Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaylabağ (Yaylaşehir) Projesi gelişmeler...!
« önceki   123 ... 6566676869   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 66
SÜLF
1 ay önce - Cum 27 Ekm 2017, 15:35
Bu konu 70579 defa okundu,

ANKARA - Haberler ve Sohbet - Ankara Yaylabağ (Yaylaşehir) Projesi gelişmeler...! en son mesaj

Bu konu 70579 defa okundu, toplam mesaj sayısı : 650
Misafir mesaj sayısı 383 (%58.9)
Kayıtlı üye mesaj sayısı 267 (%41.1)
Bu konudaki mesajlara 10 defa puan verildi : Son bir günde 509 kişi bu konuyu okumuş günlük 500 kişiyi geçmişiz ,lütfen paylaşımda bulunmayı ihmal etmeyelim .

SÜLF
1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 09:42
Görenedir görene, köre nedir köre ne ?

Tekrar ediyorum,bu kadar büyük bir projeyi özel teşebbüsle yapmak çok zor, aynı çözümün takipçisiyim.
Ankara yerel yönetiminde yeni bir dönem başlıyor,birlik yönetimi bu dönemi bir fırsat olarak algılamalı,yeni oluşacak yönetimle ve kamu ile sıkı işbirliği şartları oluşturmalı,bu başarılırsa proje ankaranın yıldız alanlarında brir olur. (Bu konuda sülf e hak veriyorum)

cemalettin ÇATAL Haklsınız Cemalettin bey tabiki kolay diğil .Fakat bu projede yöneticiler anladığım kadar işi basite indirgemeye diğil dahada kördüğüm haline getiriyorlar bence .En son Mehmet beyin dahil olduğu grubun teklif verme aşamasında başına gelenleri okuyunca kimlerin bu kadar üyenin kaderini nasıl etkilediğine bir kez daha okuduk. Bu anlayışla bir arpa boy almamız mümkün diğil .Düşen fiyatlar, yaprak kımıldamayan piyasa , tüm yaylabağ yatırımcılarını bezdirdi . Şükür 2038 imar planı çevre düzenlemsi gibi bir ucubeyi Ankara'ya layık gören anlayış geçen hafta istifasını verdi az rahatladık .Bence yeni gelen dönem tabiki yeni umutları yeşeretecektir fakat bizim evimizn içini düzenlememiz şart bence .Herkesin üstüne düşeni yapamsı gerekiyor işin önce yönetim boyutu ele alınmalı. Formun eski sayfalarındada yazdım üyelerin mutlaka bu gidişe son vermesi gerekiyor ne yapılacağı belli .Belediye başkanı değişti diye bu projenin önü açılmaz bu yönetim anlayışı ile bir yere varamayız.Geçen on yıl bunu gösterdi ,yok ben bekelrim diyene sözüm yok .Ama bu proje tüm yaylabağın önünü tıkıyor imarsız tarla fiyataları bile imarlı proje içinden daha değerli ve pahalı .Özel mülkiyete uygulanan emsal ve yapılan kesinti tam bir zulüm ,üyelerin perişanlığı ortada işte bu zihniyet gitmesse her hafta bir Büyük şehir belediye başkanı değişse bu proje yerlerde sürünmeye devam eder .

alicann006
4 hafta önce - Pts 13 Ksm 2017, 16:50

sayın 0619 mehmet bey nasılsınız çoktan beri yorumlarınızı alamıyoruz herhangi bir gelişme varmı yazarsanız seviniriz saygılarımızla hoşçakalın

mert006
3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 12:05

Arkadaşlar Ankara Boğazı Projesi iptal olmuş. ankara dışındam yazıyorum. bu durum hakkında, projeye etkisi konusunda vede Seçimle gelmiş bir belediye başkanının,seçim vaadi olmuş bir projesinin, seçimle gelmemiş atanmış bir belediye başkanı tarafından iptal ettirilmesi konusunda görüşleriniz nedir arkadaşlar..

mert006
3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 12:10

Yeni başkan gelir gelmez eymir'deki gökdelen projesini de iptal etmiş. ilk iş olarak.bu bölgeye karşı olumsuz bir tutum algılıyorum. Görüşleriniz. neler yapabiliriz.

11 Çevreci
3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 09:42
Eymir Çevresindeki Gökdelenler

Ben de Ankara'nın nadir doğal alanlarından olan Eymir Gölünün etrafındaki gökdelenlere DUR dediği için yeni başkanımızı sınırsız destekliyorum. Ankaramızın nefes alınacak başka neresi kaldı ki.

Emir1976
3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 11:14
Emsal artışı öldü

Emsal artışına bel bağlayan arkadaşlar artık bunu unutun.

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-gokcekin-de ...k-40652376

Çevre bakanı da benzer şeyler söylemişti. Ankara boğazı projesi de iptal olacak gibi. Kendi yağımızla kavrulacağız yani. Hiç vakit kaybetmeden uygun bir katılımla şu işi başlatalım artık.

Kemal Baba 5
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 10:49

BU PROJE DE DEVAM EDEN, PLANLANAN BİR İCRAAT VARMI ?

MEVSİM GEREĞİ, BECERİKLİ BAŞKAN VE HERŞEYE LAF YETİŞTİREN KUKLALARI UYKUDALAR SANIRIM...

alicann006
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 19:24

satılık villa hissesi borçsuz kop adı güzel zambak konut y koparatifi ilgilenen olursa iletişime geçeriz

mehmet0619
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:52
YAYLABAĞ

selam, meraba 60 günlük aradan sonra yine birlikteyiz . Gördüğüme göre hiç değişen bir şey yok, 60 günde 3 sayfa yorum olmuş ben daha önce 60 gün içinde 30 sayfa yorum yazdım.
bakın arkadaşlar sizler villa almak istiyorsanız kesin ve kesin ciddi katkıda bulunmak zorundasınız o kadar.
ben bu arada yapracık,da 1600 konutluk projeyle pirensipte anlaştık oran % 33 proje çiziliyor yakında detayları yazarım beklemeyin artık sizlerde bir karar verin saygılarımla
H. MEHMET GÜLER

sayfa 66
« önceki   123 ... 6566676869   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet