itibariyle yapılması zor gözüküyor mevcut tren hattı yüzünden tren hattı aç kapa tünel şeklinde yapılırsa aslında bu tür kavşak yapımları çok daha kolay olacaktır ve mutlaka bir bildikleri vardır diye düşünüyorum
Berktuğ kardeşimin dediği gibi alternatif yol resimdeki gibi olacaktır izmirden Balıkesire gelen araçlar bence adliye kavsağı Savaştepe caddesi ile şehit birol koç caddesi ile ve ssk.kavşağı ilede soma caddesi ile şehir içi istikametlerine gidebilirler başka bir alternatif yol açılacağını sanmıyorum berktuğunda dediği gibi o yoldan iki araç geçisi kesinlikle olmaz

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 596061   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara