Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Balıkesir Otoyolu
« önceki   123 ... 567 ... 111213   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 6
Burak Öztaş
1 yıl önce - Cum 24 Mar 2017, 17:58

Silivri Tekirdağ arası yol gayet güzel hatta Gemlik kısmına kadar da yeterli trafik çok yoğun değil defalarca kez gittim sıkıntısız, asıl problem Lapseki Balıkesir arasına otoyol yapılmasıydı gereksiz buluyorum.

Erdal Düven

1 yıl önce - Cum 24 Mar 2017, 19:43

Lapseki Balıkesir arası neden gereksiz geldi anlayamadım sayın burak öztaş?

ahmet sert
1 yıl önce - Cum 24 Mar 2017, 19:45

Alıntı:
Lapseki Balıkesir arası neden gereksiz geldi anlayamadım sayın burak öztaş?

Belki bu arkadaşın maksadı kötü değildir, ama nedense bazılarına Balıkesir'e yapılan herşey gereksiz geliyor.

Erdal Düven

1 yıl önce - Cum 24 Mar 2017, 20:00

Bencede ahmet abi niyet kötü değildir tabikide ama yıllardır yatırım alamayan Balıkesirin tam önü açılmış iken tekrardan o karamsar günlere geri dönmek istemiyoruz bizde doğal olarak

ahmet sert
1 yıl önce - Cum 24 Mar 2017, 20:07

Zaten haritaya bakılsa Balıkesir'in Marmara ve Ege ulaşım aksının tam ortasında olduğu ve bu otoyolla birlikte Marmara ringinin tamamlanacağı görülecek.Şu an bu otoyolun yapılacağı güzergahın çok fazla faal olarak kullanıldığını söylemek mümkün değil, ancak Çanakkale köprüsü zaten İstanbul'un ulaşım açısından yükünü azaltarak Avrupa'ya olan bağlantıyı daha çok buradan sağlamaya yönelik yapılıyor zaten.

okurtulmus
1 yıl önce - Sal 28 Mar 2017, 00:40

Bu otoyol projesi önceden Balıkesir-Balya tarafına değil, ivrindi üzerinden Savaştepe-Sarıbeyler arasında savaştepe gişelerinin orda gebze-izmir otoyoluna bağlanacaktı. Sonradan projede revizyon ile hem gebze-izmir otoyoluna bağlantıya kadar mesafe kısalmış oldu, hem de balıkesir OSB'den çanakkale-avrupa istikameti daha yakın bir noktadan yapılmış oldu. Bu haliyle Otoyol mesafesi nereden baksan 30-35 km kısaldı. Şimdi yeni haliyle Lapseki-Çan-Yenice-Balya ve oradan da Gebze-İzmir otoyolunda Balıkesir batı kavşağına bağlanıyor.

Misafir a06

1 yıl önce - Sal 04 Nis 2017, 16:43

Kınalı Tekirdağ Çanakkale Balıkesir otoyolunun Malkara Çanakkale (1915 köprüsü dahil) kısmının ihakesi yapıldı ve yapımına başlandı.
Oto yolun geri kalan Kınalı Tekirdağ Malkara kısmı ne zaman ihale edilecek , bu konuda bilgisi olan varmı ?

tevfik59
1 yıl önce - Çrş 03 May 2017, 16:35

Alıntı:
Kınalı Tekirdağ Çanakkale Balıkesir otoyolunun Malkara Çanakkale (1915 köprüsü dahil) kısmının ihakesi yapıldı ve yapımına başlandı.
Oto yolun geri kalan Kınalı Tekirdağ Malkara kısmı ne zaman ihale edilecek , bu konuda bilgisi olan varmı ?

kmo odayeri-kınalı kesimi bitmeden, çanakkale 1915 köprüsü kınalı-malkara bölümünü ihale etmezler.. ilk etapta kınalı-tekirdağ kesimi daha sonra tekirdağ-malkara kesimi yapılır.. trafik yoğunluğu tekrdağ il merkezinden sonra epey düşüyor bu nedenle tekirdağ batı (malkara) çıkışı trafiğe açılması yolun anlamını pekiştirir.. yanlız birkez daha yazıyorum lapseki-çan-yenice-balya-balıkesir bağlantısı tamamlanmadan bu yol hiçbir işe yaramaz...

Misafir 11e

1 yıl önce - Çrş 03 May 2017, 17:35

Alıntı:

Yapımına başlandı mı?
Haftasonu bölgeden geçtim, yol boyunca hiçbir hareket yoktu.

erkaan

1 yıl önce - Cum 05 May 2017, 16:30

(+)

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 567 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM