Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Seyhan Kent Meydanı Projesi[İnşaat]
« önceki   123 ... 111213141516   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
Adanali1981

2 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 14:05

Belki Adana için son yılların en iyi projesi bu, belki tarih boyunca o bölgeye devlet tarafından çivi bile vurulmamış zor bir yere Zeydan bey risk alarak iyi iş çıkardı kutluyorum kendisini.

Fred1585
1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 14:54

Daha büyük bütçesine rağmen kent süslemek, festival düzenlemek ve yeşili betonlaştırmaktan öteye bir hizmet üretme kapasitesi olmayan Büyükşehir Belediyesi Yönetimi;
Dar bütçesiyle yoktan var eden ve radikal projelere girişen yüksek profilli Seyhan Belediyesi Yönetimi;
Umarım bu Seyhan Belediyesi Yönetimi 2019'da Büyükşehir'e taşınır.

Misafir 152

1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 19:04

Mutlaka büyükşehir belediye başkanlığına aday olmalı.Çünkü Seyhanın güneyine yıllardır hizmet görmemiş.Zeydan karalar geldiğinden beri E5'in güneyinden tut ta en batıda Gökçeler(gerdan), en güneyinde Dörtağaç, en doğuda Mürseloğlu mahallesine kadar hizmet götürdü.Çocuk parklarını yeniledi tüm yollarını asfaltladı.Böyle bir başkan kesinlikle büyükşehir belediye başkanlığına seçilmeli Adanaya.

gökhan gülşin

1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 19:18

Bugün oradan geçtim, devasa bir alan yaratılmış, 5-6 katlı binalar boşaltılmış, yıkım işlemleri devam ediyor. Tebrikler Zeydan Karalar.

Cengizhan Tuğrul
1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 19:25

İyi bir proje olarak sonuçlanırsa 2019 seçimlerinde bu adam Adana büyükşehiri alır gibime geliyor göreceğiz bakalım

Misafir 45b

1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 00:04

Soner başkan varken zeydan aday olsun diyorlar 😂😂

Ömer_KSK
1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 05:57

Bence ikisi de Büyükşehir'e aday olmayıp ilçelerinde kalsınlar. Çünkü seçimin gazına gelip de sonuçlar belli olunca yeni bir Yıldıray Arıkan vakasına dönüşmemeleri için hiçbir neden yok.

2019'da Büyükşehir yarışı ağırlıklı olarak Hüseyin Sözlü ile iktidar partisinin göstereceği aday arasında geçecek. O yüzden iktidar partisinin göstereceği aday yeni dönemin başkanını belirlemede kilit rol oynayacak.

kgozutok

1 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 01:02

(+)

Eleştirmek istemiyorum ama meydandan çok etrafındaki binaların bahçesi gibi kalmış ortadaki yer. Etrafı binalarla çevrili bir alan tüm şehir halkına hitap etmekten çok orada çalışan kişilerin nefes almasını sağlar.
Seyhan Belediyesi'nin yaptığı bu proje çok güzel bir kentsel dönüşüm çalışması olabilir ama meydan olarak beklentimin gerisinde maalesef. En azından ortadaki boş alanın bir cephesini boş bırakıp kapalı olması engellenebilirdi.

Misafir e56

1 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 01:52

Sus çaktırma biz buna Adanada gizli meydan diyoruz, ana caddeye cephesi olmayan, ara yoldan gidilince ulaşılan meydan ; saklı meydan.

cemo1903
1 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 16:24

dedikleriniz doğru bence de direk meydan olabilir ya da meydan alanı daha geniş olabilirdi, ama işin mali boyutunu düşünmek de gerekiyor bence o binalar olamdan bu projenin finansı zor olurdu. kaldı ki sırf oradaki iş merkezi vb. modern yapılaşma bile o bölgenin geleceği için çok önemli bir adım. çocukluğum orada geçti ve 1 çivi bile çakıldığını görmedim yıllarca orada.

talancı bir belediye olsaydı da keşke oraya bi 50 kat gökdelen toki avm dikselerdi değil mi? daha faydalı olurdu

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213141516   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET