Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Entegre Sağlık Kampüsü yol yapım çalışmaları
« önceki   123 ... 656667 ... 959697   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 66
Misafir dd6

11 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 16:44

Ben belediyeyi aradım sordum. Karayolları paraları ödemeye başladı dediler. Karayollarını aradım bana mahkeme için bir esas numarası verdiler. Bu esas numarasıyla mahkemeye gidip davanın durumunu sordum. Numarası girdiler ve bu numara başka bir davaya ait çıktı. Tc kimlik numarasıyla dava sorgulattım dava yok dediler. E-devletten girip baktım dava falan görünmüyor. Yani sizin anlayacağınız dava falan açılmamış henüz. Sadece bize değil başkaları da var aynı durumda olan. Bize evlerin değerini gösteren rapor bile gelmedi. Hangi mahkemenin baktığını bile bilmiyoruz. Bakalım ne olacak bekliyoruz hala.

Misafir 644

11 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 10:04

Haftaya yatmaya başlıcak diye söylentiler çoğaldı ama net değil hayırlısı bakalım

Misafir 9bc

11 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 18:19

Daha bilirkişi raporu gelmemiş olanlar var. O rapor olmadan nasıl paralar yatacak ki? Bize de gelmedi mesela. yani ne kadar arttırdıklarını bilmiyoruz. hangi mahkemenin baktıgını bile bilmiyoruz ve böyle bir dava bulamadık biz. Nasıl olacak bilmiyorum artık.

Misafir e0c

11 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:24

Belediyenin hukuk bürosuna gidip karayollarının verdiği dosya numarasının başka birine ait olduğunu söyledim. Dısya numarasına bakıp aynı numaranın sonuna değişik iş ibaresini ekledi. Bu şekilde mahkeme dosyasına ulaştım. Paralar yatmaya başlamış. Belediyeden söylenen bu. 1-2 ay içinde bu iş biter sanırım. Davasını bilmeyen varsa bu şekilde öğrenebilir.

Misafir 4e8

11 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 16:23

Bugün 50 kişinin parası yatmış diye bir söylenti var daha evlere tebligatlar gelmeden kimseden hesap numarası istemeden nasıl oluyor bu iş konu hakkında bilgisi olan var mı

sayfa 66
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 656667 ... 959697   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA