Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Seyhan Kent Meydanı Projesi[İnşaat]
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Murat Ds
1 yıl önce - Sal 11 Ekm 2016, 22:48

Bence rant deyip direk böylesine mantıklı bir projeye gölge düsürmeyin. Ben begendim acıkcası. Umarım seyhanda ki çarpık yapilasmaya böyle böyle care bulunur.

Celalliyim
1 yıl önce - Sal 11 Ekm 2016, 22:50

Alıntı:
Burada biraz rant var gibi me geliyor, ucuza kapattığı evleri meydan yapacağım diye halka yuttur, sonrada büyük işmerkezleri konutlar yapıp göz boyamak için küçük bir meydan sonrada konut ve işmerkezlerini milyon liraya sat.

Kamulaştırma bedelleri hakkında bir bilginiz var mı? Evinizde klavyenizin başından çamur atın izi kalsın. Ne güzel.

Misafir 225

1 yıl önce - Çrş 12 Ekm 2016, 00:37

Biliyorum orada yaşayan insanlarla Koza tv'de bir röportajda 220 m kare üzerine kurulu üç katlı bir binaya belediyenin verdiği kamulaştırma parası her bir kata 60 bin lira, yani adam 3 kat için alacağı miktar 180 bin lira.

gökhan gülşin

1 yıl önce - Prş 13 Ekm 2016, 13:14

Buradaki kamulaştırmalar ya anlaşarak ya da mahkeme kararlarına göre yapılıyor. Yani burada kanunsuz bir durum yok.
Zeydan Karalar Halktv anahaber proğramında projenin bu dönemde ancak yarısının biteceğini söyledi.
Bence projenin tamamı bu dönemde bitmezse daha sonra hiç bitmez, Adana nın ortasında kocaman bir enkaz bırakırsa bir daha aday gösterirmez ve siyasete veda eder.

yusufsezgin
1 yıl önce - Cum 14 Ekm 2016, 15:58

http://www.arkitera.com/proje/6731/1-odul-sucuzad ...yarismasi-

Proje görselleri yayınlandı

YAKUP001
1 yıl önce - Cum 14 Ekm 2016, 16:08

1 nisan şakası herhalde diyeceğimde nisan ayında değiliz.proje görseli doğruysa binadan başka bişi yokki ağa.

Adanali1981

1 yıl önce - Cum 14 Ekm 2016, 17:26

Valla ne yalan söyleyim meydan hariç her şey var burada, o kadar uğraşmasaydılar ben bile bu kadarını çizebilirdim, betornameden kurtulduk o bölgede biraz yeşillik geniş alan olacak diye sevinirken yine hiç hoşlanmadığım beton yığınıyla dolduracaklar orayı, millet olarak ne kadarda yoğunluğu karmaşayı ve betornameyi seviyoruz.

yusufsezgin
1 yıl önce - Cum 14 Ekm 2016, 19:47

Maalesef bende şok olmuş durumdayım. Bir ekip uğraşmış. Bir sürü kişi var ekipte. Hepside elbette teknik olarak bilgili kişilerdir mutlaka. Ama kardeşim ruh yok birşey yok bu projede. Meydan yok, yeşillik yok, ferahlama yok, tarihi yapılar yok. O para ödülünü hakikaten bu projeyi yapan ekibe vereceklermi şimdi?
Olmayan teknik bilgim ama olan Adana aşkımla bunun bin kat iyisini çizerdim be

Misafir a03

1 yıl önce - Cmt 15 Ekm 2016, 08:32

Harika diyemeyiz ama yine de güzel olacak bence. En azından o öndeki binalar olmasaydı ve yol ile açık alan bitişik olsaydı on numara olurmuş.

Misafir 4b5

1 yıl önce - Cmt 15 Ekm 2016, 11:23

arkadaşlar 5. ve 7. seçilen projeler bence 1. projeden çok daha iyimiş

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET