Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Seyhan Kent Meydanı Projesi[İnşaat]
« önceki   123 ... 6667686970   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
sayfa 67
yusufsezgin
6 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 17:36

Alıntı:
Alıntı:
Alıntı:
asil bomba cerciler yikiliyor saydam apartmanindan nuri has pasajina kadar yikim olacaak misir carsisi yasadi onlerine kadar yol buyuyor

Bu kulaktan bir duyummu yoksa resmî ağızdan söylenen bir projemi, konuyla ilgili detaylı bilginiz varsa paylaşın lütfen

Evet ben de merak ediyorum ama kulaktan bir duyum olduğunu sanmıyorum. Bu meydan projesi bittikten sonra bu arkadaşın dediği yerler zaten yıkılması gerekecek çünkü zaten yolun asıl tıkalı olduğu bölüm, Nuri Has Pasajı ile Saydam apartmanı arasında kalan bölüm

Benche
6 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 02:46

Alıntı:
Bu meydan yapılınca otobüsler ve dolmuşların güzergahı değişse. hepsi bu meydanın yanından gidip metro güzergahından dolanıp eski güzergahlarından dönüş yapsalar nasıl olur? çarşıya giriş ve çıkışlar daha iyi olur gibi geliyor bana. şu anki çözüm eskisinden kötü .
bu sayede de bu meydan daha işlevli olur. ayrıca çarşının yükünü alır.

bu mesajı 18 kasımda (55.sayfa) atmıştım. yeni güzergah yapılsın demiştim. eğer sizin dediğiniz olursa (yol genişletme), o zaman benim dediğim de gerçekleşebilir. güzel de olur.
ne yapılırsa yapılsın abidinpaşa cad. taşköprü ye doğru değil,tersi yöne çalışmalı. şimdiki sistemde otobüsler ve dolmuşlar yolcuları şehir merkezine bırakıyor ama toplayamıyor. abidinpaşa cad. yolcuları toplamak için gerekli.

Resul GUL
1 ay önce - Sal 02 Tem 2019, 23:35

Proje ne durumda Zeydan Başkan gitti Kemal Akay projeyi devraldı mı? Hiç haber yok gibi

Merkeze işim düşmedi Havalar sıcak olunca çok çıkamadım.. İnşaat aşamasını görebilsek iyi olurdu..

AYDIN İNAN
site denetçisi

1 ay önce - Sal 02 Tem 2019, 23:41

Alıntı:
Proje ne durumda Zeydan Başkan gitti Kemal Akay projeyi devraldı mı? Hiç haber yok gibi

Merkeze işim düşmedi Havalar sıcak olunca çok çıkamadım.. İnşaat aşamasını görebilsek iyi olurdu..

Geçen hafta uğradım oralara, fotoğraf çekmedim ama çalışmalar devam ediyordu.

Ömer_KSK
1 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 00:30

Alıntı:

Aynı partiden olduklarına göre projenin devam etmemesi için bir neden yok. Hatta sonraki etaplarda Büyükşehir ve Seyhan belediyeleri olarak işbirliği kurulması olasıdır.

sayfa 67
« önceki   123 ... 6667686970   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA