Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Panorama konutları (Garden, Life, Gold, Plus, Prestij)
123 ... 166167168   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
ReBRoV
1 yıl önce - Cum 09 Eyl 2016, 00:07
Ankara Eryaman Panorama konutları (Garden, Life, Gold, Plus, Prestij)

1,5 yıl önce Panorama Life'dan ev almak istemiştik nasip olmamıştı, şimdi Dimaş İnşaatın Eryaman'daki son projesi Panorama Prestij'den hayırlısıyla ev sahibi olduk..
Panorama projelerinde oturan arkadaşlar burada tüm yorumlarını paylaşırlarsa güzel olur diye düşünüyorum.
Allah herkese istediği evi nasip etsin..

Misafir 354

1 yıl önce - Cmt 10 Eyl 2016, 22:09

Hayirli olsun arkadasim, ben de panorama garden da oturuyorum, iyi bir yatirim yatmissin, ben dimas insaattan son derece memnunum bir sikinti da yasamadik bugune kadar

ReBRoV
1 yıl önce - Sal 13 Eyl 2016, 12:09

size de hayırlı olsun, biz de dimaş inşaata guvenerek cesaretlendik açıkçası. panorama konutlarında oturan arkadaşların evlerde gordugu eksiklikler, aksaklıklar varsa burda paylasırlarsa sevinirim, evi teslim almadan önce yaptırmak istediğim bazı inşaat işleri var dairede

Misafir 7dc

1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 16:30

ReBRov hocam hayırlı Olsun.Kısmetse bende cuma günü satış ofisine gideceğim.Acaba kaça aldınız (kat,cephe) Birde sözleşme nasıl oluyor ilk defa böyle bir işe kalkışacağım
Teşekkürler.

ReBRoV
1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 17:03

teşekkürler, biz dimaş inşaatın ilk panorama projesinden bu yana takip ediyoruz, daha önce alamamıştık, nasip prestij projesineymiş. öncelikle inşaat firması başarılı ve çok güvenilir kafanızda soru işareti olmasın, bu projede yapıkredi kızılay ve garanti kızılay şubeleriyle anlaşmaları var, inşaat halinde olmasına rağmen konutun ucretinin tamamının yuzde 75'ine kredi kullandırabiliyorlar.biz yapı kredi kızılaydan kullandık, şube müdürü yıllardır dimaş inşaatla çalışıyormuş, piyasada ender likitidesi yüksek firmalardandır, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz dediler.. gerek daha önceki inşaatları gerekse firmanın gücü açısından rahat olabilirsiniz.

biz a blok güney-doğu cephe 13.katı aldık fiyat vermem uygun olmayabilir şimdi ama piyasaya göre oldukça uygun fiyata aldık hocam, ayrıca 2-3 sene değil nisan-haziran 2017 arası teslim olacak proje, proje sahibi, aralıkta teslim olacak olan panorama plus ile aynı hızda gittiğini, prestijinde aynı zamanda biteceğini konutların yüzde 80'ninin satılması halinde hemen oturuma başlanabileceğini belirtti bize.

lansamanın yeni başlamasının nedenide önce panorama plus konutlarının satışının bitirilmesinin istenmesiymiş, zaten adamların eryamandaki son iki inşaatları..

biz geçen hafta tapu işlemleri için firmaya gittiğimizde ciddi yoğunluk vardı fiyatlarda da oynamalar oluyor sanırım, inşallar gönlünüze göre olur

Misafir 2c5

1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 17:23

Hocam bilgiler için çok teşekkür ederim..Gardenı çok beğendik onun gibi olacak ise almayı çok isterim.Konum tam olarak nerede acaba? Haklısınız hocam fiyat söylemek pek hoş olmaz.Şöyle sorayım 220 bin civarına alınabilir güzel bir ev varmıdır? Çünkü çok fazla kredi çekmek istemiyorum.

ReBRoV
1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 17:30

hocam garden, life, gold birbirinin aynı projelerdi 3+1 her katta 2 daire
plus ve prestijde aynı proje diğerlerinden çok küçük detaylar dışında farklar yok (bazı odalar bir projede daha küçük diğerinde daha büyük, birinde kiler daha küçük diğerinde balkon daha küçük gibi) birde plus ve prestijde her katta 4 daire var, 2 cepheli yani evler

konum olarak yine aynı bölgede siyah beyaz evlerin yanında twin towersın arka caprazında suan o bölgedeki twin towerstan sonra en yüksek bina prestij

bahsettiğiniz fiyatlarda kuzey cephelerden ev bulunulabilir diye düsünüyorum emin olmamakla birlikte, ama tabi güney cephelerin ankara manzarası eşsiz

Misafir 2c5

1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 17:40

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.Kısmetimizde varsa olur hocam.Sizde güle güle oturun.Hoşçakalın.

ReBRoV
1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 17:42

rica ederim, gönlünüze göre olur umarım

Misafir 849

1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 17:43

Mesa nın Göksu'daki projesi hakkında kimse pek bilgi sahibi değil anlaşılan. Lansmanı ne zaman olur, 2+1 leri kaçtan satışa çıkar merak ediyorum doğrusu. Sizce 2+1 daireler 400 ü geçer mi?

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 166167168   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet