Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mert Gediz
4 yıl önce - Cum 09 Eyl 2016, 21:17
Folkart Time(+)(+)(+)(+)(+)(+)


Folkart’ın yeni projesi İzmir’in en değerli lokasyonlarından birinde, Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’nde, Folkart Time ismiyle hayat buluyor. Folkart Time, ev, iş, okul, alışveriş, spor gibi yaşama dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir noktada buluşturuyor ve size sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak çok özel bir yaşam alanı sunuyor. İzmir’in en değerli lokasyonlarından birinde, Ankara Caddesi üzerinde şehrin en yaratıcı ve stil sahibi karma projesi yükseliyor. Zaman zaman değil, her zaman kazandıran Folkart’tan…

http://www.folkart.com.tr/proje_detay/folkart-time


Marshall35
1 yıl önce - Cum 03 May 2019, 19:28

Alışveriş alanı olacakmı acaba avm gibi perla yada myvia gibi.

mahmut11
4 ay önce - Cmt 31 Ekm 2020, 13:27

İzmir’de depremin ardından korkutucu manzaralar gelmeye devam ediyor. Birçok kişi ise yaptıkları paylaşımda evlerin ne kadar dayanıksız olduğunu gözler önüne tekrar seriyor.

İzmir’de Folkart Time firması 9.0 şiddetinde olan depreme bile dayanıklı bina yaptıklarını iddia etmişlerdi, oluşan deprem sonrası Folkart Time İzmir’de oturan bir kişi yaptığı paylaşım sonrası harabeye dönen ve çatlaklar ile oluşan evin depreme dayanıksız olduğunu ortaya çıkardı.

Folkart Time firması henüz açıklama yapmazken, binaya ve siteye nasıl izin verildiğine dair İzmir bakanlığı ve çevre şehircilik bakanı açıklama yapmadı.
https://www.baykushaber.com/genel/folkart-time-de ...11315.htmlMasterchef 1.si Cemre Uyanık'ın da folkart-time'ın çatladığına daire paylaşımları mevcut.


dorad
4 ay önce - Cmt 31 Ekm 2020, 14:11

Sadece ytong veya alçı patladıysa sıkıntı yok çoğu bina o halde şuan İzmir'de. Taşıyıcılara baktırılması lazım.ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet