Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaylabağ (Yaylaşehir) Projesi gelişmeler...!
« önceki   123 ... 173174175   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 2
Misafir f85

1 yıl önce - Sal 08 Ksm 2016, 19:06

Arkadaslar lutfen projeyle ilgili en son duyumlariniz nedir.paylasirmisiniz.yapilan toplantiyla ilgili neden bilgi verilmiyor.ne oluyor bitiyor.Allah rizasi icin paylasin.guzel haberler alma sansimiz hicmi yok yakinda.bosunami hayal kuruyoruz.

cemniko
1 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 13:46
Yıllardır bitmeyen Yaylaşehir projesi

Maalesef bu projeye güvenip, ilerisi için yatırım yapmak büyük hata olur. Kooperatifin başındaki kötü niyetli ve beceriksiz yönetim zihniyeti değişmedikçe nasıl bir 10 sene çivi çakılmadan proje adı altında üyelerden para toplandıysa, bir 10 sene daha bu proje atıl kalmaya mahkumdur.
Haftasonu yapılan koooperatif toplantısında açıklananlar, neden kamuoyuna duyrulmamıştır, sebebi nedir acaba?
Beceriksiz ve kötü niyetli Osman Kurt sadece koltuğa kendini yapıştırdığı kendi ayrılmamış, alt ekibini değiştirmiştir.
Yazık, günah değil mi? Ülkemin insanını güzel bir yatırım adı altında heveslendirip, mağdur etmeye dolandırmaya. Çok üzülüyorum gerçekten, ülkemde böyle kötü insanların haksız kazanç elde etmesine.

Misafir 2f5

1 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 22:14

sayın osman ağa emekli olunca projeyi hızlandıracağını söylemiştin gerçekten çok hızlı gidiyorsun koltuğunu sağlam kazığa çaktın nasıl olsa maaşın tıkır tıkır işliyor millet dişinde tırnağından artırıyor size emanet ediyor yazık on senedir bir çivi çakamadın paramızı kurtalarım diyoruz hisselerin yüzüne bakan yok sizleri yaradanımıza havale ediyorum pastadan dilimin ayarı tutmuyormu biraz ince dilimle idare ederseniz bu iş çözülür

Misafir 2f5

1 yıl önce - Prş 10 Ksm 2016, 22:33

değerli yönetim gerçekten artık insanlar bizlerle dalga geçiyor villalrınız ne durumda diyorlar hiç bir şey söylüyemiyoruz ya vbir baraka bali yapında sevinelim gerçekten bu işin tadı tuzu kalmadı konuşunca mangalda kül bırakmıyorsunuz icraat yok yazık değilmi bu kadar insanların hayalleriyle aly edideğersiz üydee,yorsunuzevet beceremedik diyin anlıyalım eşeğin üstünden ya inecen yada binecen

Misafir 2f5

1 yıl önce - Cum 11 Ksm 2016, 10:48

sayın yönetim seçim yapıyorsunuz sonuçlarla illğili bizlere hiç bir açıklama yapmıyorsunuz amerika seçim yaptı dünya naklen izledi siz kendinizi bulunmaz hint kumaşı zannediyorsunuz benim aidatımı yiyorsun yok katkı vrilecek arsalar verilecek dedeniz tamam nerde senelerdir üyeleri kandırmaktan başka bir iş yapmıyorsunuz hisseleri elden çıkaralım diyoruz soran bile yok enayimi millet kör kuyuya taş atsın sabrımız kalmadı sayın başkan bu işi biran önce çözün ha beceremiyorsanız delikanlı olun çekilin o zaman millet sizi takdir eder ama şimdi bütün üyeler hiç iyi düşünmüyorlar çok büyük proje diyorsun böl öğle ver dünyanın gözü bu projede diyorsun bizmkiler körmü yada siz iyi tanıtamıyorsunuz şapkayı önünüze koyun iyi düşünün biran önce bu vebaldir bu sormluluğunu bilen dürüst kişelerin işidir en kısa zamanda bizleride haberdar edeseniz seviniriz yönetici arkadaşlar paylaşmasını bilirseniz bu işler çözülür saygılarımla cahil bir üye

Misafir 2f5

1 yıl önce - Cmt 12 Ksm 2016, 22:38

en son açıklanan duyuruyu okudum en ufak projeyle ilğili bir gelişme göremedim sadece adamlar kendi koltuklarını sağlama alma gayreti içindeler yaza doğru araide bi toplanyı yaparlar sinevizyon gösterisi ardıdan döner ekmeği yeyip evlerimize gideriz ondan sonraki seneye herhalde mangal yakarlar işi kurtarırlar

Misafir d45

1 yıl önce - Pzr 13 Ksm 2016, 18:48

Osman Kurt açıklamış,

Osman Kurt – Başkent Özlem Konut Yap. Koop. Birliği Başkanı:
“Geçen seneki çalışmalarımızda kendimizin de bir çözüm modeli ile bunu çözebileceğimizi gördük. Ama genel kurullarımızda bize verilen yetki kat karşılığı olduğu için kat karşılığı çalışmalara bugüne kadar devam ettik. Yaptığımız mütabakat protokollerine göre de çözüm umudu giderek artmaktadır. Yönetim Kurulumuz zaten genel kurulun bize verdiği güven ve yetki ile çalışmaktadır. Kat karşılığı modeli ile bu yetkileri en iyi şekilde kullanacaktır. Projemizi geliştiren diğer çalışmalarda anlaşacağımız diğer firmalarla birlikte Birliğimizin de araştırmalar yaparak gelecekte projemizi daha fizibil hale getirebilecek bir sonuç gördüğümüz taktirde bu çalışmalar uygulamaya konulmuş olacaktır.”

Umarım Osman Kurt, erkek gibi sözünün arkasında dururda, yatırımcı 5 sene daha beklemez.

Misafir 2f5

1 yıl önce - Pts 14 Ksm 2016, 20:11

YENİ YÖTİME ÖNCE BAŞARILAR DİLERİM SON DUYMLARA GÖRE BU İŞ YILBAŞINA KADAR ÇÖZÜLECEK DİYORLAR İNŞALLAH ÖYLE OLUR YETKİ TAM OALRAK VERİLDİ EK ÖDEME YETKİSİDE VERİLDİ TALPLİ YERLİ YABANCI FİRMALARDA VAR DİYORLAR BİZLER ARTIK EN AZINDAN BİR ÜMİT TAŞIMAYA BAŞLADIK SABRIN SONU SELAMETTİR DİYORUM BU SEFERDE VERİLİRDE İLLER BANKASI GİBİ FOS ÇIKARSA TÜM ÜYE ARKADAŞLAR HAYAL KIRIKLIGINA UĞRARLAR LÜTFEN YÖNETİM OLARAK BİRAZ DAHA ÇALIŞARAK BU İŞİ BİTİRMENİZİ İSTİYORZ ÇALİŞTIĞINIZDAN TABİKİ EMİNİZ DÜRÜST OLARAK ÇALIŞAN ARKADAŞLARDAN ALLAH RAZI OLSUN AMA BİZ ÜYELER OLARAK GERÇEKTEN BU PROJEDEN ÇOK SOĞUDUK BAŞKANIMIZDAN BİRAZ DAHA GAYRET DİYOR ALLAH YARDIMCISI OLSUN DER TÜM ÜYE ARKADAŞLARA BİRAZ DAHA SABIR DİYORUM İNŞAALLAH BU İŞ ÇÖZÜLECEK DİYE UMUT EDİYOR HEPİNİZİ ALLAHA EMANET EDİYIRUM SAYGILARIMLA HOŞÇAKALIN

cemniko
1 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 14:32

Misafir 2f5, umarım dedikleri yakında gerçekleşir. Fakat şu an piyasa şartlarında hiçbir kamu ya da özel bir banka, bu tip inşaat yatırımlarına fon kullandırmıyor. Kaldı ki büyük alt yapı ve taahhüt firmaları bile bu dönemde kaynak bulmakta zorlanırken...böyle itibarı olmayan kooperatif yönetiminin bu proje için kredi bulması zor görünüyor.

Misafir 2f5

1 yıl önce - Çrş 16 Ksm 2016, 09:38

değerli yönetim ve sevgili ortaklar bu piyasa koşullarında bu arazinin konumu olarak şehir merkezi ve etrafında henüz yapılaşma olmadığından buraya mutaitin girmesi imkansız ha çök büyük katkı yapıp önce çök katlı ve ticaret mekezlerini yapıp adam satarak nakit toplayıp derse olabilir onun haricinde etrafın biaz daha canlanması lazim diyeceğim fazla umut bağlamayın başkanımız ikinci emekliliğini bu kooparatiften olur en az iki üç büyük firma ile bu iş çözülür allahtan hayırlısı neyse o olsun hakkımızda saygılarımla

sayfa 2
« önceki   123 ... 173174175   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet