Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ahmet Özbuluk

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 10:07
Kocaelispor'a Yardım Kampanyası Başlatılmalı [futbol]

Şehir tarafından yalnız bırakılan güzide kulübümüze, tüm Türkiye'nin sahip çıkılması gerektiğine inanıyorum.

Mesela bu amaçla örnek bir adım atan Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü, oynayacakları maçın bilet gelirini Kocaelispor'a bağışlayacaklarını açıkladı. Aynı onurlu davranışı diğer kulüplerde yaparsa bu takımı kurtarabiliriz.

Kocaeli nin ödeyeceği rakam emin olun medya takımlarının maliye tarafından bir çırpıda silinen borçlarından emin olun devede kulak. medya takımlarının kuklası tff den de bir yardım beklenemeyeceğine göre, anadolu takımlarına büyük iş düşüyor.

sporx'in haberine göre 13 kasım'a kadar 800 euro lazım.

mehmet20
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 10:13

Alıntı:
Gebzespor'dan Kocaelispor'a tam destek

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Gebzespor'un Başkanı İlker Çakır'dan zor günler geçiren Kocaelispor'a tam destek geldi.

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Gebzespor'un Başkanı İlker Çakır'dan zor günler geçiren Kocaelispor'a tam destek geldi.

Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta yer alan ve Sırbistan'ın Kızılyıldız takımına 800 bin Euro borcu olduğu için zor günler geçiren Kocaelispor'a Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Gebzespor'un Başkanı İlker Çakır'dan tam destek geldi. Sırp futbolculara olan borcundan dolayı puan silme ve küme düşme cezası ile karşı karşıya kalan Kocaelispor'a destek artıyor.

Kocaelispor'un maruz kaldığı bu sıkıntılı duruma duyarsız kalmayan Gebzespor Başkanı İlker Çakır, "Kocaelispor'un böyle bir ceza almaması için gerekirse tüm kenti ayağa kaldırırız. Kocaelispor için üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız" dedi.

http://www.timeturk.com/gebzespor-dan-kocaelispor ...ber-337232

emrahozsahin
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 11:53

İlimiz siyasileri istese 1 gundesade fifa borcu değil butum borcumuz biter. Bu şehirde onlardan izinsiz kuş uçmuyor. Sponsor olacak firma bile başıma birşey gelir korkusuyla destek olmuyor. İcazet almak istiyorlar. Onlar bir telefon acsin yeter.

MeteHan!
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 11:55

Kocaeli sanayi kenti değil mi. Tek bir patron için bile çok küçük bir para bu

Jolly Roger
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 11:56

Alıntı:
sporx'in haberine göre 13 kasım'a kadar 800 euro lazım.

Koskocaman Kocaeli Sehri 800,- Euro denk getiremiyorsa - kapansin!

gökhannn61
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 12:01

Herkes memleketinin yada ekmeğini yediği kentin takımını desteklese bunlar yaşanmaz ama taktıntı olmuş bizim insanımızda İstanbul'un üç büyütülmüşünün peşine koşmak! Süper ligde olması gereken bir kulüp ne halde

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 12:03

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 12:04

800 Euro olur mu beyler 800.000 o

Gokhan Bayraktar

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 12:04

800 Euro`mu 800.000 Euro`mu? Ne borcudur bilmiyorum ama devlet nasil uc buyuklere yardim ediyorsa, boyle buyuk sehir takimlarina da yardim etmeli. Ki meblag o kadar cok buyuk bir rakam da degil. Odenemeyecek ya da yardimla toplanamayacak bir rakam degil.

Misafir 6d6

2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 12:12

Tam tersi devlet hepsine yardimi kesmeli. Vergileride yukseltilmeli.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET