Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Entegre Sağlık Kampüsü yol yapım çalışmaları
« önceki   123 ... 899091   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 8c8

1 yıl önce - Sal 04 Ekm 2016, 23:28

Kardes o yolun gidecegı yerde bizim ev var. Umarım bizi mağdur etmezler. :/

Furkan Özer1
1 yıl önce - Pzr 13 Ksm 2016, 01:34
24 Kasım tarihine kadar Çukurova Üniversitesi otoyol giriş,çıkış kapalı

Alıntı:
Projenin gerçekleşmesi için 24 Kasım 2016 tarihine kadar, Mithat Ozsan Bulvarı Mersin otoban girişi ile otoban Çukurova Üniversitesi çıkışının trafiğe kapatıldığı açıklandı. Balcalı yönünden otobana gidecek sürücülerin Yeşil Bulvar’ı ya da Dilberler Sekisi’ni kullanmaları, şehir merkezinden Mersin ya da Osmaniye yönünde otobanı kullanacak sürücülerin ise Dilberler Sekisi ya da Kozan doğu çıkışını kullanmaları gerektiği bildirildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi

Resul GUL
1 yıl önce - Pts 14 Ksm 2016, 16:31

BİLGİLENDİRME
Yonca Kavşak Projesi nedeniyle 24 KASIM'a kadar Mersin Otoban girişi ile Çukurova Üniversitesi Otoban çıkışı trafiğe kapalıdır

https://Reklam_link/LikYZPWtUS

inanc01
1 yıl önce - Pts 14 Ksm 2016, 22:19

Alıntı:

(+)

Yonca kavşak merkezi olarak otoyol köprüsü düşünülmüş gibi duruyor. Bu Otoyol trafiğini arttıran ve tehlikeye sokan bir uygulama olur. Otoyol güzergahının üstüne köprü yapılması doğru olanı. Çünkü yoğun olan hattın yoğunluğunu almak için yapılıyor yonca kavşaklar. Fakat bu sistemde zaten yoğun olan otoyol hattı birde yonca kavşağın merkezi durumunda kalıyor. Yani ters istikamete gidecek şehir içi trafiğine dahil araçlar otoyola girip çıkmak zorunda kalacak. Yani ilk görünüşte bana böyle gibi geldi proje resimden. Umarım bu şekilde değildir...

sercan97
1 yıl önce - Çrş 16 Ksm 2016, 00:17

Doğrumu anladım bilmiyorum ama sanırım u çekecek kişileri kastediyorsunuz ototyala girip çıkacak kişileri kastederken. Akan trafikte u çekmeye çalıian çok araç olmuyor zaten dediğiniz hamleyi yapacak çok araç olmayacaktır. Benzer yonca kavşak e5 üzerinde celal bayar köprüsünde var. Kimse u çekmek için kullanmıyor ilerdeki kavşakta u çekiyolar

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 899091   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA