Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Mhmt42
1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 08:52

Yahu ne kadar dar bir pencereden bakiyorsunuz olaya. Torku ile unileverin rakip olabilecegi hic birsey yokki. Unileverin Konyaya gelme nedenlerinden bir tanesi ucuz ve genis araziden kaynaklaniyor. Unileverin gelme nedeninden cok nasil faydalanabilecegini dusunmeli. Insallah Konya sanayisine biraz kurumsallik katar bu kurum. Yoksa Konya sanayisindeki buyuk butceli isletmeler aile sirketi olmanin disina cikamayacak.

kadir g
1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 09:16

Alıntı:
Yahu ne kadar dar bir pencereden bakiyorsunuz olaya. Torku ile unileverin rakip olabilecegi hic birsey yokki. Unileverin Konyaya gelme nedenlerinden bir tanesi ucuz ve genis araziden kaynaklaniyor. Unileverin gelme nedeninden cok nasil faydalanabilecegini dusunmeli. Insallah Konya sanayisine biraz kurumsallik katar bu kurum. Yoksa Konya sanayisindeki buyuk butceli isletmeler aile sirketi olmanin disina cikamayacak

sonuna kadar haklısın hocam bir yerlere böyle büyük çaptaki şirketlerin gelmesi hem o şehirdeki şartları çoğaltır işçi açısındanda işveren açısındanda
neden korkulur anlamak güç şehirde zapetmiş iki üç firma at oynatıyorlar şehrin piyasasında her şehirde bu ailelerden vardır gelmesini istemez bir şehre çünkü düzeni bozulur işçinin gözü açılır

geldigi zaman adam şehre sırf işçisine faydası olmazki servis çekene bile faydası olur,yabancı işveren her zaman iyidir hakkını verir
bakın internete hep hak yeme olayının yüzde 90ı yerli işverenlerdir

Misafir a49

1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 09:46

Yahudilerin özellikle Konya'yı seçmesinde bir mesaj var mıdır?

Misafir ff9

1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 09:46

Konyada neyin rekabetini yapacak torkuyla,rekabet piyasada oluyor kaliteli yaparsan korkma.Ben kendi şehrimin marka peynirini almıyorum torkununkini alıyorum neden peyniri iyi,güzelde ondan yoksa benim şehrimin markası alıyım öyle bişe yok.

İbrahim20
1 yıl önce - Pts 12 Hzr 2017, 02:47

Unilever Konya'da gıda uretmiyor (dondurma hariç). Kisisel kozmetik malzemeleri (axe, rexona,dove,elidor,clear,domestos gibi) üretimi ve paketlemesini yapıyor. Kıyasladığıniz Torku ile şimdilik bir rekabet yok. Çünkü farklı alanlarda calisiyorlar...

Misafir 7d7

1 yıl önce - Pts 12 Hzr 2017, 02:55

Torku gecen yil dondurma yapacagini aciklamisti konyada yasayan yada torkuyu yakindan takip edenler gecmisten dolayi hatirlarkar fakat unilever grubuna ait algida dondurma fabrikasi konyaya gelince torkudan bir daha aciklama gelmedi sebebi ne sence!
Malum dondurma sutten yapiliyor hayvancilikta konyada ileri seviyede yanlis bilmiyorsam danone ve buna benzer sut urunleride yapiyor hadi yapmasina bisry demiyorum ama torkuyu dondurma isinden gordugum kadariyla vaz geciren bi sebep yada engel olan biseyler var nedir sence bu sebep!

Misafir b74

1 yıl önce - Pts 12 Hzr 2017, 07:56

Torku dondurmayı üretecekse maraşta üretmeli yoksa hiç o işe girmesin.Maraşlılar biraz daha işe ciddi sarılsa ne ünilever kalır ne başkası,hepsi zaten maraş üsulu deyip üretmeye başladı tabi ismi maraş.Torku büyük firma olacaksa üreteceği ürünün en iyi olduğu yerde üretmeli,yok sadece konyanın çiftçisini düşünüyorsa ozaman büyüyemez

Misafir 48e

1 yıl önce - Pts 12 Hzr 2017, 13:17

Oncelikle sordugum soruya cevap istedim fikir firtinasi yaratmani istemedim okuya bildigini algilaya biliyorsan..

Hayvancilikta konyanin durumu ortadayken torkunun sut fb yogurt fb butun tesisleri konyada marasa sadece dondurma fb kuracak

Sana daha fazla bisey demiyorum sen nasil istersen algiladigin sekilde yaz

Misafir 139

1 yıl önce - Pts 12 Hzr 2017, 13:29

Dondurmanın hası maraş dondurması,maraşın sütü,salepi konyada yokki nasıl üreteceksin iyi dondurmayı.Maraş dondurması süpürecek piyasayı bi alan bidaha bırakamıyor

Misafir 48e

1 yıl önce - Pts 12 Hzr 2017, 16:10

Torkunun sut isledigi fb var zaten neden tekrar masrafa girsin yeni bi fb kursun

Algida nasil uretiyor ya konyada sen bi psikiyatriste gozuk yazilanlari anlamadigin gibi sacma sapan yorum yapiyorsun konu nerden nereye geldi adamin beyin hucrelerinden dolayi..

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET