Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaylabağ (Yaylaşehir) Projesi gelişmeler...!
« önceki   123 ... 184185186187   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 185
hakan0618
7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 11:39

İstediğiniz kadar aidat ödemeyelim bankada ki paranın faizi ile çok güzel hallederler

ATA BEY
7 ay önce - Sal 11 Arl 2018, 22:51

Anlaşıldı seçime kadar zerre bişi olmaz. Genel kurula hangi yüzle çıkacaklar merak ediyorum

ATA BEY
6 ay önce - Prş 20 Arl 2018, 23:25

Tek bir gelişme olmaz mı arkadaş. Allahım nereden düştük bu çapsız beceriksiz adamların eline...

06ank
6 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 23:08

Site kapandımı acaba. Arasıra yalan yanlış birşeyler paylaşılırdı. Palavracı yalancılarda gemiyi terk etmişler galiba. Herkezin keyfi yerinde gibi kimse sitem etmiyor. Yerlerimizi herkeze paylaştırsalarda tavuk falan beslesek bari. Bu yönetimin bir şey yapacağı yok.

ATA BEY
6 ay önce - Pzr 06 Oca 2019, 23:31

Keşke yerimizi belki etseler ağaç falan diksek. 15 senede çınar büyürdü be. Beceriksiz herifler. Haram zıkkım olsun yediğiniz paralar

Cngzbey
6 ay önce - Çrş 09 Oca 2019, 22:28
yaylabağ

Tvde Mansur Bey açıklama yapıyor. Kanal ankara projesini devam ettireceğini çünkü o bölgede 30 senedir bu projeyi bekleyen bu sebeple hissedar olan vatandaşlarımız var dedi. Yarım kalan projeleri bitireceğini söyledi. Yaylabağ için güzel bir haber bence..

ATA BEY
6 ay önce - Çrş 16 Oca 2019, 23:46

Ekimde kesin olacak, kasimda kesin oluyor diyen birisi vardı. Nerde o arkadaş. Her gün yad ediyorum onu. Yatacak yeriniz yok. Bu yönetimin hepsine haram zıkkım olsun hakkım.

06ank
5 ay önce - Pzr 20 Oca 2019, 00:22

3000 üye var hiç kimseden ses çıkmıyor. Yönetimde keyfini sürüyor. Böyle üyeler olduğu müddetçe bu yönetim bir şey yapmaz. Yata yata bizim paraları yerler. Haram olsun o aldıkları huzur hakları. 11 sene oldu yazıklar olsun. Ben öldükten sonra ne yapayım evi barkı. Arkadaşlar birşeyler yapalım. Birlik olalım, sesimizi duyuralım. Gerekirse imza toplayalım, olağanüstü genel kurul toplantısı yapalım. Yönetimden bir Allahın kulu çıkıp bilgi vermiyor. En azından insan birlikle alakalı bilgi verir. Aradığımızda muhatap bulamıyoruz, bilgi almak istiyoruz dediğimiz söyledikleri cevap gelişme yok, ama görüşmelerimiz devam ediyor, güzel olacak, iyi olacak gibi cevaplar alıyoruz, çocuk kandırıyorlar sanki. Hakkımı helal etmiyorum. HARAM OLSUN!!!

Emir1976
5 ay önce - Pts 21 Oca 2019, 13:12

Gizemli olmayın üstad. Neymiş bu bahsettiğiniz büyük sorun bilelim. Kooperatifleri aradığımızda sadece yeni bir gelişme yok deyip geçiştiriyorlar. Ben kendi adıma artık bir beklentide değilim. Yaylabağ'da ufak bir arsam var gözüyle bakıyorum. Biz göremedik bari çocuklarımız görsün.

alicann006
4 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 20:00

Biz goremessek cocuklar gorur diyorlar bu gidisle cocuklarda goremiyecek bu koporatif artik batmistir debelendikce dibe gidiyor nerde o martuvalciler atanlar onlarda usandilar allah bu koparatife uye olanlara sabir versin koparatif batmistir gecmis olsunn

sayfa 185
« önceki   123 ... 184185186187   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet