Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Jolly Roger
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 17:13

St.Pauli, ayni böyle bir durumdaydi.
Onlar 350 tane Kombineyi yüksek bir fiyata satisa Sundu.

Kalearkasi =Ayakta 1.910€ (Normal fiyat bir sezonluk 120€)
Maraton=Oturmali 3.910€
Kombinenin gecerligi Ömürboyu.

800.000€ gelir elde etmislerdi.

Mete Sancaktepe
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 17:28

Yardım edilsin edilsin de, kim batırdı bu kulübü? Bu anlamsız paraları kim harcadı kim nemalandı?

Hesap sorulmayacak mı?

Ahmet Özbuluk

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 17:38

Alıntı:
Yardım edilsin edilsin de, kim batırdı bu kulübü? Bu anlamsız paraları kim harcadı kim nemalandı?

sefa sirmen mi?

Ogün4161

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 17:38

Borçlar Serhan Gürkan döneminde oldu

ahmetsever
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 17:44

Kocaeli, Türkiye'nin en büyük sanayi şehirlerinden birisidir, sanayicileri, işadamları mevcut. Yardım kampanyası ile belki problemlere bir nebze de olsa çözüm bulunabilir ancak, İlin ileri gelenleri, stk'ları, belediyeleri el birliği içerisinde güçlü bir yönetim oluşturmalı ve Kocaelispor'u eski şanlı günlerine döndürmeliler, yardım kampanyası olmasın demiyorum ancak, güçlü bir yönetim olmazsa, yardım kampanyasından toplanacak para fazla dayanmaz...

yusufyuşa23
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 18:07

Bırakalım artık futbol takımlarına yardım dilemeyi. Ülkesindeki fakir adama yardım eden sevap kazanır kulübe yardım den futbolcu zengin eder. Sevabı da yok bu işin. Elimde olsa bu ülkede futbolu kaldırırım. Türkiye de futbol adına başarı yok, oynanan futbol zevk vermiyor, taraftarlar birbirlerine düşman, yapılan stadların futbolun gelişmesine katkısı yok. Ülkenin milli serveti çöpe gidiyor.

Misafir 4c7

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 18:38

Allah Kocaelispora yardım etsin inşallah ve şu içler acısı durumdan kurtulsun.Bir Eskişehirsporlu olarak belki bizi sevmezsiniz ama benim gibi birçok kişi Kocaelisporun bu durumuna çok üzülüyor.gs,fb,ts ve bjk gibi şişirilmiş takımlarım vergi borçlarını silen Türkiye ve federasyon kocaeli,sakarya,göztepe gibi takımlara neden yardımcı olmuyor anlamıyorum?

davanızda başarılar İzmitli dostlar.inanın tünelin sonu aydınlık!

Misafir 227

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 19:18

Devletinde. Kocaelililerinde yardim etmesi yanlis olur. Cunku bu ornek her sehrin her takimin basina geldiginde hepsi aynisini bekler. Takimlar kurtarildikca kim tarafindan oldugu onemli degil cebini doldurmak isteyenlerde hep olacaktir. Mahkeme karariyla defterler incelenmeli kimler nerelere harcama yaptigini ispatlamali. Yardim cagrisi yerine adalet cagrisi inceleme cagrisi yapilmali. Bu durumlara sebebiyet verenlerin ceza almasi cagrisi yapilmali. Bakin bakalim o parayi getirip nasil oduyorlar. Batani kurtar calan caldigiyla kalsin diger baskan adaylarida aynisina devam etsin nasil olsa hemen kurtarma calismalari basliyor kaynak geliyor. Kamuoyu tarafindan.

emrahozsahin
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 19:47

Alıntı:

Bırakalım artık futbol takımlarına yardım dilemeyi. Ülkesindeki fakir adama yardım eden sevap kazanır kulübe yardım den futbolcu zengin eder. Sevabı da yok bu işin. Elimde olsa bu ülkede futbolu kaldırırım. Türkiye de futbol adına başarı yok, oynanan futbol zevk vermiyor, taraftarlar birbirlerine düşman, yapılan stadların futbolun gelişmesine katkısı yok. Ülkenin milli serveti çöpe gidiyor.

Bu paralar takimlara verilmese halka mi dağıtılacak. Biz kimsenin parasini istemiyoruz. Sanayicilerle gorussunlrr sponsor olsunlar.
Ayrica siz futbola sadece 22 kişinin pesinden koştuğu bir oyun olarak bakiyorsunuz. Ancak bizim icin Kocaelispor bu şehrin simgesi ve bizim hayat felsefemizdir. İzmit'e baglanmamizin sebebi Kocaelispor'dur.
1999 depreminde insanlar çadırlarda ağlarken Kocaelispor'a Lig'den çekilme hakki tanindi. Ancak Kocaelispor yönetimi şehrin insanlarının morale ihtiyacı olduğunu söyleyerek lige devam etti.
Takim 17 ic saha macinda 15-20 bin kisiye oynadi ve insanlar bir nebze olsun moral buldu. Kocaelispor tesislerini depremzedelere açtı tesis bahcesine çadırlar kuruldu. Kocaelispor'lu futbolcular gitti erzak dağıttı.
Yani senin gibi bakmiyoruz bu olaya.
Bana kalirsa da cok para harcanmamali. Ancak gecmisten gelen borclar var.
Ornegin 2008 yilinda tff baskani Kocaelispor un yayin hakki gelirini kulup banka hesabi hacizli oldugu icin baskanin şahsi hesabına gönderdi. Bizim belki simdi borcumuz 15 milyon tl daha az olacaktı.
Altyapimizla kalkinalim istiyoruz ancak antrenman yapacak sahamiz yok. Futbolcular sagda solda idman yapiyor. Tff fatih terime trilyonlar akitiyor. Hic bir sehre futbolu gelistirici hizmetler yapmiyor.
Futbol asla sadece futbol değildir.
Bu şehri seviyorsak sebebi Kocaelispor'dur.
Bu kente universite Kocaelispor sayesinde gelmis.
Buyuksehir Kocaelispor sayesinde olmustur.
Devletten yardim isteyen yok.
Sadece firmalarin destegi icin öncülük etsinler.
Yöneticiler hakkinda gorevi kotuye kullanma ve zimmete para geçirmekten dolayi davalar görülüyor 8 yil oldu. Sanirim zamanasimi verecekler. Hala daha sonuc cikmadi.
Devlet yasa çıkartsın. Tum kulupler a.s olsun. Futbol Dernekler i kapatilsin. Borclar eski yoneticilere kalsin. Bu kadar basit.

serkan çınar
1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 10:14

kocaelisğporun aslında kimseye ihtiyacı yok kocaelispora ait olan kev tesisleri var büyükşehir belediyesi buranın imar iznini değiştirdiğinde konut alanına çevirdiğinde 100 trilyon civarı ediyor bunun 50 milyonunu kocaelispor borçları için kullanmak hedef zaten kocaeli kenti şuan teyakkuz halinde chp ve akp liler görüşmüş büyük ihtimal kocaelisporun sorunu çözülecekve kocaelispor o marka günlerine dönecek

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET